Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z bolem brzuszka

OBUDZIL MNIE BOL BRZUCHA JAKBY PO PRAWEJ STRONIE- CO TO JEST??/NIE CHCE PRZEJSC.

Polecane posty

Gość vanessa20
do lekarza na USG a nie tu sie rozpisujesz. ja jak miałam kolke nerkową to podnieśc sie nie mogłam i krzyczałam z bólu a gdzie tu jeszcze siedzieć i pisać przy kompie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bolem brzuszka
a czy ty jadlas cos???? moze to od jedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialo byc ......./
DO ,,Z BOLEM BRZUSZKA''[bo nie wiem jak sie nazywasz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bolem brzuszka
nie moge teraz isc dziewczyny:(bo musze czekac na ojca ktory teraz jest w pracy:( ten bol jest jeszcze do zniesienia ale przy chodzeniu przy poruszeniu to okropnie boli...takie jakby klucie,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A pewno
Wg mnie to jest zatrucie pokarmowe, też miałam takie bóle, nie mogłam jesc, miałam biegunkę... Roidzice myśleli, że to wyrostek, bo był taki przypadek u mnie w rodzinie i przez to o mało co a moja kuzynka nie przekręciła sie na drugi świat, bo wyrostek pekł... Idź do lekarza, on Ci da tabletki i od razu Ci przejdzie. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bolem brzuszka
ale ja nie mam zadnej biegunki! tylko ten bol.... \wiem kiedy bym miala zatrucie bo kiedys juz mialam iwiem ze organizm inaczej reaguje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bolem brzuszka
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak tam zyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MozeToBycWyrsotekMozeBycJajnik
Miałam jakie bóle pół roku temu. Oczywiscie nasi oswieceni lekarze mysla, ze pacjentka jest w ciazy (tak było w moim przypadku i mojej znajomej) Bół pojawiał sie falowo, jak lezałam czasami nachodziła fala bólu, ze łzy cisneły sie same do oczu. Wyrostek prawdopodobnie to nie był (lekarz stwierdził, ze nie wie!) Kazała łykac nospe. Dostałam na wszelki wypadek skierowanie do szpitala. Ból po 5 dniach przeszedł. Moze to było zapalenie jajnika? nie wiem. Brzuch po 4 dniach miałam miekki. A przed pierwsze dwa po prawej stronie twardy. Proponuej pojechac na pogotowie. Przepraszam za nieskładna odpowiedz, ale mamy niedziele, dopiero wstałam ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bolem brzuszka
n o ja mam twardy brzuch tylko p o tej prawej stronie ,,troszke twardszy[nie znowu jak cegla], siedze i czuje ze boli,....nadchodzi wlasnie tak falowo-raz jest raz go nie ma... podobno przy wyrostku to siedziec nie idzie i luidzie az placza a ja siedziec moge i jeszczem i sie na placz nie zbiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MozeToBycWyrsotekMozeBycJajnik
Ja siedziec tez mogłam, ale jakies takie dziwne uczucie temu towarzyszyło taki dziwny ból. Moze to jajnik?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam takie same objawy w ciagu tego roku trzy razy w odstepach 3 - 4 miesiace!!! ostatni wlasnie mialam i juz poszlam do lekarza zrobilam badania i w poniedzialek mam wszystkie wyniki krew mocz , rtg... oczywiscie podejrzenie kamienie w nerkach , z tym, ze moj bol byl podobny do miesiaczkowego czyli falowy narastal chwilka spokoju i tak znowu portrafil mnie meczyc po 6 godzin czulam bol z tylu plecow w odcinku ledzwiowym i pod ostatnia para zeber promienowal do przodu pod mostek to znaczy pod wyrostek mieczykowaty czyli sam dol mostka...mozna zazyc lek przeciwbolowy ale niewiele pomaga takze ja polecam zrobic badania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoo ja na przyklasd
plaklam bo niem oglam usiedziec w miesjcu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli u mnie moze tego nie byc
?skoro ja jeszcze nie placze i nie wzywam pomocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez zlapal taki bol kiedys i jak siadalam to nie moglam wytrzymac z bolu..tak mnie strasznie bolala kosc ogonowa..a wspominalas cos o takim bolu..i co ? pojechalam do szpitala i okazalo sie ze to jajniki..znaczy oni sami do konca nie wiedzieli co to jest...i tez mnie bolalo po prawej stronie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bolem brzuszka
boli mnie jakby w krzyzu... a jak wlasnie zmieniam pozycje, to czuje jakby mi do tylka ktos szpile wkladal..i czuje jak m isiedoslownie wszystko do gory podnosi...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pierwsza mysl lekarzy? to ze jestem w ciazy...bo moze byc tak..ze np. pozamaciczna ciaza..a ja mowie ze niee na pewno nie..a lekarz NA PEWNO???? powiedz prawdze??eh..szkoda slow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bolem brzuszka
nie jestem w ciazy, bo bylam nawet u gineko,loga w sprawie drozdzy... i nic nie zobaczyl... takze to nie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i pojechalam do tego szpitala dali mi kroplowke polezalam pare dni w szpitalu i przeszlo.. A to tak bylo z nienacka siedzialam sobie w pokoju i zlapalo mnie tak ze sie po dywanie wilam z bolu.. Takze najlepszym wyjsciem bedzie udanie sie do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pogotowie!!!!! Tak jak ludzie mowia: moze to byc wyrostek, moze byc cos z jelitami lub nerkami. Zrobia Ci usg i sie okaze co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bolem brzuszka
teraz mnie boli jakby mniej,.... juz nie czuje tego klucia szpila ... a sikam normalnie... tylko boli wlasnie jakby jakis narzad w srodku jak sikam,,jakby cos uciskalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bolem brzuszka
teraz to sie poprawilo moje samopoczucie,nie bol itak , tylkotroszke odczuwam jak chodze... zjadlam obiad ... czy ktos tez tak mial podobnie??? moze tylko ten bol stepial a przyczyna ta sama?no nie wiem juz sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosszze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
ja kiedys mialam napad takiego bolu jak mialam 9 lat...potem mialam taki obolaly pk prawej stronie brzuch a po 2 dniach bolalo mnie w plecach i okazalo sie z ekolka nerkowa....Ja radze ci jechac na pogotowie..albo nerki albo wyrostek albo torbiel jajnika....wtedy jest taki ucisk na pecherz....a masz moze taki wrazliwa skore brzucha i np oblozony jeyzk? bo wtedy moz ebyc wyrostek......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie to nerki, ale niekoniecznie kamienie.ja miałam podobnie przy zapaleniu nerek.nic mnie wczesniej nie bolało,wieczorem polozyłam się spać i się zaczelo.ból okropny.skonczyło się tym, że trzeba bylo wzywać pogotowie bo nie mogłam sie ruszyć i mdlałam. koniecznie musisz isc do lekarza, z nerkami nie ma zartów, z reszta wogole nie warto igrac ze zdrowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bolem brzuszka
ten bol jakby minal , tzn jest lekuski,i co -jakbym posxla na ostry to by mnie za histeryczke wzieli...:/ tam ludzie umieraja , z zawalami a ja z bolem brzucha ktory ustapil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
moze kolka albo od nerek ...ak wlasnie ejst...najpierw silny bol potem an jakis czas mija.....ciaza pozamciczna to nie jest skoro u gina bylas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bolem brzuszka
wiecie co zdecydowalam sie isc, juz sie nawet przebralam ,ale ten bol juz minal..boli tylko przy dotyku... nie chc robic z siebie hipochondryczki i uzalajacej sie nad soba-skoro bol minal to dobrze by bylo gdybym poszla? i co bym miala powiedziec- ze rano mnie bolalo a teraz to tylko przy dotyku???i przy ucisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×