Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z bolem brzuszka

OBUDZIL MNIE BOL BRZUCHA JAKBY PO PRAWEJ STRONIE- CO TO JEST??/NIE CHCE PRZEJSC.

Polecane posty

Gość lalllka
tak powiedz...powiedz ze bol byl strasnzie silny ze byl tez wplecach itd...na pewno jakos ci pomoga...a jak wrocisz z pogotowia to anpisz jak bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
tak powiedz...powiedz ze bol byl strasnzie silny ze byl tez wplecach itd...na pewno jakos ci pomoga...a jak wrocisz z pogotowia to anpisz jak bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ktos ma i nne pomyslyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
i jak bylas na pogotowiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transpiracja
idz teraz jak majszybciej skoro cie nie boli to sie ciesz ze ustało ! i napewno nie potraktuja cie jako hipokrytki! nie czekaj na kilkadziesiat glosow bo to nie my obcy ludzie demokratycznie bedziemy decydowac o twoim zdrowiu! U mnie tak się zaczynał wyrostek robaczkowy, u Ciebie moze to cos innego ale napewno maja te bóle jakąś przyczyne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bolem brzuszka
hej! bylam na ostrym dyzurze , zrobiono mi badania moczu i krwi -wyszly ok. bylam badana przez chirurga i przez ginekologa-wziernikowo i usg,zeby zobacyc ,czy cos sie tam nie robi .... wszystko wyszlo pozytywnie i potem lekarz mi powiedzial ze to byla kolka jelitowa i ze narazie nie nadaje sie do hospitalizacji... :)tak to sie skonczylo... dziekuje wam za pomoc... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bolem brzuszka
tak , poniewaz mam teraz taki goroacy czas , kolokwia ,praktyki i w sumie nie mam czasu ....a potem to nadrabiac ...eehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wszystko dobrze sie
skonczylo i p o bolu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×