Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tamka

Makijaż permanentny

Polecane posty

Korzystacie z tego typu zabiegów ? Ja chciałabym sobie zrobić kreskę na górnej powiece ale nie mam rozeznania jeśli chodzi o dobrej jakości miejsca oraz przede wszystkim produkty. Możecie polecić jakieś sprawdzone sklepy, dobre pigmenty itd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikanaa
Ja akurat nigdy nie robiłam tego typu zabiegów ale z tego co pamiętam to moja koleżanka z roku robiła sobie brwi :) Jak tylko dopytam jej o szczegóły dam znać bo z tego co pamiętam była bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dopytaj dopytaj bo ja w swoim otoczeniu nie mam nikogo, kto robił sobie taki makijaż więc nie mam się kogo poradzić :) Poczekam jeszcze troszkę może wypowie się ktoś , kto ,,siedzi" w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filzuniaa
Wykonuję makijaż permanentny już od kilku lat i z powodzeniem pracuję na produktach marki Biopigments. Są bardzo trwałe, nie uczulają no i ta gama kolorystyczna - pomarańcze, róże, czerwienie no obłęd. Polecam też zainteresować się ich szkoleniami - ja wybieram się niebawem na kolejne już szkolenie z metody ombre na brwiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie wolę makijaż permanentny brwi - nie muszę się już przejmować tym, że są za cienkie i prawie ich nie widać. Zrobiłam go sobie u pana Krzysztofa w Vici Clinic w Krakowie na ul. św. Sebastiana. Świetna sprawa - moje twarz nabrała wyrazu, a ja już nie muszę codziennie męczyć się z kredką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kochane za pomoc :) Już jestem umówiona na zabieg :) Okazało się, że kosmetyczka, którą wybrałam pracuje właśnie na produktach z bio pigments i bardzo je zachwalała. Ukończyła u nich kilka szkoleń i pierwszy wolny termin do niej to połowa września :) Tak duże zainteresowanie świadczy tylko o jej talencie i dobrej jakości produktów :) Jeszcze raz dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DuziaLandryna
Korzystam i polecam Vici Clinic w Krakowie. Świetny stosunek ceny do jakości. Nie zapłaciłam wcale dużo, a makijaż był baaaardzo trwały i po prostu śliczny. Dodatkowo wielki plus za przemiłą obsługę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda Kanalia
Osobiście chodzę do Vici Clinic w Krakowie - robią świetny makijaż permanentny kosmetykami BIOTEK, także takimi naprawdę z najwyższej półki. W dodatku jest tam bardzo miła atmosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RitaFF
Ostatnio wiele kobiet decyduje się na makijaż permanentny. Moim zdaniem jest to świetna i bardzo wygodna sprawa. Swoje kreski na powiekach robiłam u Pana Krzysztofa w krakowskim Vici Clinic. Polecam Biotek - makijaż wygląda naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonabiedronka44
Od kiedy zrobiłam sobie makijaż permanentny w Vici Clinic w Krakowie, nie wyobrażam sobie bez niego życia. Przede wszystkim każdego poranka zaoszczędzam mnóstwo czasu. No i zawsze wyglądam świeżo :) Zabiegi są praktycznie bezbolesne, nie musicie się niczego obawiać. Polecam Biotek - u mnie sprawdził się idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anella22
Makijaż permanentny to bardzo wygodne rozwiązanie. Nie musimy marnować czasu na to, aby się codziennie malować - z takim makijażem zawsze wyglądamy dobrze. Zachęcam do zapoznania się z ofertą Vici Clinic, które znajduje się w Krakowie. Tam przemiły Pan Krzysztof wykonuje makijaż permanenty za pomocą produktów Biotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuziannaa
Zachęcam do wykonywania makijażu permanentnego. Efekt jest naprawdę bardzo ciekawy. Polecam wybrać się w tym celu do Vici Clinic w Krakowie. Kolory nie blakną, bardzo fajnie taki makijaż prezentuje się w wielu różnych sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanteddd
Od kiedy za namową koleżanki zdecydowałam się na makijaż permanentny, dużo mniej czasu spędzam każdego dnia przed lustrem. Zabiegi robiłam w Vici Clinic w Krakowie, gdzie pracuje przemiły pan Krzysztof. Pracuje na marce Biotek. Polecam wypróbować - same zdecydujecie, czy było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×