Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pierwsze urodziny nerwicy

Polecane posty

Gość gość

dziś moja przyjaciółka nerwica obchodzi pierwsze urodziny . W ciągu tego roku wywrocila moje życie o 360 ° , na początku nie moglam tego zaakceptować i im bardziej się przed nią broniłam tym bardziej mnie atakowała . teraz już jest dobrze , choć są dni że mnie zwala z nóg i więzi w domu . tęsknię za beztroskimi czasami z przed pojawieniem się nerwicy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawlii
moja w tym roku juz 5. bedzie obchodzic. nie chce sie wymadrzac, ale tak po prawdzie, jesli masz nerwice, to te czasy przed nia nie byly tak naprawde beztroskie. nerwica sie z niczego nie bierze. to efekt naszych stlumionych emocji, nieprzepracowanych doswiadczen, braku czegos w przeszlosci, w przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko! Zapraszam na Msze św. z modlitwą o uzdrowienie. Zadzwoń do Kurii i dowiedz się w którym kościele najbliżej Ciebie są odprawiane. Albo... On-line - info. na str. odnowa.jezuici.pl Msza św. odbywa się w każdym miesiącu w ostatnią niedzielę i ostatni poniedziałek miesiąca. Kolejna: 29 marca 2015 Łódź, Kościół Jezuitów. Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie - godz. 18:00. oraz 30 marca 2015 Łódź, Kościół Jezuitów. Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie - godz. 19:00. Na tej stronce znajdziesz w w/w datach aktywne linki na youtube do uczestniczenia w niej on-line: http://odno wa.jezuici.pl/index.php?page=kalendarz 🌻 pozdrawiam cieplutko PS: zbadaj się na pasożyty... one często podrażniają układ nerwowy wydzielanymi toksynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem że nerwica nie bierze się z niczego. u mnie wyszlo wszystko z dzieciństwa . ale są też plusy , nauczyłam się wyrażać swoje emocje , wcześniej wszystko trzymalam w sobie . jeśli chodzi o życie przed to nie tęsknię za tymi różnymi przeżyciami , Chcialabym tak jak dawniej swobodnie wychodzic między ludzi , wsiąść w samochod bez żadnego stresu że złapie mnie atak paniki . oj dużo by pisać . Terapia bardzo dużo mi pomogla , ale jeszcze dużo pracy przedemną no i jak narazie obeszłam się bez leków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ataki paniki i leku od 9 lat. Nigdzie z tym nie bylam, raz lepiej raz gorzej. Lapie mnie w sklepie, w aucie, na studiach gdy jeszcze chodzilam. Bralam kiedys dwa tyg uspakajaczy, tylko spalam. Mezowi wydaje sie, ze wymyslam bo czegos mi sie nie chce np. zrobic. Nie mamy dzieci, czuje ze w takim polozeniu jakim jestem nie moge miec. Zawroty, brak tchu, wrazenie ze zaraz upadne, zaniki pamieci, bezsennosc, walenie serca i tak pare razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd ja znam te objawy :) też mam podobne a najgorsze jest uczucie dusznosci. już mam 2 dzieci , kiedyś jeszcze Myslalam nad 3 ale teraz już się nie zdecyduje. najgorszy jest ten brak zrozumienia w otoczeniu , że Znow się przesadza i jak można nie mieć siły jak się jest fizycznie zdrowym . ach ta nerwica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×