Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Darya

REZONANS magnetyczny w ŁODZI -prywatnie-gdzie??

Polecane posty

Może ma ktoś jakieś namiary na rezonans magnetyczny w ŁODZI?? Chodzi o rezonans jamy brzusznej,jak to wygląda?mam skierowanie od lekarza ale z pewnych względów musze zrobić go prywatnie i nie wiem gdzie najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o jamę brzuszną to Medyceusz przy Bazarowej jest w posiadaniu rezonansu więc możesz tam zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka242
Ja prywatnie robilam w Luxmedzie na ul. Przędzalniana 66 - jeśli chodzi o terminy, to są bardzo szybko - bo zapewne to najważniejsza kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bei_tina
W Luxmedzie na ul. Milionowej 14 - szybkie terminy i z tego co się orientuję nawet nie trzeba skierowania na rezonans teraz w LM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkina0
W Krakowie mają najtańszy rezonans a rejestrujesz sie tutaj http://www.rehabilitacje.org na ten zabieg. Jest szybko i dokładnie. Teraz przechodzę skuteczną rehabilitację i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulejka
Ja robiłam rezonans w Lux Medzie, musiałąm iść na badanie na cito a na NFZ były miesięczne kolejki, a w Lux Medzie wszystko przebiegło szybko, sprawnie, profesjonalnie, miła recepcja i diagnosta, no i jeśli chodzi o czas to działają naprawdę bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ktoś mowi o krakowie skoro pytanie o łódź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest problem chyba z tym na NFZ dość długo się czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vikulina3
Tak czeka się długo na NFZ, ja miałam termin kilka miesięcy więc nie po drodze mi było, bo potrzebowałam pilnie rezonansu stawu skokowego. Prywatnie poszłam do Wizji V, przy szpitalu chorób płuc. Dzień po zapisie miałam badanie, opis po trzech dniach i chyba szybciej nigdzie indziej nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×