Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość petronomia99

pryszcz

Polecane posty

Gość petronomia99

Mam problem bo non stop wyskakują mi pryszcze, chociaż próbowałam już wielu leków nic nie pomaga. Może wy zancie jakieś dobre leki na trądzik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maska z midu, zmiana diety, krem z wysokim filtrem zawsze jak idziesz na dwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykluczenie z diety niektórych produktów,oczyszczanie twarzy,i do tego tabletki które mogą zawalczyć z trądzikiem od środka,bardzo dobrym preparatem jest IQFACE.O tych tabletkach można sporo poczytać na www.tradzik24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabusia66
Dobrymi i skutecznymi tabletkami są IQFACE.Podobno można już je kupić w Polsce.Polecam bo całkowicie pryszczy pozbyłam się po dwóch miesiącach stosowania.Zaznaczę że nie było powtórnego wysypu tak jak to mi się zdarzało po wcześniejszych tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniKosmetolog
Nie ma czegos takiego jak pryszcz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio bardzo dużo mówi się o różnego rodzaju olejkach i ich wyjątkowych właściwościach, sama wiele z nich wypróbowałam i mogę polecić olejek konopny- Działa przeciwzapalnie, nawilżająco, dzięki wysokiej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych, m.in pomaga przywrócić normalny skład ludzkiego sebum, dzięki czemu staje się on rzadszy i nie zatyka ujść gruczołów łojowych, tym samym zapobiega powstawaniu zmian trądzikowych. Zajrzyj na biokram.pl tam znajdziesz więcej informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalnapielegnacja
Żadnych leków...tylko zmiana pielęgnacji może tu coś zmienic...Zapraszam na mojego bloga, moze znajdziesz cos dla siebie:) ekouroda.blogspot com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hryppa
A co do tej pory już stosowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalamido99
Dobre pytanie czego używałaś jest kilka leków ja osobiście używalam trzech ale pomógł mi tylko epiduo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylas u dermatologa? nie lecz sie na wlasna reke domowymi sposobami, bo to moze pogorszyc stan twojej skory. mi pomoglo Epiduo no i prawidlowa codzienna pielegnacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudakarola70
Epiduo to według mnie najlepsza opcja jaka jest obecnie na rynku, pracuję trochę w dermokosmetykach i właśnie to bym wybrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timpadam8
To świetny lek na trądzik polecam bo nie można się zawieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam, jestem bardzo zadowolona z tego jak sobie poradził z moimi pryszczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pryszcze to potoczna nazwa i każdy wie o co chodzi. Mi na krosty i zaskórniki pomogły zabiegi z kwasem pirogronowym i salicylowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwas migdałowy do codziennego mycia - mozna zrobic tonik z tego a krem uzywam zwykly z bielendy seria phe do cery tradzikowej. robie tak od miesiaca i widze spora roznice. im mniej grzebie tym lepiej z cerą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falkon68
Ja radzę zainteresować się lekiem o nazwie epiduo, najlepiej spytać lekarza (i tak jest na receptę). Moim zdaniem nie ma nic szybszego i lepiej działającego. PZodr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepenko
Ja się tym właśnie leczę z trądziku za namową mojego lekarza, na początku byłem sceptyczny ale teraz w ogóle nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Epiduo PRZYSPIESZA STARZENIE się skóry!!! " Specyficzny mechanizm działania nadtlenku benzoilu polegający na uwalnianiu cząsteczek tlenu, przyczynia się do nadprodukcji wolnych rodników - reaktywnych cząsteczek, których niekorzystne i niszczące skórę efekty działania kumulują się i po czasie przyczyniają się do przyspieszenia procesów starzenia się skóry (tzw. fotostarzenia się skóry). Długotrwałe i częste aplikacje nadtlenku benzoilu powodują takie same niekorzystne zmiany w skórze jak nadmierna ekspozycja na promieniowanie UVB"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiszon
A z jakiego źródła te rewelację pochodzą?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej bedzie jesli udasz sie do dermatologa... z doswiadczenia wiem ze leczenie sie na wlasna reke przynosi wiecej szkody niz pozytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Epiduo to świetny lek, radzę spróbować w walce z trądzikiem na prawdę pomorze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranko2200
Epiduo znam i też polecam bo mega warto! Bardzo szybko ogarnąłem nim ryjek i nie cierpię już jak na mnie patrzą na ulicy:DDD pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Epiduo g00wno działa, rok "leczenia" i niemal zero efektów. Dopiero leczenie wewnętrzne (ja brałam Izotek) zadziałało, i to bardzo szybko (owszem, efekty uboczne są, ale warto przecierpieć; przy smarowidłach też są). Teraz jak mam jakieś lekkie nawroty to stosuję żel Differin, i jest bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benzenns01
Oj oj , nie można leczyć się Epiduo przez rok to mała realne, żaden lekarz się na to nie zgodzi, chyba że na własną rękę się nim leczysz to tak. Podejrzewam że w ogóle nie miałaś/eś tego leku w ręku... prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegoń22
Mówienie prawdy to spam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×