Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klaudia111

masaż próżniowy

Polecane posty

Gość klaudia111

witam. czy ktoś stosował masaż próżniowy?? słyszałam że jest rewelacyjny aby poprawić kondycję skóry i super działa na cellulit. Ale jak go wykonać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbajocialo.pl
Masaż można wykonać w salonie lub w domu .Używamy do tego: -CHIŃSKIE BAŃKI GUMOWE (koszt ok 30zł) -MASAŻER PRÓŻNIOWY (koszt ok 70zł) W salonie wykonuje się masaż próżniowy chińskimi bańkami gumowymi ,na tej samej zasadzie działa również MASAŻER PRÓŻNIOWY Masaż próżniowy wskazania do przeprowadzenia zabiegu Zabieg jest szczególnie zalecany dla osób: - walczących z cellulitem i rozstępami, - ze zwiotczałą skórą, - chcących efektywnie wspomóc odchudzanie Masaż próżniowy uruchamia naturalne mechanizmy organizmu. W rezultacie ich pobudzenia dochodzi do zmniejszenia tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienia ciała. Ponadto, podczas zabiegu dochodzi do przywrócenia drożności żył, napięcia tkanki i detoksykacji organizmu. Działanie masażu próżniowego przynosi efekty w postaci: - niwelowania cellulitu, - wymodelowania sylwetki ciała, - wygładzenia skóry, - ujędrnienia ciała, - uelastycznienia skóry. Pozdrawiam.Magda www.zadbajocialo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osaaaa
oo super sklep w końcu coś dla mnie.fajne te chińskie bańki i ten ręczny masażer. chyba się skuszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaque
osaaaa ja już się na niedawno skusiłam i nie żałuje. rewelacyjne na cellulit. w dodatku miałam problem z brzuszkiem i pupcią;) chciałam je ujędrnić i chińskie bańki mi dodatkowo w tym pomogły.naprawde polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia44Gdynia
Hej dziewczyny, ja od trzech tygodni masuje się bańkami co drugi dzień po około 30minut. (15minut na każdą nogę). Po dwóch tygodniach zaczęłam widzieć efekty i powiem Wam szczerze, że to działa. Wiadomo, na początku był ból ale z każdym zabiegiem staje się on mniejszy. Co ciekawe, polecam Wam bańki chińskie silikonowe, są delikatniejsze, nie śmierdzą gumą i w dodatku są miększe. Mam też zwykle gumowe tańsze ale bardziej polecam Wam silikonowe. Kupiłam je w tym sklepie: http://www.medimas.pl/pl/p/Chinskie-Banki-Sil ikonowe-Na-Cellulit-Antycellulitowe/126 Polecam, warto Basia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to jest to samo, co masaż podciśnieniowy, to mogę powiedzieć, że to fantastyczna sprawa. Miałam okazję korzystać z tego typu usług w salonie Prestige Spa w Katowicach i bardzo mi się podobało. Fajnie działa na ciało i człowiek czuje się zupełnie inaczej po. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabudkaK
Ja od grudnia uzywam tego masażera http://zadbajocialo.pl/masazer-prozniowy-cellu-5000-olejek-masazer-na-cellulit-p-9.html Po przeczytaniu tutaj postow, kupiłam go na stronie tego sklepu. Ogólnie jestem zadowolona,kiedyś stosowałam chińskie bańki ale niestety były dla mnie za mocne , a ten masażer jest idelany. Nie za słaby nie za mocny.A efekty? Jestem tak samo zadowolona jak po masażu chińską bańką.Mogę go śmiało polecić.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssenseja
Ja też uzywam tego masażera próżniowego co podałaś link cellu5000 Też mogę go polecić. Ogólnie masażery próżniowe są bardzo dobre na skórę która ma problemy z cellulitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sa banki prózniowe a nie masazery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robiony masaż próżniowy w salonie www.beautypremium.pl, ale tam nazywa się dermomasaż podcisnieniowy. Oprócz próżni skóra jest masowana specjalnymi kuleczkami metalowymi, które ułatwiają szybsze rozbicie cellulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samymi bankami jest bardzo bolesne a co dopiero z kulkami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robiony masaż i bańką chińską i urządzeniem, które zasysa i jednocześnie masuje kulkami. Muszę przyznać, że zabieg urządzeniem był przyjemniejszy niż bańką chińską. Poza tym sprawniej przebiegał i urządzenie ma cały czas taką samą moc sterowaną elektronicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masaż bańką chińską to dobry sposób na pozbycie się np. cellulitu. Taki masaż wykorzystuje metodę próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek, co poprawia ich ukrwienie i zmniejsza cellulit i rozstępy. Terapia podciśnieniowa znajduje także zastosowanie w leczeniu bólów kręgosłupa i przynosi ulgę spiętym mięśniom. Bańki chińskie są specjalną odmianą baniek próżniowych, tworzonych z gumy lub szkła, bez zaworu. Zabieg polega na wytworzeniu podciśnienia, które powoduje wciągnięcie skóry do bańki. W następstwie podrażnienia receptorów skóry dochodzi do poprawy zakłóconej czynności narządu wewnętrznego związanego ze strefą skóry, po której prowadzi się bańkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasinka
oo fajny zestaw. na gwiazdkę fajny prezent .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość óśmiorniczka
zalezy kto co lubi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja polecam masaże próżniowe , bardzo dobrze działają na cellulit, chodzę regularnie 2 razy w tygodniu do Amaryllis w Bytomiu, miałam bardzo widoczną skórkę pomarańczową, już widzę efekty, skóra jest jędrniejsza, gładsza i już prawie nie widać tego mojego wstrętnego cellulitu, rewelacja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorianka
ja też używam masażera próżniowego i chińskich baniek. jestem zadowolona z efektów.Jeśli ktoś jest na zakupie to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polsatka
zbliża się zima postaowiłam sobie ze na lato moje cialo bedzie w lepszej formie:) kupiłam masażer próżniowy i działam:) a wy macie jakies postanowienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polsatka
witam wszystkich. widze moj ostatni wpis z wrzesnia ze kupiłam masażer próżniowy. jest pazdziernik , prawie miesiąc uzywania masażera.W końcu mogę dodać opinie. .Dodam ze stosowałam tez diete. Przedtem mój brzuch falował był obwisły ;) a teraz jest bardziej napięty, boczki mniejsze,czuje to po spodniach gdy ubieram. Pośladki jędrniejsze.i co najważniejsze cellulit mniej widoczny!!! :)))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polsatka
tak dokładnie tego używam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaslonkaa
polsatka a jak myslisz czy ten cellu 5000 jest taki sam??bo zastanawiam sie nad nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polsatka
tak ten masażer cellu500 to to samo co celluless. ten cellu500 ma jeszcze w zestawie mały olejek który jest konieczny do masażu, ale mozna uzyc tez zwykłej oliwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialadamka
ja miałam kiedyś masażer celluless a teraz cellu500 i nie widzę żadnej różnicy:) obydwa fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też polecam.ja mam celluless kupiłam go 3 lata temu .w nanowszej wersji cellulessa jest dodatkwo podczerwień i jedna większa nakładka. dodatkowo nakładki mają rolki masujace. narazie mój stary celluless jeszcze działa i dobrze masuje.ale korci mnie by kupić sobie nową wersje:))na szczescie mikołaj i gwiazdka już w krótce:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba tez się skusze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SABRINA76
MASZ JUŻ?? KUPIŁAŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taak:) mam go już i sorki że dopiero teraz odpisuje.Dawno mnie tu nie było.Kupiłam w tym sklepie co polecałyscie.Ale zdecydowałam sie na cellu5000. jestem bardzo zadowolona!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×