Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PRZEBARWIENIA NA TWRZY

Polecane posty

Gość gość

Cześć. Nie ma co się dużo rozpisywać . po prostu mam przebarwienia od trądziku - małe plamki różowo brązowe. nie wyciskałam. Może znacie jakieś sposoby na pozbycie się ich także niskim kosztem. od paru dniu przecieram twarz naparem z rumianku i soku z cytryny, ponieważ gdzieś wyczytałam że to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem dzień po zabiegu Green Peel. Ponoć to bardzo mocny zabieg złuszczający płatami naskórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile dni może skóra sie łuszczyć i ile zapłaciłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapłaciłem 500 zl. Bo w cenie leży też mikrodermabrazja diamentowa, na którą nie wiem czy pójdę, bo to lipny zabieg. Skóra mi się jeszcze nie łuszczy. Od jutra ma zacząć schodzić, tak przez 2-3 dni płatami. Mam głębokie przebarwienia potrądzikowe, dlatego poszedlem na taki zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś inny ma jakieś propozycje lub porady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź na zabiegi mikrodermabrazji. Jeśli nie masz głębokich przebarwień, to powinno pomóc. Z kilka zabiegów trzeba robić. Ja miałem ich 12 scie, ale efekt lipny jak na mnie, bo miałem zbyt głębokie. Ale na lżejsze powinno pomóc. Spróbuj też lasera barwnikowego, ale takich odstępnych zabiegów tańszych. Nie ma co sugerować się ceną, bo czasem pieniądze się w błoto wyrzuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt tu Ci dobrze, ze doradzi jak nie widzi Twojej skóry. Znajdź porządny salon kosmetyczny, w którym obejrzą Twoją skórę, często takie porady są bezpłatne. Polecam sprawdzone salony na stronie www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stąd dostałam fajne diety tez na skórę, bardzo pomogło http://terapiasokami.pl/pl/n/list , najważniejszym elementem były soki świeżo wyciskane, ale przede wszystkim musiałam odstawić śmieciowe żarło i uważać z makijażem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuje :) ale także po naparze z rumianku i cytryny widzę że moje przebarwienia blakną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy jakichkolwiek zabiegach rozjasniajacych, stosuj krem z duzym filtrem! nawet wychodzac w pochmurny dzien tylko po chleb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze. zawsze stosuje kremy z filtrem na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przebarwienia warto zrobić serię zabiegów z witaminą C i z kwasami. Miałam takie zabiegi w salonie beauty premium w Poznaniu i bardzo rozjasniły się moje przebarwienia. Mimo, że są kwasy zabiegi można te wykonywać przez cały rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BerenikaB
Mój syn ma właśnie takie przebarwienia po trądziku. Leczenie u dermatologa nie przyniosło spodziewanych efektów więc rozglądamy się za czymś innym. Znalazłam ostatnio coś ciekawego w kwestii usuwania przebarwień http://www.instytutluisa.pl/uslugi/zabiegi-na-twarz/ i być może to pomoże. Szkoda chłopaka bo nabawił się kompleksów z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepiej będzie po prostu pójść do dobrego salonu kosmetycznego typu http://www.studioangel.pl/ w Krakowie i bez kombinowania załatwić ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak myślę, u mnie wizyta w salonie kosmetycznym dała wymierne rezultaty jesli chodzi o taki zabieg na twarz jak redukcja przebarwień - miałam robioną w Gliwicach - http://www.strefa-piekna.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na przebarwienia stosowałam wszelakie kremy majace je zdredukować rzekomo, w końcu zdecydowałam sie na zamiek kosmetyczny mikrodembrazji ale takze nie byłam zadowolona bo skóra dlugo była zaczerwieniona a teraz stosusje jedynie dwa razy w tygodniu peeling mikrodembrazja od bielendy bo jest w niskiej cenie, bardzo wydajny a na moja skóre działa idealnie. Niby nie jest to zabieg u kosmetyczki a efekty jakby lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helgaaaa
Ja bym doradziła wizytę u kosmetyczki, tutaj znajdziecie namiary na nie www.estibook.pl. Warto się z takimi problemami wybrać i pozbyć możliwie jak najszybciej. Na tym portalu jest zbiór kosmetyczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×