Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mafro Med Poznań!

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś korzystał z tej kliniki? Jaki poziom utrzymują? Jak traktują pacjenta? Jacy są specjaliści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to jest to raczej przychodnia i osobiście korzystam. Ostatnio byłam tutaj na badaniu cytologicznym, ale mogę też polecić świetnego psychologa, który pomógł mi w depresji. Zależy do kogo chcesz się tutaj udać :) Nie wiem , co konkretnie mam Ci napisać, ale jedno - warto! Obsługa - profesjonalna i kompleksowa. Traktują pacjenta z należytym szacunkiem, indywidualnie, więc polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałabym się zgłosić do dietetyka. Mam problemy ze swoją wagą - ostatnio sporo przytyłam i szukałam już różnych poradni, ale koleżanka mi coś mówiła o tym centrum i zaczęłam się zastanawiać. W taki poradniach nigdy nie wiadomo, a to już jest miejsce bardziej medyczne, więc chyba wiedzą jak skutecznie pomóc swojemu pacjentowi. Słyszałaś o jakimś dobrym dietetyku w tym Centrum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znam! Pani Sonia Kramarz :) Wybitny dietetyk z doświadczeniem - powinna Ci pomóc. Ja byłam u niej z synkiem i pomogła - syn ma alergię i musiał mieć odpowiednio dostosowaną dietę. Pani Sonia jest sympatyczna i chętna do pomocy, więc powinnaś być zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam :) Z Mafro Med mam dobre doświadczenia. I badania, i wszelkiego rodzaju pomoce medyczne - otrzymałam bez problemu. Specjaliści - konkretni. Wysoki poziom leczenia, nowoczesne urządzenia i narzędzia, dbałość o szczegół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam do czynienia z Mafro Med. Chodziłam tutaj na rehabilitację i zajęcia rzeczywiście postawiły mnie na nogi. Serdecznie polecam bo obsługa profesjonalna i troskliwa. Ćwiczenia przyniosły naprawdę mega efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mafro Med, to nie to samo co te wszystkie stare szpitale w Poznaniu, to miejsce gdzie pacjent może poczuć się naprawdę komfortowo i bezpiecznie. Byłam niejednokrotnie tutaj na badaniach czy konsultacjach,czy to sama, czy z mężem, synem i przyznam, że zostaliśmy obsłużeni kompleksowo i profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę się z Wami zgodzić. Sama wypróbowałam Mafro Med. Byłam tutaj na masażach i jestem bardzo zadowolona. Mogę je polecić bo po nich czuję się doskonale zrelaksowana. Mój faworyt to masaż gorącą czekoladą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za to trafiłam tutaj na świetnego psychologa, dzięki któremu stanęłam o własnych nogach i wzięłam w garść całe swoje życie. A samo Mafro Med zrobiło na mnie wrażenie swoją innowacyjnością, indywidualnym podejściem. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mafro Med naprawdę jest świetne! Ja nie tylko chodzę tutaj do ginekologa na wizyty, ale też miałam okazję skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej! Fajne podejście do klienta! Jestem zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę ekstra specjaliści! Mafro-Med i pracujący tutaj specjaliści pomogli mi zrzucić zbędne kilogramy. Zdecydowanie wszystkim polecam. Schudłam kilkanaście kilogramów. Polecam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie są tam ceny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różne, ale o wiele korzystniej jest skorzystać z tego centrum, niż z jakiejś przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zachwalacie, że chyba sama sie przejdę następnym razem, bo mam dość już swojej przychodni, gdzie jest ciągle kapryśna obsługa... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×