Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warszawiankanadiecie1984

odchudzanie tempo chudnięcia dieta sport i suplementy

Polecane posty

Gość warszawiankanadiecie1984

Witajcie, 2 tygodnie temu zaczęłam się odchudzać. W ramach odchudzania stosuję dietę 1000-1500 kcal (standardowo ok. 1200-1300 kcal), biegam codziennie ok. 30 minut (biegam ok. 4 km), przed bieganiem biorę l-karnitynę. Byłam u lekarza, który polecił mi picie 3 razy dziennie po 2 łyżki rozcieńczone w szklance wody octu jabłkowego. Ważyłam 77.8 kg przy 169 cm wzrostu. Generalnie dążę do wagi 59 kg. Dzisiaj zważyłam się i szok.... 74.5 kg. Czy prawie 3,5 kg w 2 tygodnie to nie za szybko? Zauważyłam, że zaczęłam chudnąć o wiele szybciej po piciu octu jabłkowego. Dzisiaj jest mi nieco słabo - stąd to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dużo tego octu jak na moje oko, wystarczy 1 łyżka na szklankę wody rano na czczo i po południu. Jak intensywnie ćwiczysz to 1200-1300 kal. to za mało. Ciut za szybko spada Ci waga. Powinno być tak ok. 0,5-1 kg tygodniowo. Jak chcesz mogę Ci polecić dobrą dietetyczkę. Ja robię u niej konsultacje online i już 6 miesiąc razem chudniemy :) http://hh-life.pl/produkt/olej-kokosowy-ekogram-280g/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawiankanadiecie1984
Kurcze ale lekarz polecil... myslalam, ze to bedzie w sam raz. Zwiekszyc kcal do 1500 albo zmniejszyc biegi np do 3 razy w tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na moje oko twoja dieta nie jest zbyt zdrowa, masz niestety duze szanse na efekt jojo :// ze swojej strony polecałabym ci raczej stosowac zbilansowana diete, mi idealnie sprawdza się catering dietetyczny http://www.salmix.pl/, chudne systematycznie a do tego nie musze tracic czasu na gotowanie bo wszystkie posilki mam z dostawa do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIwa
Dokładnie szybko i skutecznie odchudziłam się stosując tabletki Foreverslim.Jeszcze nigdy wcześniej nie udało mi się schudnąc w tak krótkim czasie tak dużo.Podpisuję się obiema rękami pod wszystkimi pozytywnymi opiniami na temat tych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola_sz29
Ja tam w żadne tabletki nie wierze - tylko odpowiednia dieta i regularne ćwiczenia mogą pomóc zgubić zbędne kilogramy. Przy układaniu jadłospisu warto też skorzystać z pomocy dietetyka. To dużo bezpieczniejsze rozwiązanie. No i z pewnością efekty będą bardziej zadowalające. Ja od siebie mogę polecić dietetyka Sebastiana Małka - http://www.prometabolic.pl . Facet na prawdę zna się na tym co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosienka_kos
Mam podobne zdanie jak przedmówczyni. Suplementy diety najlepiej zastąpić po prostu zdrową żywnością. Dużo warzyw i owoców to podstawa. Ostatnio nawet czytałam artykuł na temat różnego rodzaju suplementów - http://greenlife.com.pl/zrownowazona-dieta-czy-suplementy/ . Warto rzucić okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje program odchudzający Get slim club. Przez 3 miesiące dostaje przepisy za posiłki, krótkie treningi i suplementy. Czuję się bardzo dobrze i w ciągu miesiąca schudłam około 3,5 kg :) posiłki są smaczne, treningi też przyjemne więc jestem przekonana, że wytrwam w tym postanowieniu i przejdę cały program :p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia8383
czasami szybkie chudnięcie, wynikające z aktywności fizycznej czy diety powoduje, że skóra staje się nieładna, a bez ćwiczeń także wiotka. Znajoma mówiła mi, że warto wtedy wspomagać się suplementami, które uzupełnią niedobory składników niezbędnych i odpowiedzialnych za zdrowy wygląd i elastyczność skóry. Sama chyba się skusze na profesjonalny zestaw do masażu antycellulitowego. W aptece cefarmu widziałam go w rozsądnej cenie http://www.cefarm24.pl/2373,elancyl-zestaw-do-profesjonalnego-masazu-antycellulitowego-szczotka-do-masazu-i-aktywny-zel-do-masazu-200-ml.html - podobno działa, a ja problem z pomarańczową skórka mam od lat, mimo, że jestem w miarę szczupła i regularnie ćwiczę :) Macie może swoje metody walki z cellulitem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za obrzydliwa reklama, az sie niedobrze robi...........:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRODUKTY PSZCZELE - maja WSZYSTKIE mikro- i makroelementy oraz witaminy! i sa w 100% przyswajalne. te trucizny sprzedawane w aptekach nie tylko sie nie przyswajaja, ale jeszcze odkladaja w zatokach i stawach. po latach to wychodzi :o poza tym takie tabletki sa powleczone kolorowymi, o slodkim smaku, trujacymi substancjami, ktore jeszcze bardziej zatruwaja nasz organizm! produkty pszczele nie maja sobie rownych. jedzcie pylek pszczeli, pierzge, miod, mleczko pszczele. to samo ZDROWIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×