Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Spocony wszedzie chlopak

Nadmierne pocenie sie calego ciala

Polecane posty

Gość Spocony wszedzie chlopak

Witam! Od godziny przeszukuje to forum i szukam tematu o nadmiernym poceniu sie calego ciala. Ale znalazlem tylko mnostwo tematow o poceniu sie pach albo dloni. Ale nie tylko pachy i dlonie poca sie u mnie zanadto. Rowniez cale plecy a nawet klatka piersiowa. Szczegolnie gdy jest tak goraco i duszno jak dzisiaj. Wystarczy ze przez pare minut bede szedl szybkim krokiem i juz jestem CAŁY spocony. Na co mi produkty typu Antidral skoro dzialaja tylko miejscowo?! Moze znacie jakies tabletki albo cos co powoduje zahamowanie nadmiernego pocenia sie calego ciala??? Please help me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kłam gościu
wcale nie szukałeś!!!!!!! Jakbyś naprawdę szukał, to znalazłbyś takich tematów mnóstwo!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spocony wszedzie chlopak
Weź na mnie nie krzycz bo sie zestresuje i spoce, heh. Szukalem, ale nie znalazlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kłam gościu
haha jasne!! sama niedawno widziałam conajmniej 3 takie topiki o pceniu sie na calym ciele, wiec nie mow, że nie ma :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spocony wszedzie chlopak
Wiedz badz taka mila i podaj mi link do tematu na ten temat:) Ja jakos nie radze sobie ze znalezieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a byles z tym u lekarza? pewnie nie chociaz lekarze tez czesto zalamuja rece. ja stosuje Antidral na pachy, ale przeciez w nieskonczonosc nie bede go stosowala... a dermatolog powiedziala, ze taka moja uroda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna chce po prostu popisac sobie. Szybciej podsunelaby ci odpowiedni link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spocony wszedzie chlopak
U lekarza nie bylem, sam nie wiem czemu bo ten problem mam od wielu lat. Dzieki za link to tematu, problem w tym ze mi nie za bardzo pomogl. Picie albo kapiele w szalwi i soli morskiej? Pokrzywa albo mieta? Co to ma byc za medycyna zielarska?? Moze ktos wie o czyms sprawdzonym i szybko dzialajacym na cale cialo tak jak Antidral pod pachy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA nie wiem jak działają te wszystkie tabletki, natomiast dla mnie jesli chodzi o pocenie sie pod pachami bardzo dobre wrażenie zrobił Etiaxil. Pomógł mi, a stosuje sie go tylko 2 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam ten problem niestety. Wystarczy parę minut w szczelnie zamkniętym busie i pot mi spływa po plecach, piersiach i brzuchu. Reklamują takie tabletki perspiblock, ale nie wiem czy pomagają. Może ktoś próbował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaworeczkaa
Mój problem to pocenie się pod pachami, mi również bardzo pomógł etiaxil, wiem, że jest też lotion na dłonie i stopy. Warto spróbować bo to na prawdę świetny antyperspirant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość essargio
smutna taka - a masz nadwagę, nie wysypiasz się - zmęczona zawsze? Szczelnie zamknięty bus - jeśli gorąco, to normalne, że zaczynasz się pocić, nie bądźmy robotami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaalin
Sama zastosuje ten Etiaxil. Widziałam go w aptece i zastanawiałam sie czy kupić czy nie. Ale skoro piszecie ze jest tak skuteczny to musze wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypróbowaliście electro antiperspirant,to urządzenie pomoże ci nie tylko pozbyć się potliwości nóg,rąk,pach ale jeżeli masz i inne miejsca z którymi masz problemy na www.electroantiperspirant.pl polecają też specjalne adaptery.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benek18
Ja to lubię takich spoconych kawalerów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poci ci się rowek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc chcialam Wam powiedziec jak bylo u mnie, zawsze miałam problem z nadmiernym poceniem zwłaszcza dłoni i stóp Juz miałam sie decydowac na zabieg ale jeszcze poczekałam i kupilam z allegro domowej roboty urzadzenie do jonoforezy i chociaż za bardzo nie wierze w takie wynalazki to mimo wszystko zdecydowalam sie na zakup bo koszt w sumie (niewielki 99zł czy jakos tak). O dziwo pocenie znikło całkowicie juz po 7 dniach, a wrecz teraz szukam jakiegos kremu nawilzajacego. Tak wiec polecam moze komus tez pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grimaldi
Chcesz naprawdę przestać się pocić wejdź tutaj http://potocki-pelka.pl/nadpotliwosc/. Umów się na wizytę i pół roku bez pocenia jak nic. Zabieg wykona lekarz, pełne znieczulenie, gruczoł potowy odcięty od przewodzenia nerwowego i pot znika. Koszt 1290zł. Byłam. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim :) Ja pozbyłam się pocenia wypozyczajac urzadzenie do jonoforezy :D polecam , pan mi wszystko ladnie wytlumaczyl i zadzialalo :D mialam nadpotliwosc rak, a teraz w taka pogode sa suche :D jakby ktos byl zainteresowany to podaje link do ogloszenia ;) https://www.olx.pl/oferta/wypozycze-elektro-antyperspirant-aparat-do-jonoforezy-na-nadpotliwosc-CID619-IDw6I3.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klinika Hiperhydrozis zajmuje się tym problemem. Pomogą ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POlecam ci hiperhydrozis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laheria
Taa, doskonale znam ten problem. Nie potrafiłam sobie z nim poradzić domowymi sposobami, dlatego zdecydowałam się w końcu na zabiegowe leczenie tej dolegliwości. Polecono mi ConsensusMed https://www.consensusmed.pl mam nadzieję, że w końcu będę czuła się swobodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×