Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boję się...

Nie równe piersi = rak...????

Polecane posty

Gość boję się...

No właśnie... Czy asymetryczne piersi moga być objawem raka...?? Zaznaczam że chodzi mi o sporą asymetrię - rzędu 1-2 rozmiarów biustonosza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybierz się na USG lub mammografię, bo nie wiem, w jakim jesteś wieku. a robisz sobie co miesiąc po miesiączce badanie palpacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boję się...
eeeee... badanie jakie...?? Na mammografię jestem za młoda :P wybieram sie właśnie na usg bo na prawdę trochę się boję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu znajdziesz
mądry artykuł o piersiach: www.mydziewczyny.pl --> w dziale 'parada expertów' poczytaj sobie, a tak poza tym, zamiast się stresować, zajdź do ginekologa, przynajmniej po to, żeby pogadać.. i tyle pewnie starczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamlas
czesc... miałam kiedys znajomą, miała podobny problem do ciebie.. ale róznica między jedna piersią a druga była znacznie większa niz u ciebie. nie był to zaden rak ........ wstawiła sobie implanta .. i ma teraz 2 takie same .. ale oczywiscie w pierwszej kolejnosci zrób badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam sporą różnicę... martwiłam się tak jak i Ty, poszłam na USG i okazało się, że jest to spowodowane ty m, że w jednej piersi nie mam prawie wcale gruczołów mlekowych.. ale to żaden rak :) jedyne co jest nie tak, to to, że tylko jedną piersią będę mogła karmić przyszłe dzieci :) podobno wiele kobiet tak ma, tylko niektóre tą różnicę mają mniejszą.. nic się nie martw!! :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×