Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

odżywka do rzęs

Polecane posty

Gość gość

Czy któraś z Was zna jakąś dobra i tania odzywke do rzęś? Zaznaczam tanią, bo na Revitalash na razie szkoda mi jeszcze kasy :) Proszę o opinie, jeśli cos stosowałyście. Chce tylko wzmonic swoje rzęsy, które jeszcze są w dobrym stanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego szkoda Ci kasy na revitalash? To jedyna ktora działa na 100% . Możesz kupować wszystkie inne podróbki pokolej i jak zsumujesz ile kasy wyrzuciłas w błoto to na jedno Ci wyjdzie jak bys od azu kupiła revitalash. Najlepiej kupić tą większą 6-miesięczną za 330 zł,wychodzi 55 zł na miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnum90
Dlatego, że tak jak napisałam wyżej, na razie nie mam tyle kasy, która mogę przeznaczyć na odzywkę. Mam ważny wyjazd miesięczny na wiosnę, zakładam aparat na zęby i mam ważniejsze wydatki ;) prosiłam o opinię, bo wiem, że tanie odżywki też są bardzo dobre, tylko oczywiście nie przynoszą tak szybkich efektów jak Revitalash.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnum90
Ok spróbuje z tą Lbioticą, a czy dostanę to np. w rossmannie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz nowość firmy Bandi, serum do rzęs. Rzęsy nie rosną po mniej badzo długie ale za to bardzo się wzmacniają, przestają wypadać, są gęstsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram, lbiotica ok i niedroga, a do kupienia w większości aptek (w rossmanie nie widziałam, ale też nie szukałam, nie wiem, czy mają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjaaaaaa
a ja wlasnie uzywam Revitalash od ponad tygonia, mam nadzieje ,ze mi pomoze.:) na moje lyse placki ktore mam od kilku lat przez niefortunne przedluzanie:/ uzywalam olejku rycynowego, L'boitice, talike , diora, nawet lumigan i nic nie pomagalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andżella54
Ja mam dokładnie tę - www.skracaj.com/f430.html .Też jest droga, ale tylko ona wyraźnie przedłużyła mi rzęsy i lekko je pogrubiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnum90
Ja ogólnie mam\ długie rzęsy, ale ostatnio zaczęły mi wypadać, dlatego pytam Was o odżywki wzmacniające przede wszystkim, chyba skuszę się na tą lbioticę najpierw i zobacze, czy bedą efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę Ci sprzedać 10 zł taniej, ale nie mam pojęcia jak działa. Przedstawiciel handlowy bardzo ją zachwala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva_eva
odżywki odżywkami a rzęsy niestety często wypadają i jak przestaniesz używać revitalash to jak wypadną Ci te rzęsy co je na niej wyhodowałaś to i tak kolejne będą krótkie. JA się przestawiłam na odżywcze tusze do rzęs z olejkiem rycynowym i inymi naturalnymi olejkami i rzęsy mi mniej wypadają, oczy nie szczypią nawet po całodziennym noszeniu takiego tuszu. Oczywiście rzęsy z dnia na dzień się nie wzmacniają tylko potrzeba czasu ale warto czekać. Mniej też wypadają. Sprawdziłam już kilka takich tuszy i aktualnie mam taki wydłużający http://biosna.pl/pl/sklep/produkt/mascara-long-lasting-volume-czarna-10-ml-gratis-konturowka-czarna-mini-0-73-g-annemarie-borlind.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Revitalash to wcale nie jest świetna sprawa... Jak się używa to fakt, rzesy jak firanki, piękne, geste, długie. Gorzej jak się skończy opakowanie, są do bani, rzadkie, wypadają, MASAKRA! próbujcie najpierw z tańszymi odzywkami, bo jak zaczniesz revitalash to później musisz używać, zeby utrzymać efekt, zarabiają na tym nieźle!!! Ja miesiąc temu kupiłam odzywke Eveline za 11 zł, to już widzę efekty, bo jak odstawiłam revitalash, to moje rzęsy zrobiły się jeszcze gorsze, niż przed stosowaniem tej odzywki! A nie będę co 6 miesięcy kupowała odzywek za 300 zł:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja stosuję od 2 miesięcy odżywkę realash, kupiłam ją ze względu na pozytywne opinie i przyznam że spełnia moje oczekiwania rzęsy wyraźnie się wzmocniły i wydłużyły, no i w końcu nie wypadała mi podczas zmywania makijażu. Ja zamówiłam od producenta Ankka realash nie podrażnia oczu oczywiście trzeba starannie aplikować odżywkę u nasady rzęs. Ja jestem bardzo z niej zadowolona a to dlatego, że moje rzęsy z natury były rzadkie i często wypadały np. przy zmywaniu z nich tuszu. Realash stosuję od 2 miesięcy i efekt widać wyraźnie: rzęsy się wzmocniły, są grubsze i dłuższe i w końcu nie wypadają. Odżywkę kupiłam ze sklepu producenta http://track.realash.pl/product/Realash/?pid=144&uid=2186 Naprawdę szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28.12.13 gość Nie musisz kupować revitalash co pół roku. Po 3 miesiacach stosowania wystarczy ją nakładać co 2-3dni dla podtrzymania efektu, więc duże opakowanie wystarczy na ponad rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola009
Ja jakiś czas temu dostałam w prezencie serum CharmLash, sama pewnie miałabym problem z wybraniem jakiegoś, bo teraz jest ich tyle na rynku, że ciężko coś wybrać. Ale skoro już dostałam takie to zaczęłam stosować i muszę powiedzieć, że nie spodziewałam się aż tak fajnych efektów ;) Rzęsy stały się naprawdę gęste, nawet kilka razy usłyszałam na ich temat komplementy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaWos
Ja tych odżywek do rzęs maiłam już z 10 jak nie więcej i postanowiłam, że trudno rzęsy mam jakie mam i więcej nie będę nic kupować. No, ale mój narzeczony jest tak wspaniały, że kupił mi na walentynki odzywkę www.miralash.com.pl byłam totalnie zaskoczona ;) no ale on wie, że moje rzęsy to mój największy kompleks :( Stosuję ją lekko ponad 2 tygodnie efekty są, ale na razie minimalne, ale są. Wcześniej nic nie przynosiło ziarnka nadziei na poprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia851
Dziewczyny stosowałam odżywkę Miralash 4 tygodnie i moje rzęsy są tak długię że nie musze ich nawet malować! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miralash to kolejne OSZUSTWO P. Kaszubskiego! Co my tam mamy na stronie tego „Cuda”? Ano: 1. Pożal się boże regulamin kompletnie niezgodny z prawem, bo nie po polsku. 2. Zero danych firmy (tylko adres w… Panamie tym razem; wiadomo, raj podatkowy, żeby się nikt oszustowi za łatwo do tyłka nie dobrał) 3. Nr telefonu, dzięki któremu szybciutko dowiadujemy się, co oszuścik jeszcze sprzedaje (Alluramin, Cholesteroff, Vigrax, Femmax, Derminax, Flexin…) 4. Ciekawostką jest to, że nr telefonu do kontaktu ten sam ale adresy i „firmy” jakże różne… Miralash: Cytronix Systems, Avenida Central Espana 57, City of Panama , Panama Cholesterol i reszta śmieci: Dhamhil Corp. Marbella, 55th East Street No 6, City of Panama, Panama Plus na wielu z tych przy opcjach płatności pojawia się jakaś dziwaczna JPT Investment Partners Limited zarejestrowana dla odmiany (a co, popodróżujmy sobie! :D) na Cyprze, której to mamy pozwolić na przetwarzanie naszych danych… 5. Adres pozwala nam pójść następny kroczek dalej i trafić na info, że ten sam oszuścik sprzedawał niejakie Thermacuts, a o nim bardzo ciekawie jest tutaj: www.dietpillswatchdog.com/thermacuts/ www.spamtrackers.eu/wiki/index.php?title=Therma_CUTS Pięknie rozpracowano to oszustwo :) 6. Teraz wracamy na stronkę Miralash i porównujemy to zdemaskowanie z tym, co na niej jest… O, jak nam się ładnie powtarza. Tutaj też odnajdujemy: - Fałszywych “specjalistów” (np. panią podpisana jako Alicia Bouchard jakimś „cudem” odnajdujemy na Stocku po wpisaniu prostego „lady doctor”: - www.shutterstock.com/pic-114120250/stock-photo-smiling-medical-doctor-woman-with-stethoscope.html?src=e13eJXOveD5MWTSwqfnTpg-1-96 Czym jest Stock i jak „prawdziwi” są tam lekarze chyba tłumaczyć nie muszę? - Fałszywe zdjęcia przed i po (np. Pierwsze z brzegu znajdujemy tu www.drjerrylmullen.com/Latisse; jak zmienią – i do wszystkich innych - wystarczy użyć wyszukiwania obrazem na g00gle, pięknie wychodzi, skąd ukradzione) - Rejestracja przez opłacone firmy anonimizujące (żeby przypadkiem przez WHOIS nie dojść do oszusta) - Przeniesienie do płatności na kolejną stronkę www.herbalcenter24.com Na której EUREKA! Mamy polskie dane! Niejaka Vital Inwestments. Tyle, że zgodnie z podanym nr PKD ta firma nie zajmuje się handlem, a jedynie obsługą stron internetowych; czyli dalej nie wiadomo, kto nam to coś sprzedaje I kogo ciągnąć potem do sądu… 7. Dokładnie to samo jest w przypadku wszystkich wymienionych na początku “Cudów” sprzedawanych przez tego oszusta 8. Jak komuś się nudzi to może sobie dodatkowo poczytać o oszustwie afiliacyjnym pod nazwą Cashinpills, w wykonaniu oczywiście naszej kochanej firmy z Panamy vel Cypru. Mała zajawka w tym temacie: www.forumprawnicze.info/program-partnerski-t8294/ To co, jeszcze ktoś chce się dać nabrać? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam FEG i byłam zadowolona. Jedyne co mnie zastanawia to bimatoprost- jeden ze składników, podobno szkodzi oczom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam słabe rzęsy i stosowałam kilka odżywek. Za pierwszym razem odżywkę z Oriflame - nie widziałam rezultatów. wyglądała jak bezbarwny tusz do rzęs. Póżniej po sztucznych rzęsach, po ich zdjęciu, kiedy rzęsy wyglądały fatalnie - kupiłam revitalash - była super. Rzęsy były po 2 miesiącach dużo mocniejsze i bardziej wyraźne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaa27
Ja używam lashvolution opinie/recenzje na jej temat były i są bardzo dobre, a wiec postanowiłam wybrać się do apteki i kupić. Jest dobra- co tu dużo mówić... już po 3 tygodniach zobaczyłam poprawę, a odżywka jest bardzo wydajna bo starczyła mi na 4 miesiące. Także warto dać te 79 zł, aby cieszyć się z grubych i długich rzęs. To co mogę też powiedzieć to fakt iż pędzelek jest fajny, niektóre to były dosłownie beznadziejne, a tym łatwo dojdziemy do rzęs i nie podrażnimy oczu. Dlatego dobrze, abyście sobie sprawdzały jakie są pędzelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda88
Tez by mi bylo szkoda kasy na revita - nie sadze, zeby warto bylo tyle wydac... ja stosuje http://www.lashvolution.pl i efekt jest taki sam...bardzo polepszyly mi sie rzesy, nie wypadaja i sa naprawde piekne i mocne..a cena to ok 79 zl za kuracje, wiec warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio także miałam problem z rzesami, prawdopodobnie zbyt dużo i zbyt czesto nakładałam maskarę.Zaczęły mi wypadać także po dwufazówce. Wypróbowałam L'Biotic bo Paniw aptece mi poleciła i nic pomogło. potem byłam w biedronce i kupiłam Eveline także nie pomogło. Któregoś dnia koleżanka mi poleciła olejek rycynowy dostepny w aptece za niecałe 5zł. Powiedziała żebym przelała go troche do pustej buteleczki po np odżywce do rzes. Nakładam na rzęsy jak maskarę a efekt po dwóch tygodniach jest świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×