Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Renata 50

Nowe Kosmetyki Janda

Polecane posty

Gość Renata 50

Nowa, polska / co ważne, że wreszcie mamy coś swojego/, marka kosmetyków Janda pojawiła się w Rossmannie. :). Ja generalnie mam słabość do tego co nasze, rodzime, więc chociażby dlatego jestem zaciekawiona, a jak dołożymy do tego jeszcze wielką sympatię do Pani Krystyny Jandy, która bardzo cenię jako aktorkę , to już jestem potencjalną klientką i nabędę z całą pewnością. A rzucam temat, bo może już macie i podzielicie się wrażeniami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nabędę, jak zobaczę składy, uznam, że są dobre, i jak cena będzie adekwatna. Bo szajsu, żeby go nawet wszystkie gwiazdy świata reklamowały, nie kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaakkk... "Skład: Aqua/Water, Adipic Acid/Neopentyl Glycol Crosspolymer, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Dimethicone, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Polysilicone-11, Isohexadecane, Cyclohexasiloxane, VP/VA Copolymer Ethylhexyl Hydroxystearate, Amodimethicone, Hydroxyethylcellulose, Hydroxypropyl Methylcellulose, Polysorbate 80, Butylene Glycol, Decyl Glucoside, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin (10.09.2015) Cena: 49zł / 50ml" Kogoś chyba zdrowo pogrzało :D Woda z silikonami za 50 zł, zero składników aktywnych :o Za darmo tego nie chcę! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemka88
Jakoś do mnie nie przemawiają takie preparaty... bo co? sławna osoba je reklamuje? ;/ Wolę szukać swoich perłek. Teraz sprawdzam kosmetyki włoskie z http://daisy-chemia.pl i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagu
Ta... tak czytam, że mamy coś swojego jednak dostępnego tylko w obcym sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie! Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak: - Technik Weterynarii - Technik Usług Kosmetycznych - Technik Rachunkowości -Technik Administracji - Technik Informatyk - Florysta -Opiekun Medyczny - Technik BHP i wiele innych Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły. W szkole Delta Edukacja nie płacisz: - wpisowego - czesnego - za sesje egzaminacyjną -egzaminy zawodowe -legitymację, indeks -rezygnację -frekwencję oraz nie podpisujesz żadnej umowy! Nauka jest w 100 % darmowa! W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z sylikonami wyrazna pezesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj użyłam peelingu enzymatycznego Janda i dostałam takiego podrażnienia twarzy, że wyglądam jak indianin. Nie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×