Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klaudia111

masaż próżniowy

Polecane posty

Gość gość
ja mam masażer próżniowy własnie celluless i jestem naprawdę zadowolona. Sceptycznie do tego zakupu podchodziłam, nie robiłam sobie jakiś wielkich nadzieji.Wydawało mi się ,że kilak razy się pomasuje i rzucę go w kąt :) A tu szok :) bo już używam go rok i teraz sobie nie wyobrażam życia bez niego:) bp efekty naprawdę są. niby taki zwykłe zasysanie skóry a na cellulit naprawdę rewelacyjnie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niccole81
witajcie. jestem kolejną zadowoloną z tego produktu . chińską bańką zrobiłam sobie sińce na skórze a ten fajnie masuje tak z wyczuciem. ani mocno ani słabo w sam raz::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skusiłam sięi też kupiłam masażer celluless. dziś go będę testować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALBO MI SIĘ TRAFIŁ FELERNY EGZEMPLARZ, ALBO WSZYSTKIE POZYTYWNE ODCZUCIA W ZAKRESIE MASAŻERA PRÓŻNIOWEGO WPISUJĄ PRODUCENCI I SPRZEDAWCY. Domowy masażer próżniowy to mega badziew, ssie tak, że nic prawie nie czuć, ja miałam taki z rolkami wewnątrz które się prawie nie kręciły, plastik w nasadce złamał się po pierwszym użyciu. Odesłałam od razu! NIE POLECAM Dziś przyszły bańki - z tym będę próbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londyns
to chyba trefny egzemplarz, bo ja swój już mam ponad pol roku i wszystko git:) ja stosowałam bańki ale dla mnie były za mocne, a ten masażer jest taki wsam raz. moje odczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćizka
mnie sie ten cellules po 1 użyciu zepsuł, ale nie mogłam odesłać bo wyrzuciłam paragon... działał chwilkę i się wyładowywał...dla mnie dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy któraś z was ma masażer próżniowy z rolkami proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Byłam 3 razy i przerwalam serie bonie dosc, ze zabieg jest bolesny to później wygladalam jakby ktoś mnie pobił, ogromne i ciemne siniaki na całej powierzchni sie pojawiły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×