Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marii84

Le Petit Marseillais Pielęgnujący balsam do mycia

Polecane posty

Gość gość
STOP SPAMOWI REKLAMĄ TEGO BADZIEWIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
STOP SPAMOWI REKLAMĄ TEGO BADZIEWIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ten produkt całkowicie odpowiada. Delikatny zapach, który zostaje na skórze na długo, pięknie się pieni i dobrze spłukuje. Jest wydajny i buteleczka starczy na bardzo długo. Jestem zadowolona z produktu i kobiety, które otrzymują ode mnie próbki, również są zadowolone :) #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pielęgnujący balsam do mycia Masło Arganowe,Wosk Pszczeli,Olejek Różany, to prawdziwy HIT. Testuję go od tygodnia i jestem pozytywnie zaskoczona działaniem. Ma idealną konsystencję. Ładnie się pieni i łatwo spłukuje. Zapach obłędny, który zawsze wprawia mnie w dobry nastrój i rozbudza wyobraźnię. Skóra jest gładka, pachnąca, odżywiona i zadbana. Cena atrakcyjna. Balsam starcza na długo i śmiało mogę go polecić, bo jest tego wart #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
STOP SPAMOWI REKLAMĄ TEGO BADZIEWIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balsam pod prysznic
#AmbasadorkaLPM Balsam do mycia Masło Arganowe, Wosk Pszczeli i Olejek Różany to kompozycja idealna dla każdej kobiety. Dzięki niemu skóra jest miękka, odżywiona i nawilżona. Idealnie się rozprowadza i wprawia w relaks. Dodatkowo wyczuwamy piękny różany zapach, który utrzymuje się na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
STOP SPAMOWI REKLAMĄ TEGO BADZIEWIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balsam do mycia masło arganowe wosk pszczeli i olejek różany dla mnie to świetny kosmetyk do mycia. Konsystencja jego jest dość gęsta dzięki temu dobrze się rozprowadza bo nie przecieka przez palce dobrze się pieni ale nie za bardzo zresztą ja nie lubię dużo piany. Dobrze oczyszcza a różany zapach pozwala się dobrze zrelaksować w kąpieli a także podczas mycia nawilża skórę i pozostawia ją wygładzoną i delikatną w dotyku. Dla mnie nawilżenie skóry jest wystarczajace.#ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
STOP SPAMOWI REKLAMĄ TEGO BADZIEWIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×