Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marii84

Le Petit Marseillais Pielęgnujący balsam do mycia

Polecane posty

Masło arganowe, wosk pszczeli, olejek różany. Pięlęgnuje suchą skórę, idealnie się rozprowadza po ciele, pięknie pachnie, skóra jest odżywiona, nawilżona. #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się z szumnym opisem producenta, bo żel za nic nie nawilża, nie odżywia ani nie pozostawia skóry miękkiej. No, przynajmniej mojej skóry nie pozostawia. Konsystencja jest wodnista, wolałabym, gdyby był bardziej gęsty. Podsumowując, to dla mnie zupełny średniak. Nie sądzę, żebym kiedykolwiek do niego wróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agresywna kampania reklamowa zdecydowanie zniechęca do produktu. Te kosmetyki tylko pachną, nie nawilżają, nie odżywiają - nie robią ze skórą kompletnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz swoim mocodawcom, zeby dali taka sama jakosc w Polsce jaka jest we Francji. Znam te marke od 20 lat we Francji oczywiscie. Maja bardzo dobre produkty, pieknie pachnace, itd. Nietety, to co sprzedaja w Polsce to jest KPINA. Nigdy nie kupie w Polsce Le Petit Marseillais (Maly marsylijczyk). Salut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się,że każdy ma swoje zdanie i swoje opinie, nie każdy produkt musi być hitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do tego, że jest wodnisty, również odniosłam takie wrażenie, jednak owo niemiłe wrażenie zostało zatarte przy spłukiwaniu - przy używaniu balsamów pod prysznic często ciężko było je spłukać, przy LPM takiego problemu nie miałam . Odpowiada mi, że zapach jest delikatny, nieprzytłaczający. W moim odczuciu to dobry kosmetyk do codziennej pielęgnacji, w zupełności spełniający swoją funkcję :) #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
#ambasadorkaLPM ,a ja niestety muszę przyznać rację ,że nie każdemu coś ,dla mnie jest świetny i za niską cenę,ma nawilżające właściwości ,bo jest na produktach naturalnyuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśłi aż w tylu tematach trzeba reklamować te kosmetyki to znaczy że są NIC NIE WARTE !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Wy, ale ja kupując kosmetyki bardzo zwracam uwagę na opakowanie. A butelka w której zostały zamknięte maliny i piwonie wyjątkowo przypadła mi do gustu: prostokątna, poręczna, z wypustkami po bokach co zapobiega wyślizgiwaniu się opakowania z rąk. No i jest różowa:) Żel jest gęsty (nie znoszę produktów wodnistych, które przeciekają przez palce zanim nałoży się je na skórę) i tworzy pianę, która delikatnie otula skórę i łatwo się spłukuje. Po użyciu tego kosmetyku moja skóra jest gładka i miękka a łazienka cała wypełniona przyjemnym zapachem. #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny kosmetyk do kąpieli i pełen relaks. Wszystkie składniki balsamu są pochodzenia naturalnego np. masło arganowe, wosk pszczeli, czy olejek różany. Balsam pięknie pachnie i jest wydajny. Dobrze się pieni i oczyszcza skórę. Po kąpieli skóra jest nawilżona, oczyszczona, pachnąca i miękka jak aksamit. Balsam dobrze się aplikuje. Cena jest przystępna. Mam domowe SPA w swojej łazience każdego dnia. #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, że masło arganowe, wosk pszczeli i olejek różany pielęgnują naszą skórę. Skóra jest gładka i odżywiona, pełna blasku. #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pielęgnujący balsam do mycia z masłem arganowym, woskiem pszczelim i olejkiem różanym zawiera cenne składniki, które mają właściwości nawilżające, odżywcze i regenerujące. Dzięki nim balsam jest delikatny i bardzo dobrze oczyszcza i nawilża ciało. Otula pięknym zapachem olejku różanego, który utrzymuje się jeszcze długo po kąpieli. Musze przyznać, że balsam ten bardzo przypadł mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
#ambasadorkaLPM Pora abym i ja powiedział o balsamie ,którzy wokół wszyscy chwalą- nie przełamię się i nic innego nie dodam.Pokochałam za zapach ,nawilżenie ,pielęgnację –za wszystko. Skóra po zastosowaniu jest aksamitnie gładka i pachnąca-to prawdziwy raj dla ciała’’.Kosmetyki Le Petit Marseillais to coś co każdy w łazience powinien mieć’’.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agimaile87
#ambasadorkaLPM Balsam do mycia spełnia swoją funkcję, jest wydajny i wart swojej ceny. Zapakowany w ładną butelkę, która ładnie wygląda w łazience. Zapach jest intensywny, ale nie podrażnia skóry. Skóra po nim jest lekka, nawilżona, odżywiona. Balsam jest odpowiednim kosmetykiem do codziennej pielęgnacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te balsamy nie dość, że wcale tak ładnie nie pachną, to jeszcze mają okropny skład. Ja je odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy może mieć swoje zdanie - wiadomo nie każdemu kosmetyki podpasują - jednak mimo wszystko uważam, że kampania ambasadorska nie jest agresywna tylko skuteczna. Oprócz działań social media wzbogacona jest licznymi promocjami na sklepowych półkach. Wiadomo cel jest jeden zrobienie szumu wobec marki i jeżeli pojawiają się hejty to znaczy że cel został osiągnięty.... #AmbasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ma inny gust, inne potrzeby - każdy ma swoje ulubione kosmetyki. Mi kosmetyki LPM bardzo odpowiadają - zwłaszcza pielęgnujący krem do mycia. Rewelacyjny zapach, idealna konsystencja, doskonale nawilża moją skórę. Ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Każdy może mieć swoje zdanie - wiadomo nie każdemu kosmetyki podpasują - jednak mimo wszystko uważam, że kampania ambasadorska nie jest agresywna tylko skuteczna. Oprócz działań social media wzbogacona jest licznymi promocjami na sklepowych półkach. Wiadomo cel jest jeden zrobienie szumu wobec marki i jeżeli pojawiają się hejty to znaczy że cel został osiągnięty.... #AmbasadorkaLPM X Wyjątkowo marna i nieskuteczna. Nie został osiągnięty - użytkowniczki kafeterii mają po kokardę mdlących egzaltowanych wpisów nieudolnych pseudoambasadorek i na pewno NIE KUPIĄ tego badziewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.08.15 Powiedz swoim mocodawcom, zeby dali taka sama jakosc w Polsce jaka jest we Francji. Znam te marke od 20 lat we Francji oczywiscie. Maja bardzo dobre produkty, pieknie pachnace, itd. Nietety, to co sprzedaja w Polsce to jest KPINA. Nigdy nie kupie w Polsce Le Petit Marseillais (Maly marsylijczyk). Salut. x To prawda, te wypuszczone na polski rynek to nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eliza104 dziś Te balsamy nie dość, że wcale tak ładnie nie pachną, to jeszcze mają okropny skład. Ja je odradzam. X Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Helianthus Annuus Seed Oil, Citrus Aurantium Dulcis Flower Extract, Cinnamic Acid, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Sucrose Cocoate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Glyceryl Stearate, Glyceryl Caprylate, Lecithin, Polysorbate 20, Cocamide MEA, Lauryl Glucoside, Disodium Cocoamphodiacetate, Ceteareth-60 Myristyl Glycol, Sodium Lauryl Sulfate, Styrene/Acrylates Copolymer, Polyquaternium-7, Xanthan Gum, Sodium Chloride, Sodium Glycolate, Disodium EDTA, Sodium Phytate, Citric Acid, Tocopherol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Parfum, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool. x SLS na drugim miejscu. Paniom już dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że cel nie został osiągnięty. Wręcz przeciwnie. Jeśli coś musi być tak nachalnie bez przerwy reklamowane, to znaczy, że jest kiepskiej jakości i się nie sprzedaje. Na pewno nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie świetny kosmetyk. Moja skóra jest jędrna, odżywiona i nawilżona. Super konsystencja, świetny zapach! #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludwika D
#ambasadorkaLPM Jestem ambasadorka tej marki i jestem bardzo zadowolona z efektów działania tych zeli.Dobrze się je rozprowadza,ładnie się pienią,bardzo dobrze nawilżaja,idealne do zrelaksowania sie podczas kapieli poniewaz zapachy które się pojawiaja kojąco działąja na zmysły.Zapach na skórze po umyciu zostaje na długo.Jestem super zadowolona i na 100% będę polecać kosmetyki LPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie kosmetyki LE PETIT MARSEILLAIS spełniają swoją rolę, nawilżają skórę i pięknie pachną. Ja je polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
#AmbasadorkaLPM Dla mnie są to wyjątkowo dobre kosmetyki. Pięknie pachną, dobrze nawilżają skórę. Jest tyle różnych zapachów, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
#AmbasadorkaLPM Kosmetyki tej marki są wysokiej jakości. Pięknie pachną i każdy znajdzie swój ulubiony zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
#AmbasadorkaLPM Żele pod prysznic, balsamy i olejki są cudowne. Zapachy wyraziste i dobrze odżywiają skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toczona
jest cudowny! pięknie pachnie, jest bardzo wydajny, skóra po jego użyciu jest nawilżona i miękka w dotyku. Opakowanie bardzo poręczne i estetyczne. Polecam! #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się z szumnym opisem producenta, bo żel za nic NIE NAWILŻA, NIE ODŻYWIA ANI NIE POZOSTAWIA SKÓRY MIĘKKIEJ. No, przynajmniej mojej skóry nie pozostawia. Konsystencja jest wodnista, wolałabym, gdyby był bardziej gęsty. Podsumowując, to dla mnie zupełny średniak. Nie sądzę, żebym kiedykolwiek do niego wróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kosmetyki tej marki są wysokiej jakości. Pięknie pachną i każdy znajdzie swój ulubiony zapach. X gość 2016.08.15 Powiedz swoim mocodawcom, zeby dali taka sama jakosc w Polsce jaka jest we Francji. Znam te marke od 20 lat we Francji oczywiscie. Maja bardzo dobre produkty, pieknie pachnace, itd. NieStety, to co sprzedaja w Polsce to jest KPINA. Nigdy nie kupie w Polsce Le Petit Marseillais (Maly marsylijczyk). Salut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×