Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pieprzyki laser

Polecane posty

Gość gość

mam dylemat,od zawsze moja buzie i cale cialo "zdobia" pieprzyki,sa i plaskie i wystajace,na twarzy mam ich naprawde sporo i moj syn dostal w spadku po mnie te pieprzyki,sa na calej buzi i w koncu na jesien zdecydowalam sie usunac sobie z twarzy czesc z nich (te plaskie) laserowo,bylam juz u dermatologa ,nie sa grozne,usune 'ze wzgledow kosmetycznych",synowi tez chce usunac 2 duze z buzi ,bo on sam chce(ma 8 lat),mowi ze koledzy nabijaja sie z niego,boje sie czy zostanie blizna?czy ktos usuwal mial podobny przypadek i moze wypowiedziec sie na ten temat?z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz możliwość usunąć laserem na fundusz zdrowia to się nawet nie zastanawiaj. Ja usuwałam za kase i jestem mega szczęsliwa, że już nie mam tych znaków szczególnych na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej,chce prywatnie usunac tylko wciaz mam dylematy czy nie zostanie blizna,mozesz mi szczegolowo napisac jak wygladal zabieg i kto go wykonywal?no i jaki efekt ,domyslam sie ze blizny nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Początkowo wydawało się, że jednak będzie blizna ale teraz po 4 tygodniach są już tylko lekko różowe plamki i skóra coraz równiejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieg wykonywałam w klinice urody. Nic nie bolało bo doktor dał pod każde znamie zastrzyk znieczulający. Trzeba było nie otwierać oczu na wszelki wypadek bo laser przy twarzy. Chyba z 10 minut to trwało i wyszłam z dwoma plasterkami. Ale pięć stów tam zostawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mialas plaskie pieprzyki?ja jak ja ,ale boje sie ze u syna beda blizny ,bo on jeszcze rosnie,ale dalas mi nadzieje:) czy to byl chirurg plastyk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwie powinnam zapłacic 300 zł za jedno wypukłe znamię. Mina mi zrzedła i postanowiłam(głośno to powiedziałam) usuwać na raty czyli po jednym. Ale leżąc już na stole bąknęłam , że spodziewałam się zmieścić w pięciu stówkach za oba i o dziwo doktorek powiedział, że nie ma sprawy zrobi oba za 500 :) ale byłam hepi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzo ludzi mi odradza usuwanie wlasnie ze wzgledu na te blizny ktore moga zostac i boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to był chirurg plastyk z 20-letnim doświadczeniem. U dziecka to jeszcze bardziej jest szansa, że śladu nie będzie bo ciałko młode. Ale chyba dermatolog powinien Cię poinformowac jak to jest z dzieckiem przy takich zabiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli plaskich nie mialas?fajnie ze wszystko poszlo ok u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jakim miescie usuwalas?ja tez chce u chirurga plastyka bo to jednak twarz,czytalam w necie i opinie sa podzielone,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam takie wypukłe, w dodatku ciemne bo to były kiedyś zwykłe pieprzyki na skórze. Z czasem się uwypukliły i sterczały takie kulki:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acha,ja chce usunac same plaskie,te wypukle mi nie przeszkadzaja jakos ,wkurzaja mnie plaskie ,wygladamy jak biedronki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usuwałam we Wrocławiu przy ul. Jaracza 75, wygooglaj sobie:) można płacić kartą, bardzo pozytywnie odebrałam tę klinikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze,wiesz ze ja tez tam dzwonilam:D to jest ctl?z nieba mi spadlas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak sie nazywal doktor..tez bym chciala u niego jak tak polecasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wrocka mam najblizej,a jak sie nazywal ten lekarz,tez chce do niego jak polecasz...dlugo czekalas na zabieg,tzn ile minelo od rejestracji do zabiegu?ja ciagle "walcze" z soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej hej kolezanko odezwij sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos jeszcze ma doswiadczenie w tej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda ze juz nikt nie ma doswiadczenia w tej kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć! widzę, że jeszcze miałaś pytania a ja musiałam zmykać. Nie pamiętam jak się nazywał ten doktor ale na ich stronie netowej on figuruje. Taki dobrze zbudowany przy kości , starszy pan. Terminy są kilkudniowe i takie jakie Ci pasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy autorka już się zdecydowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje ze odezwalas sie,jestem poki co zdecydowana 50na 50,do jesieni jeszcze jest czas bo wtedy chce isc na ten laser,martwie sie tylko ze beda blizny ,taka juz jestem pesymistka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba robilas u dr Koltowskiego zalozyciela ctl,czytalam wiele pozytywnych opinii o nim,szkoda ze nikt nie mial doswiadczenia z pieprzykami plaskimi i ich likwidacja z buzi,chetnie bym poznala tez opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja, rozmówczyni z wczoraj pieprza płaskiego mam w dolnej części pleców, byłam u chirurg na nfz powiedział, że najlepiej go wyciąć skalpelem. Byłam bowiem u niego jesienią wypalać prądem sterczące pieprzyki z karku i pleców a jeden był dosyc spory taki jakby placek 1cm na którym wisiała jeszcze kulka . Na twarzy nie chciał mi nic zrobić😭bo nie chciał brać odpowiedzialności za blizny. Teraz widzę, że po koagulacji prądem nie ma śladu, żadnych blizn. Idąc robić prywatnie te z twarzy szłam z myślą, że wolę nawet niewielkie blizny niż te sterczące wyrostki:-o i jest ok.czego i Tobie życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie ze odezwalas sie znow,to znaczy ze tego plaskiego tez mialas wypalanego laserem?bo nie zrozumialam dokladnie,wlasnie najbardziej sie boje blizn,bo kazdy mi odradza ze wzgl wlasnie na nie a ja czuje determinacje bo tak jak piszesz wole miec mala kreske blizne niz pieprze,tylko u malego boje sie ze w razie "w" ta blizna bedzie rosla wraz z nim:( mi to tam juz obojetne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acha, powiem Ci jeszcze, że gdybyś miała skierowanie od rodzinnego to można iść do Poradni Chirurgii Plastycznej w Klinice Dermatologii na ul Chałubińskiego 1 we Wrocławiu. Tam robią laserem, skalpelem, prądem w zależności od potrzeby. I ponoć robią to artystycznie i za darmo. Tylko terminy dalekie. Ale nawet nie sprawdziłam jakie i poleciałam do tego prywatnego bo jadę na wakacje i chciałam być ładna szybko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja nie wyobrazam sobie ciecia skalpelem:O wolalabym juz miec te pieprze niz ciecieale najwazniejsze dobrze czuc siewe wlasnej skorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×