Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luucy25

Problemy ze skóra i pasożytami

Polecane posty

Witam! Zmagam się od dłuższego czasu z pasożytami jakimi są owsiki, a w dodatku od jakiegoś czasu wokół o***tu zaczęła się rozrastać dziwnie piekąca, swędząca, pogrubiona skóra. Próbowałam jakoś maściami to smarować ale Alantan Plus czy inne takie nie pomogły. Macie jakieś sprawdzone metody na owsiki? I jakieś rady na tą ranę bo sama nie wiem co mam robić. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do lekarza. Oprocz tego jedz pestki dyni, czosnek, kapuste koszona, imbir. Zero slodyczy. Zmieniaj codziennie posciel. Kuracje musza przejsc wszyscy domownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzinny powinien dać skierowanie na trzykrotne badanie kału w kierunku pasożytów. Owsiki jednak nie zawsze wychodzą w badaniach. Jeśli wiesz na pewno że je masz spróbuj przekonać lekarza był dał leki bez wyników . Truć trzeba u wszystkich domowników równocześnie . Jesli masz dziecko wśród domowników to od niego łapiesz robale . Dieta przydałaby się unikanie węglowodanów , zero słodyczy i dużo kiszonek. Pestki z dyni są niezłe , trzeba zjeść szklankę i wziąć srodek przeczyszczający . Na robale możesz tez kupić w sklepie zielarskim wyciąg z orzecha czarnego firmy Now .Drogi ale skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i higiena rygorystycznie przestrzegana podczas walki z tymi robalami . Pościel bardzo często zmieniana , bielizna osobista codziennie (dotyczy wszystkich domowników )częste odkurzanie i mycie podłóg roztworem domestosa . To bardzo ważne bo owsiki w kurzu domowym mogą przeżyć nawet miesiąc więc jeśli nie dba się o porządek dochodzi w kółko do infekcji mimo leczenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj sobie na www.bezowsikow.pl jak je wypatrzreć i jak zwalczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leć do apteki po Pyrantelum Medana. Bierze się dwie dawki (tak jak już ktoś wspomniał, muszą ją przyjąć wszyscy domownicy). No i umyj cały dom. codziennie nowa pościel, ręczniki, niestety to jedyna droga do skutecznego wyleczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie podobnie zrobiłam. Ciężko było tak prać wszystko ale lekarz też mi tak polecił....no to prałam, i łykałam ten lek na owsiki. Już od kilku miesięcy jest spokój, więc chyba wszystko się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×