Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ramona73

oczyszczanie jelita

Polecane posty

Gość ramona73

Zaczytuje sie w ksiązce M. Tombaka i chciałabym zrobic sobie oczyszczanie organizmu. Pierwszym etapem jest oczyszczenie jelita przez lewatywę, którą należy wykonywać w pierwszym tygodniu codziennie, w drugim co drugi dzień, w trzecim co dwa dni a w czwartym jeden raz. Czy jest ktoś na forum kto stosował tą metodę? Czy jest bezpieczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________________
nie za duzo tych lewatyw??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia 77714
Ja już nie raz oczyszczałam się wg książek M.Tombaka.Rok temu zrobiłam sobie oczyszczanie jelita grubego przez caly miesiąc lewatywami.Cera mi się oczyściła,miałam sokój na długi czas,ale znów się zaniedbałam,nie kontynuowałam oczysczania i teraz znów się oczyszczam.Jesli będzie się wykonywało to tak jak on tam pisze nic się nie stanie.To naprawdę nic strasznego.Na początku też miałam obawy,a teraz traktuję to jak mycie zebów.Własnie kończę oczyszczanie jelit czosnkiem a następnie biorę się za oczyszczanie wątroby sokiem jabłkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia89
Powiedzcie mi o co chodzi z tym oczyszczaniem? I zauwazyłamze ktos wspomniał ze cera sie oczyszcza a ja mam powazne problemy z tradzikiem....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowanna
góra, ciekawy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka123
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help her11111
pomozcie no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oll555
Polecam strone colonox.pl nie moge uwierzyc, że tyle wychodzi z jelit,tak jak na zdjęciach na tej stronie.Lewatyw nie robie,bo mi nie wygodnie je robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styl girly
Ja słyszałam, że są specjalne zabiegi, które pomagają w oczyszczaniu organizmu. Ponoć są one zupełnie normalna na zachodach i stosowane przez różnych terapeutów. Jeśli chodzi o sposobów dostępne na polskim rynku to z tego co się orientuję to jest kilka preparatów pomocnych. Czytałam o proszku zasadowym - czy ktoś może go używał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaminka3
Skutecznie można oczyścić jelita rośliną stosowaną przez Indian. Bez żadnych lewatyw i skutków ubocznych. Po szczegóły odsyłam na suplementyheleny/purre yucca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez stosowalam rozne sposoby tombaka, dla mnie super, swietnie sie czulam po zastosowaniu zabiegu, szczegolnie polecam oczyszczanie wątroby, jesli chodzi o jelita na codzien oprocz kasz, platkow stosuje tez probiotyk lactoral fajnie wspomaga prace ukladu pokarmowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam problem z zrobieniem lewatywy woda nie chce mi sie wlac do jelita ezyk wkładam nawet do 15 cm 6mm srednicy ,wleci mi max 100 do 200 ml reszta ciagle wypływa na zewnatrz jakbybył jakis korek w srodku , dodam ze robiłem po wypruznieniu i po jednodniowej głodówce , prosze o rady co zle robie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompleksowy detoks to temat bardzo na czasie, wiele osób decyduje się na oczyszczanie organizmu ze względu na poprawę samopoczucia, zdrowia, a także wyglądu skóry. Polecam zabieg hydrokolonoterapii. Jeśli poszukujecie w Warszawie dobrego miejsca, to polecam http://www.lalbavita.pl/hydrokolonoterapia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 31.05.2014 A nie lepsza chelatacja??tez polecam sól magnezowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze efekty daje oczyszczanie jelit błonnikiem witalnym. To on w jelitach tworzy konsystencję żelu i wymiata po drodze wszystko co napotka. Po moim oczyszczaniu schudłam 3 kg - pewnie dlatego, że mi sie jelita z tego szlamu co tam zalegał oczyściły. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po detoksie 6 dniowym sojowym i bosko się czuję. Pomimo pierwszego dnia drastycznego wymioty bóle głowy , i biegunka .2 dzień lepiej a 3 prawie dobrze.Pozniej zaczęłam jelito grube i nie wiem do teraz co mogę pić podczas oczyszczania i.grubego? Generalnie nie wiedziałam ,że mogę się tak dobrze czuć .Mam nadwagę .Pi tygodniu mniej mnie o 5 kg. Lecz nie to jest dobre,tylko samopoczucie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po detoksie 6 dniowym sokowym i bosko się czuję. Pomimo pierwszego dnia drastycznego wymioty bóle głowy , i biegunka .2 dzień lepiej a 3 prawie dobrze.Pozniej zaczęłam jelito grube i nie wiem do teraz co mogę pić podczas oczyszczania i.grubego? Generalnie nie wiedziałam ,że mogę się tak dobrze czuć .Mam nadwagę .Pi tygodniu mniej mnie o 5 kg. Lecz nie to jest dobre,tylko samopoczucie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostinka3331
Na oczyszczanie jelit warto stosować sprawdzone, i przede wszystkim NATURALNE produkty takie jak Fibra Vitale: https://fibravitale.pl/. Na efekty nie trzeba długo czekać. Organizm musi zostać oczyszczony z toksyn, aby nadal pracował bez zarzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×