Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POSZUKIWANAA

PROFESJONALNY, UCZCIWY DENTYSTA-BYTOM-PROSZE O POMOC, DAJCIE NAMIARY!!!

Polecane posty

Gość POSZUKIWANAA

Hej, przejechalam sie na dentystach, mam dosc, niedawno odezwal sie leczony kanalowo zab, okazalo sie, ze dentystka zapomniala o jednym kanale, ktorego nie wypelnila:( grozi mi utrata zeba, bo jest zakazenie .... szukam w tym momencie dobrego, UCZCIWEGO,ktory wie co robi? slyszalam o przychodni na moniuszki, ale tam podobno drogo(nie wiem nic o jakosci uslug). Prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosimmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety na to nie licz
że znajdziesz naprawdę dobrego dentystę.Mni też cholera bierze bo borykam sie z tym samym problemem.Kupę szmalu wywaliłam na leczenie zębów całej rodziny u wydawało sie dobrego dentysty,a teraz okazuje się,że to partacz popaprany.sp....ił zęby i to bardzo.Jak można doprowadzić do tego,żeby potrzebne było leczenie kanałowe,gdy sie regularnie chodzi na kontroę i on nic wcześniej złego nie widział,nawet sygnalizowanie mu ,że ten ząb mnie pobolewa totalnie olał,a po niedługim czasie rzuca tekstem...o! tu trzeba robić kanałówkę i nie wiem czy mi sie uda ten ząb uratować. Powinno powstać forum,na którym z nazwiska pisałoby się o takich partaczach. Największa cholera mnie bierze,że ten dentysta jest uznawany za super specjalistę w swej dziedzinie i są do niego zapisy na pół roku przed wizytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety na to nie licz
A o jakim mieście ty piszesz....niby na Moniuszki...ale w jakim mieście.Ja jestek z okolic Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety na to nie licz
O cholrka jeszcze śpię!Przecież w tytule masz napisane że z Bytomia.To super może znajdzie się ktoś,kto nam da namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POSZUKIWANAA
Hej, podnosze temat, bo jest wazny dla mnie i pewnie dla niektorych osob takze. Chcialam napisac, ze dodatkowo chcialabym cos zrobic z jedynkami i dwojakmi, bo tam mam plomby ,ktore sa ciemnei to strasznie wyglada. nie to ,ze nie dbalam, ale mialam krzywy zgryz/jedynki nachodzily na dwojki/i pote,m sie prochnica wdala. zeby jakos inne plomby dac, ktore bylyby bardZiej trwale-istnieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszelinka81
wejdz na forum regionalne na gazecie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POSZUKIWANAA
Tak, bylam tam ,ale tam sa reklamy, a ja chce kogo kto byl i PRZEZYL :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbnoszeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POSZYKIWANAA
Podnosze, podnosze bo partaczy nie znosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w gore topicc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszefix
Ja ze swego doświadczenia (piszę to dla ludzi, którzy znaleźli ten wątek w google tak jak ja): - Nie polecam dr Korzeniowskiego na ul. Matekji (miła obsługa ale wypełnienia w jedynkach zrobił mi brzydkie a jedno się rozszczelniło po jakimś czasie). - Nie polecam dentystki na rogu rynku i ul. Gliwickiej, nad kantorem!!!!!!!!!!!!!! Zrobiła mi perforację kanału w związku z czym ząb nadawał się do usunięcia (oczywiście nie wg niej), ogólnie mało higieniczny gabinet i krwawa wizyta. Mojej siostrze usuwała czwórkę (czy tam piątkę) i tak jej się narobiło że miała jakieś polipy i musiała iść na operację do kliniki twarzowo-szczękowej w Katowicach. Makabra! - Polecam Akademickie Centrum Stomatologiczne na pl. Akademickim. Higiena, fachowa i miła obsługa, jak do tej pory wszystkie wypełnienia trzymają się dobrze i wyglądaja ładnie :-) (zajmowała się mną dr Szewczenko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacioch
ja uwazam, ze dr Balicki oraz jego zona sa uczciwymi i profejsonalnymi entysatmi. W bytomiu przyjmuja na wroclawskiej, wlasnie sie zapisalam na za tydzien:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.kal
USŁUGI STOMATOLOGICZNE! Studentka stomatologii oferuje LECZENIE PRÓCHNICY i wypełnianie ubytków światłoutwardzalnymi materiałami kompozytowymi (białymi) w ramach zajęć dydaktycznych. Mile widziane również osoby NIEUBEZPIECZONE. Ścisła kontrola doświadczonych stomatologów oraz miła atmosfera gwarantowane. Miejsce BYTOM, termin dowolny czwartek o godzinie 8:00 Kontakt: tel: 504 726 489 e-mail: anna.kalah@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odświeżam temat, bo myślę, że warto wspomnieć o BlueKlinik. Jak ktoś szuka dobrego dentysty z Bytomia, to w pierwszej kolejności właśnie tam powinien się udać. Ja tam jestem pacjentką od 2 lat i jestem zadowolona :) W końcu mam wymarzony uśmiech :) Pozdrawiam i podrzucam linka dla zainteresowanych: http://www.blueklinik.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalnych i uczciwych dentystow po prostu nie ma, nie tylko w Bytomiu. Dotyczy nie tylko wszystkich dentystow, ale i lekarzy, nie tylko w bytomiu. Kazdy kto studiuje przeszlo 6 lat (medycyna, ciezkie studia) robi to po to, aby zarobic. A jak zarobic uczciwie i profesjonalnie w Polsce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×