Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabryella

Podwyższona temperatura ciała- pilne!

Polecane posty

Gość Gabryella

Witam. Chciałam spytać, czy długa, gorąca kąpiel może podwyższyć temperaturę ciała? ( z 36,6 na 36,9) ?? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam wymieniać termometr na bezdotykowy już w zeszłym roku ale ciągle mi kasy było żal wydać, to to jednak koło stu zł trzeba dać. Ostatecznie kupiłam miesiąc temu Baby Temp i chwalę sobie, szybko łapie sygnał i też zmierzy temp otoczenia co mi się często przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka99x
Dobrym zakupem był Baby Temp jak na razie, jest szybki, wyniki są uczciwe, nie fałszuje nawet jak się mierzy kilka razy pod rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wybory jest dużo z podczerwienią termometrów teraz, ja wybrałam Babytemp i jest w porządku, szybki i pomiar jest dokładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może się przydać w domu termometr z podczerwienią, ja mam Baby temp i tym sobie sprawdzę gorączkę a jak trzeba to ile stopni ma powietrze w sypialni też da radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat jest promocja na temrometr baby temp – sprzedaja razem z kompresem – wpisz sobie w google bo cena jest na prawde przystepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upraszcza życie badanie tempki na odleglosc, nie ma tyle zamieszania i tez dziecka się nie stresuje bez sensu, co do konkretnych modeli to Baby Temp mamy już rok i mierzy tak samo dokladnie caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio wszystkim znajomym polecam Baby temp więc i tutaj go podpowiem :) Naprawdę fajny wygodny kształt, dobrze leży w ręce, mierzy dokładnie, jeszcze mi wyników jakiś skrajnie dziwnych nie wyświetlał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezproblemowo bada Baby Temp, poza mierzeniem gorączki to przez podczerwień można sobie sprawdzić też temp powietrza, przedmiotów, wody w butelce i tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta szybkosc to mi się w BabyTemp podoba najbardziej. Wczesniej mierzylismy w domu temperaturę przez rtenciuwke i to była jakas masakra...po 15 minut trwało kazde jedno badanie, tutaj zajmuje mi to może dwie sekundy nie więcej także oszczednosc czasu jest mega duza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam BabyTemp od roku i nie mam z nim problemów. Dokładny ekspresowy pomiar temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta

Nam Non Contact podarowała teściowa w ramach wyprawki po porodzie i termometr zdaje egzamin. Bardzo wszechstronny, podczerwień ma ten plus że może zmierzyć temperaturę na każdej powierzchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Faktycznie wydaje mi się, że jeśli chodzi o dostępne obecnie propozycje to można znaleźć sporo różnych termometrów bezdotykowych i szukać pośród nich coś dla siebie. Dobra opcja to te bezdotykowe od Sanity, bo macie gwarancje jakości jak w przypadku termometru BabyTemp specjalnie dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta
Dnia 24.10.2018 o 16:41, Gość gość napisał:

Używam BabyTemp od roku i nie mam z nim problemów. Dokładny ekspresowy pomiar temperatury.

Tez go polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×