Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AleksandraS_

odchudzanie

Polecane posty

Gość AleksandraS_

Lato idzie, czas schudnąć. Tylko jak to zrobić szybko i bezboleśnie? Nie mam za bardzo czasu na ćwiczenia, staram się mniej jeść, ale nic to nie daje. Znacie jakieś środki na odchudzanie, które pomogą mi zrzucić oponkę? Koleżanka poleca mi Lipocut, podobno działa szybko i jest z samych naturalnych składników. Któraś z was stosowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak znam i niestety nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela65
Brałam go jakiś czas i w moim przypadku zadziałał. Skusiłam się na niego przez niska cenę, ale nie żałuję, bo jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast brać jakieś świństwo lepiej zainwestuj te pieniądze w konsultacje z dietetykiem, ja korzystałam przez internet i bardzo Ci polecam http://hh-life.pl/nowe-promocje-cenowe-na-diety-odchudzajace-online/, zapłąciłąm niewiele a dostałam bardzo smaczny jadłospis, jestem pod ciągłą opieką i co najważniejsze chudnę i super się czuje. Mysle, że tak jest bezpieczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze miałąm sceptyczne i złe zdanie o tego typu środkach. Brałam kiedyś pewien środek który nic mi nie dał. Długo szukałam czegoś innego. Przy mojej przemianie materii na samej diecie efekty miałam mizerne. Koleżanka w końcu powiedziała mi że stosuje tabletki Slimcea. Byłam zdziwiona ale nie kłamała by mnie wiec je zamówiłam. Zmieniłam wtedy zdanie na temat suplementów. Jak się dobrze trafi to na prawdę można znaleźć bardzo skuteczne preparaty. Slimcea taka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy może brac tabletki z różnych przyczyn. ja np. nie mogłąm ale znalazłam inny sposób na pozbycie się oponki na brzuchu - liposukcja ultradzwiekowa. już po 4 zabiegach ubyło mi 8 cm, ale ze miałam wykupioną serię 6 zabiegów to chodziłam do końca. zeszło mi razem 10 cm. polecam liposukcję w Poznaniu w salonie www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to mniej jeść?. Nie mniej tylko zdrowo + ruszać się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka981
Mówcie, co chcecie, ale mi Lipocut pomógł. Już myślałam, że nigdy nie schudnę, a się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam 3 środki na odchudzanie. Przez okres brania 2 straciłam tylko czas. Uczulam Was abyście sprawdzały opinie, konsultowały zakup. Ja tego na początku nie robiłam i bbyłam bliska załamania że nic na nie działa. Dopiero jak zaczełąm stosować trzeci środek, tabletki Slimcea waga zaczeła diametralnie spadać. Było to wynikiem dobrej diety oraz właśnie SKUTECZNYCH tabletek na odchudzanie Slimcea. Schudłam 11kg co wydawało mi się nie realnie dla mnie. Slimcea faktycznie pomogła mi w wadzę ale również w zadowoleniu i pewności siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udało mi się stracić 11 kg przy pomocy tabletek Foreverslim. O ile nigdy nie wierzyłam w takie metody, to jednak całkowicie się to zmieniło. Jak jest teraz? Teraz wróciłam do normalnej wagi, do kiecek, które nosiłam przed ciążą. Sama nie spodziewałam się takiego efektu, a jednak się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również zetknełam się ze slimcea. Stosowałam go tylko miesiąc ale mimo tak krótkiego okresu zauważyłam że skutecznie działa jak na suplement diety. Byłam zdziwiona. Schuidłam w miesiac 5kg. oczywiście dieta też była ale bez Slimcea na pewno by tak szybko i łatwo nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja brałam spory czas temu Slimcea i pamietam że z dostepnych na rynku był to jeden ze skuteczniejszych środków. Stosowałam bodajże 3 miesiące i w tym czasie uporałaam się z problemem nadmiernej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralina77ooo
jedyne, co mi pomogło, a próbowałam chyba wszystkiego z Waszej listy, to Prolavia (do kupienia przez net http://www.prolavia.pl/). Taki błonnikowy kisiel-zapychacz, który nawet nieźle smakuje i mniej się chce po nim jeść. No i nie masz ochoty na słodkie, więc nie podjadasz. Wiadomo, samo cudów nie zdziała, ale obcięłam trochę kalorie i zaczęłam ćwiczyć, a nie chodziłam głodna (bo mnie zapychała). Bez Prolavii trudniej było mi wytrzymać na głodniaka. Także dla mnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od pasa w dół
Organizuję konferencję dla kobiet- WARSZAWA Już za nieco ponad tydzień (20-21 czerwca) w Hotelu Hilton w Warszawie odbędzie się organizowana przez moje Stowarzyszenie konferencja. odpasawdol.org/konferencja Moje Drogie, Serdecznie Was zapraszam, wejście jest w cenie przerw kawowych hotelu. Nie zarabiamy na tym. Udało nam się zaprosić cudownych wykładowców: Małgosię Ohme, Omenę Mensah, będzie też zdalnie Marek Kamiński, oraz innych kilkunastu doktorów i profesorów. Będziemy rozmawiać o zdrowiu intymnym kobiet, seksie, okresie poporodowym, hormonach, menopauzie. To bardzo duże wydarzenie na ponad 500 osób. Bardzo Was serdecznie zapraszam! Na prawdę nie chodzi o pieniądze! link do tanich wejść: odpasawdol.org/oferta-specjalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybrałam również Slimcea ze względu na to że ponoć świetnie blokuje uczucie głodu i nie ma problemu z utrzymaniem diety. Pierwsze dni nie czułam za bardzo a później ruszyło i z tym spadek wagi. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam dietę orzyśpieszającą metabolizm, można na niej dużo schudnąć nie będąc głodnym. Oprócz tego na szybkie zrzucenie oponki na brzuchu polecam zabiegi liposukcji ultradźwiękowej. Zabiegi są dość tanie, a salony które je wykonują można znaleźć na stronie www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szczerze zainteresować się co jemy. Zwróćmy uwagę na jakość naszego codziennego pożywienia. Niezależnie od tego ile masz lat, możesz wyglądać i czuć się młodziej i bardziej seksownie! Wystarczy wprowadzić do diety małe zamiany, a efekt będzie wielki. Odmładzanie organizmu odbywa się zawsze na poziomie komórkowym. http://terapiasokami.pl/odchudzaj-sie-jak-angelina-jolie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość438
Ja bym ci poleciła iść do dietetyka, np. Naturhouse na Puławskiej w Warszawie i on ci doradzi, co robić, żeby schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marla767
Też uważam, że dietetyk to będzie dobry pomysł. W Naturhouse mają swoje sprawdzone metody, które już nie raz zadziałały. A punkt na Puławskiej rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie odchudzam sie już na własną rękę. Efekty były marne.. Za to schudłam z Naturhouse w Krakowie przy Kościuszki. Różne opinie są na temat Naturhouse, ale fakty są takie, że naprawdę potrafią pomóc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliv433
No, na własną rękę ciężko schudnąć. Tym bardziej jak nie masz silnej woli. Dlatego tez zdecydowałam się na Naturhouse w Warszawie na Pulawskiej 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy sposob na pozbycie się niechcianego tłuszczu to liposukcja ultradźwiękowa. Najlepiej znaleźć sprawdzone miejsce, w którym zabiegi są skuteczne www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma żadnej uniwersalnej diety dla każdego, uważam, ze podstawą jest to żeby znać swój organizm, wiedzieć z czym ma się problemy, jakie niedobory i czego nasz organizm potrzebuję. Istotna jest jakaś samoświadomość :) Ja dużo czytam np na http://wylecz.to/pl/zdrowy-styl-zycia/diety.html o żywieniu i staram się analizować to czego się dowiaduję z wszelkimi oznakami jakie dostaję od swojego ciała i mam wrażenie, że wszystko świetnie współgra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NABÓR DO GRUPY TERAPEUTYCZNEJ Trwa nabór do grupy terapeutycznej dla osób z zaburzeniami odżywiania. W ramach grupy możliwe jest otrzymanie wsparcia terapeutycznego, podzielenie się z innymi swoimi trudnościami i wątpliwościami a także uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania. Spotkania odbywać się będą we wtorki: 1, 8 oraz 15 grudnia 2015 roku o godzinie 17.00 w Pure Clinic przy ulicy Droga Męczenników Majdanka 181 w Lublinie. Czas trwania spotkania będzie wynosił 1,5 godziny. Udział w spotkaniach grupy jest bezpłatny. Osoby zainteresowane udziałem w grupie prosimy o kontakt pod numerem telefonu (81) 477-57-96. Czy ta grupa jest dla mnie? Jeżeli: • dbałość o szczupły wygląd jest dla Ciebie bardzo ważna • często kontrolujesz swoją wagę oraz kaloryczność posiłków • uważasz, że jesteś osobą otyłą pomimo znacznego spadku wagi • nie akceptujesz swojej sylwetki • odmawiasz sobie jedzenia i starasz się to ukryć przed innymi • zdarzają Ci się niekontrolowane napady objadania się • masz problemy z samooceną lub niskie poczucie własnej wartości • zamykasz się w sobie lub unikasz kontaktów społecznych • masz wątpliwości związane ze swoim sposobem odżywiania • chcesz skonsultować swoje nawyki żywieniowe • posiadasz doświadczenia związane z zaburzeniami odżywiania i chcesz pomóc innym nasze spotkania są właśnie dla Ciebie. Co może dać mi grupa? • możesz bez lęku opowiedzieć o swoich trudnościach i problemach • zostaniesz wysłuchany a nie oceniany • możesz skorzystać z doświadczeń innych • zostaniesz zrozumiany • nawiążesz kontakt z osobami borykającymi się z podobnymi problemami • uzyskasz siłę i nadzieję na rozwiązanie problemu • poznasz nowe sposoby radzenia sobie z własnymi trudnościami wypróbowane przez innych • uzyskasz wsparcie w rozwiązywaniu swoich problemów • zredukujesz lęk związany z problemami z odżywianiem • otrzymasz pomoc w przezwyciężeniu trudności związanych z chorobą • zobaczysz, że nie jesteś sam ze swoimi problemami! Spotkania grupy terapeutycznej będą prowadzić: Adrian Piasecki – psycholog i psychoterapeuta w nurcie psychodynamicznym Aleksandra Kuźnik – psycholog specjalności: psychologia rodziny Jeśli chcesz w spokojnej i bezpiecznej atmosferze podzielić się swoimi problemami i doświadczeniami zapraszamy do kontaktu. www.pure-clinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NABÓR DO GRUPY TERAPEUTYCZNEJ Trwa nabór do grupy terapeutycznej dla osób z zaburzeniami odżywiania. W ramach grupy możliwe jest otrzymanie wsparcia terapeutycznego, podzielenie się z innymi swoimi trudnościami i wątpliwościami a także uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania. Spotkania odbywać się będą we wtorki: 1, 8 oraz 15 grudnia 2015 roku o godzinie 17.00 w Pure Clinic przy ulicy Droga Męczenników Majdanka 181 w Lublinie. Czas trwania spotkania będzie wynosił 1,5 godziny. Udział w spotkaniach grupy jest bezpłatny. Osoby zainteresowane udziałem w grupie prosimy o kontakt pod numerem telefonu (81) 477-57-96. Czy ta grupa jest dla mnie? Jeżeli: • dbałość o szczupły wygląd jest dla Ciebie bardzo ważna • często kontrolujesz swoją wagę oraz kaloryczność posiłków • uważasz, że jesteś osobą otyłą pomimo znacznego spadku wagi • nie akceptujesz swojej sylwetki • odmawiasz sobie jedzenia i starasz się to ukryć przed innymi • zdarzają Ci się niekontrolowane napady objadania się • masz problemy z samooceną lub niskie poczucie własnej wartości • zamykasz się w sobie lub unikasz kontaktów społecznych • masz wątpliwości związane ze swoim sposobem odżywiania • chcesz skonsultować swoje nawyki żywieniowe • posiadasz doświadczenia związane z zaburzeniami odżywiania i chcesz pomóc innym nasze spotkania są właśnie dla Ciebie. Co może dać mi grupa? • możesz bez lęku opowiedzieć o swoich trudnościach i problemach • zostaniesz wysłuchany a nie oceniany • możesz skorzystać z doświadczeń innych • zostaniesz zrozumiany • nawiążesz kontakt z osobami borykającymi się z podobnymi problemami • uzyskasz siłę i nadzieję na rozwiązanie problemu • poznasz nowe sposoby radzenia sobie z własnymi trudnościami wypróbowane przez innych • uzyskasz wsparcie w rozwiązywaniu swoich problemów • zredukujesz lęk związany z problemami z odżywianiem • otrzymasz pomoc w przezwyciężeniu trudności związanych z chorobą • zobaczysz, że nie jesteś sam ze swoimi problemami! Spotkania grupy terapeutycznej będą prowadzić: Adrian Piasecki – psycholog i psychoterapeuta w nurcie psychodynamicznym Aleksandra Kuźnik – psycholog specjalności: psychologia rodziny Jeśli chcesz w spokojnej i bezpiecznej atmosferze podzielić się swoimi problemami i doświadczeniami zapraszamy do kontaktu. www.pure-clinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A catering dietetyczny? Ktoś z Was stosuje? Ja się zastanawiam nad takim rozwiązaniem, rozważam ofertę firmy http://maczfit.pl :) Wydaje mi się, że zbilansowana dieta i regularne przyjmowanie posiłków to dobra droga do utraty nadprogramowych kilogramów. Jakie macie doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×