Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wszystko-ma-swoj-czas

Lewitan

Polecane posty

Gość jujujuki
no właśnie...ja też je kupiłam właśnie na trądzik...komuś pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujujuki
no właśnie...ja też je kupiłam właśnie na trądzik...komuś pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujujuki
no właśnie...ja też je kupiłam właśnie na trądzik...komuś pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon1996
No ja zaczynam je brac ... zobaczymy co z tego wyjdzie i tak duzo ich trzeba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bestiariusz
Od kilku lat miałam problemy neurologiczne. Żaden lekarz nie był w stanie mi pomóc przeróżnymi badaniami , lekami itp. Gdy zaczęłam brać Lewitan . moje dolegliwości w bardzo dużym można powiedzieć stopniu się po lepszły. Biorę od 2 lat , bo dobre suplementy pomagają wiadomo nie od razu , w moim przypadku była to choroba przewlekła i bardzo trudna do wyleczenia. Zauważyłam również duże zmiany na paznokciach i włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicees
Biorę te tabletki już przez tydzień. Trzy razy dziennie, rano 4, później po 3. Dosyć dużo, ale za paczkę 200 tabletek zapłaciłam 11zł. Mimo że stosuję to tylko tydzień już widzę efekty: -Moje paznokcie są mocniejsze i się nie rozdwajają -Włosy (bo właśnie o nie mi chodziło, gdy kupowałam Lewitan) są w lepszym stanie. Nie rozdwajają się i są jakby mniej zniszczone prostownicą. Dodatkowo mam wrażenie, że UROSŁY. Mówię "wrażenie" bo to dosyć nie możliwe, żeby widocznie urosły w 7 dni, ale tak mi się wydaje. Co to cery... U mnie nie widać poprawy... Stare wypryski i krostki nadal są na mojej twarzy -.- I chociaż niektóre znikają to pojawiają się nowe. Jak zawsze ;P No ale przynajmniej nie zaszkodziło im to ;) Więc podsumowysując tabletki dostają ode mnie dużego PLUSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia z balkonu
Zaczęłam brać te tabletki na poprawienie nastroju przed PSM. Wiadomo witamina B ma bardzo dobry wpływ na samopoczucie. Znajomy, który zna się na procesach biochemicznych zachodzących w organizmie polecił brać mi te tabletki oraz dodatkowo pić kefir, bo potrzebny też jest wapń. Zauważyłam wiele zmian: już nie mam tak podłego nastroju, jestem spokojniejsza i wyciszona, nie mam zajadów, paznokcie stały się mocniejsze, włosy bardziej błyszczące i szybciej rosną (w pewnym sensie to minus, bo trzeba częściej się depilować :), włosy już tak nie wypadają, cera się poprawiła. Nie mam bolących krostek na brodzie, ani trądziku. Działanie tych tabletek jest wszechstronne i na efekty nie trzeba długo czekać. Polecam szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biorę Lewitan od 3 dni a cera już gładsza i nie jest taka tłusta. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnowak
Witam, wiem że temat stary, ale może jeszcze trafi się ktoś kto będzie szukał informacji na ich temat. Zużyłam całe opakowanie tabletek. Jeśli chodzi o skórę i paznokcie, to nie zauważyłam żadnego efektu, ale na włosach różnica jest ogromna i jestem bardzo zadowolona z efektu :) Przez lekkie rozjaśnianie i codziennie mycie oraz suszenie włosy były suche, łamliwe i przypominały tzw. "siano". Brałam 6 tabletek dziennie, starczyły mi na ok. 2 miesiące i w sumie efekty zauważyłam już po mniej więcej miesiącu. Moje włosy w ciągu tych 2 miesięcy duuużo urosły, a ich wygląd znacznie się poprawił. Zrobiło się ich więcej, nabrały blasku i przestały się łamać, na pierwszy rzut oka było widać że są o wiele zdrowsze i piękniejsze. Myślę że tabletki na każdego działają indywidualnie, ponieważ słyszałam wiele różnych opinii na ich temat, ale w moim przypadku oceniam je na 7/10. Polecam, uważam że są świetne pod wieloma względami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę Lewitan od ok. miesiąca. Również mam wrażenie że włosy się zagęściły (nowe odbijają od skóry, najlepiej widać gdy się naelektryzują :) ). Mniej wyprysków. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pomagaja mi a tak zachwalane to go... Szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam te tabletki DroVit zawiera drożdże piwne i witaminy z grupy B. a teraz łykam od kilku dni DROVIT i widzę poprawę, Lewitan kiedyś brałam jakieś efekty były, jak wiadomo każdy organizm reaguje na coś innego i to co pomaga mi nie koniecznie pomoże drugiej osobie trzeba robić eksperymenty i zobaczyć które witaminy nam pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam brać może miesiąc pełno baby hair włosy urosły pełne blasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×