Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z bolem brzuszka

OBUDZIL MNIE BOL BRZUCHA JAKBY PO PRAWEJ STRONIE- CO TO JEST??/NIE CHCE PRZEJSC.

Polecane posty

Gość z bolem brzuszka

Hejka. przed chwila sie obudzilam z bolem , myslalam ,ze to od tego ,ze nie sikalam w nocy ,bo czasem jak sie przetrzymuje we snbie to potem tak jest... ale wysikalam sie i dalej jest to samo...... boli wlasnie jakby pecherz araczej jakby jego prawa strona i kiedy lezalam i jej dotykalam to byla twardsza niz ta po lewej. oprocz tego bola mnie jakby nerki,krzyze[chociaz spie caly cxas przykryta i nosze w dzien gruby sweter z golfem]. i jakos dziwnie mam jakby biale wargi... c o to jest? czy ktos tez tak mial? czy wolno brac tabletke przeciwbolowa? czy przejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bolem brzuszka
aha jesli chodze , a potem siadam to jest wtedy najgorszy moment... jAKBY wnetrznosci z dolu przesuwaly sie do gory[ale to tylko trwa kilka sekund]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bolem brzuszka
plisss napiszcie cos :(:(?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... wiesz ... to może byc wszystko .... i wyrostek robaczkowy i zapalenie jejnika ale i zwykła niestrawność ... masz temperature?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bolem brzuszka
nie , nie mam temperatury,, tzn tak m isie wydaje... owulacja??niee ja tak bolesnych owulacji nigdy nie mam ... to jest cos takiego ,ze jak chodze, a potem siadam ,to czuje jakby m iszpile ktos wkladal do tylka i jakby to przechodzilo dalej... a jesli chodzi o niestrawnosci to raczej nie....wyproznilam sie z godzine temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bolem brzuszka
chcialam jeszcze dodac, ze niedobrze mi tak troszke., czuje glod ale przez to ze mi niedobrze to nic nie rusze,,,;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bolem brzuszka
i do tego dochodzi jeszcze straszne srańsko które łapie mnie od rana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bolem brzuszka
najgorsze jest to, że z minuty na minute coraz bardziej ciśnie mnie sranie :/ jakbym sie teraz ruszyła z przed kompa to bym sie prawdopodobnie porobiła w portki :( co to może byc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz na pogotowie
bardzo prawdopodobne ze to wyrostek,lepiej sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mi wygląda na wyrostek:( idź do lekarza, zgłoś się na pogotowie, dla pewości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessa20
ja mialam takie same objawy i miałam kamień na nerce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bolem brzuszka
te wpisy z tym sranskiem to nie moje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bolem brzuszka
przy zmianie pozycji jak sie zaczynam ruszac ,badz gdy jak stoje a potem siadam to to odczuwam najmocniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessa20
opisz dokładnie gdzie Cię boli, jaki to jest rodzaj bólu( kłujący, tępy, rwący)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bolem brzuszka
jak nAcisnepo prawej stronie to przyciskam iczuej jakby tam goraco i bol...jesli zmieniam pozycje to jest taki nagly a potem po kilku seksundach jak grzecznie siedze to mija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bolem brzuszka
ten bol jest jakby p oprawej stronie , ktora jest twardsza od lewej ,i jest jakby kolo kosci udowej ... plus do tego dochodzi bol krzyza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessa20
ty pewnie masz kamień na nerce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flanka
uciśnij tam gdzie cię boli - jak po odjęciu ręki będzie bolało bardziej niż przy ucisku to na 99% wyrostek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flanka
sprawdzaj w pozycji leżącej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bolem brzuszka
ok zaraz zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bolem brzuszka
kiedy ucisnelam to ten bol jakby sie ,,rozlazl''ale nie jest mocniejszy... mam porownanie do bolow okresowych-kiedy mam 1 dziewn to dochodzi do omdlen , kiedys i nawet sciane podrapalam z bolu, biore ketonal ,takze ten bo l co teraz jest to moge z nim wytrzymac- nie jest az tak tragicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie moze to być powodów... Musiałabyś dobrze zlokalizować ból....chociaż, przy niektórych schorzeniach ból promieniuje albo ma inną intensywność... Moze to być owulacja ( przy zapaleniu jajnika prawego- bez objawów ), zapalenie jajnika, zapalanie wyrostka robaczkowego ( najlepiej jest sprawdzić kładąc się na wznak i dzwigając prawą nogę- nawet my ratownicy med tak sprawdzamy, chociaż to nie jest 100% pewność ), moze to być początek kolki zółciowej ( uwierzcie mi, ze nie musi mocno boleć- moja kuzynka miala w pecherzyku zółciowym 43 stożkowate kamienie- i przy tym to powinna mieć takie bóle ze hoho....natomiast miała umiarkowany ból ( taki, ze mogla z nim chodzić 1,5 miesiąca !!! ) ), nerki wykluczałabym przy bólu w łonie ( one zazwyczaj dają parzący ból, w okolicy bocznotylnej pod ostatnimi zebrami ), wystarczy ze mama opuka Ci to miejsce...gdy zaboli...wiadomo.... Zapalenie jelita grubego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bolem brzuszka
a co z ta podniesiona noga? sprobuje i tak-podniesc i...? a czy takie jakby bole krzyza wystepuja przy wyrostku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bolem brzuszka
podnioslam ta noge jakby bardziej do siebie i odczulam bol ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez nóż i zoperuj se
wyrostek, jajniki, jelito grube i nerki :P jak ci sie do lekarza nie chce isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tu jesteś? już płtorej godziny bawisz sie w jakieś lokalizowanie bólu jakby Twoje zdrowi i życie było grą komputerową! Przez ten czas już być poszłą na pogotowie i dawno byłą w domu z diagnozą i zaleceniami... albo i nie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×