Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Makijaż oczu, czyli prezent kupowany przez żółtodzioba. POMOCY

Polecane posty

Gość gość

Moja siostra uwielbia się malować (robi to raczej na okazję). Mówiąc malować mam na myśli amatorski makijaż oczu. Chciałbym na jej 22 urodziny zrobić coś ekstra! Ona jest typem skąpca - ma parę cieni na krzyż, marek typu Rimmel, Maybelline, Wibo + nakłada je takim zwykłym patyczkiem do cieni (taką poduszeczką na patyku ) Do rzeczy: nie wiem czy dokonałam dobrego wyboru ale nie cofnę tego. Kupiłam: -Sephora Chroma Color (paleta 54 cieni i 12 kredek) -Sephora Base 12h -Sephora temperówka (do tych kredek) Czy dokonałam dobrego wyboru kupując to? Co mogę jeszcze? - myślałam nad pędzlami i zalotką. Jakie pędzle polecacie po za Hakuro, Maestro i Real Techniques? Co sądzicie o pędzlach Ecotools, Tommi White bądź Sunshade Minerals? - co czytam o nich opinie są dosyć przychylne i rozbudowane, ale dziwnym trafem nie ma żadnych złych (czyżby producent chwalił swój produkt ukrywając się pod anonimowymi internautami?) Zalotkę klasyczną czy też tę z Sephory? (chciałabym zachować estetykę prezentu jeżeli chodzi o markę ) -może ma ktoś porównanie, która lepsza A, dodam jeszcze, że jako młoda osoba mam zwężony budżet - do 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypi/erda/laj z tą reklamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuźwa ile na to wydałaś, 400zł czy więcej? pieprzone reklamy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sephorowe paletki cieni (i cienie w ogóle) są słabe. Dobre to Too Faced czy Urban Decay. Albo Inglot do własnej kompozycji. Na Amazonie czy Ebayu można też kupić bardzo fajną Coastal Scents z ponad 80 kolorami (i to jest najlepsza opcja oszczędnościowo-jakościowa jak ktoś się lubi kolorami bawić, za ok. 30 euro z wysyłką można znaleźć). Kiko ma też duuży wybór kolorów, i są bardzo dobre, ale pojedynczych. Może na przyszłość się wam te podpowiedzi przydadzą :) Za to pędzle do cieni akurat Sephora ma niezłe, i wg mnie nieustępujące specjalnie jakością Hakuro. Innych nie próbowałam. Zalotka Sephorowa też jest OK, łatwa w obsłudze, nie wyrywa rzęs, robi co powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja by dorzuciła do tego zestawu fajne sztuczne rzęsy. To jest zawsze dobry pomysł, zwłaszcza dla kogoś kto interesuje sie makijazem. Tutaj można znaleźć dobre, niedrogie rzęsy http://www.neicha.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×