Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czarnaowca111

Poszukiwane emocjonalne wsparcie w odchudzaniu :)

Polecane posty

Gość Czarnaowca111

Siemka mam 26l i +25 na wadze potrzebuje kogos kto powaznie podejdzie do sprawy i bedzie przy mnie do ostatniego kg... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Pisałam już na innym forum. Schudłam 30 kg w około 5 miesięcy. Teraz też jestem w trakcie odchudzania po drugiej ciąży. Schudłam 16 kg a muszę jeszcze 15 się pozbyć... Tylko że ja chodzę do dietetyka. Zaufałam jej raz i pomogła mi się pozbyć 30 kg. Teraz po drugiej ciąży znów pomaga mi zrzucić nabyte kilogramy. Jak chcesz żeby Ci ktoś pomógł zgłoś się do Pani Moniki z http://cziu.pl/ telefon do niej to 500-801-004 Da Ci dietę z rozpisanymi posiłkami na każdy dzień wraz z opisem przyrządzenia. Ja jem 4 posiłki dziennie i całkowicie się najadam. Posiłki są tak zróżnicowane że je się wszystko po prostu wszystko. Piję 2 litry wody dziennie, jem regularnie to co mam w ułożonej diecie i kg lecą w dół :) Jeśli jesteś z Warszawy to bardzo Ci ją polecam. Jak widzisz jak kg na wadze co raz mniej od razu masz lepsze nastawienie do wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnaowca111
Dzieki wielkie :) Zastanawialam sie nad dietetykiem ale narazie nie mam nawet czasu do niego sie wybrac.,,. :-( dlatego szukam pomocy w internetach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×