Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ruszający się ząb

Polecane posty

Gość gość

Mam problem z zębem a dokładniej z górną dwójką. Gdy mocniej dociskam go wargo i językiem w bok (na zmianę), czuję jak by się ruszał. Zaczęło się na początku lutego (trwało ok tygodnia) i był spokój. Teraz znowu go sobie rozdrażniłem (mam silny język i nawyk iskania nim po zębach). Jestem zapisany już do stomatologa. Czy mam się martwić, że ząb wypadnie? Nadmienie że mam krzywe zęby (dwójki góra i trójki dół) - czy to może być również przyczyna? Może są jakieś pasty na wzmocnienie dziąseł i zębów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz miec poczatki parodontozy. Wpisz sobie w google i wyskoczy ci masa preparatow i past, ktore pomoga w walce z problemem. Ale wizyta u dentysty jest jak najbardziej konieczna. Krzywe zeby tez moga byc przyczyna problemow z dziaslami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paradontoza to podstępna choroba, więc jeśli chodzi o wczesna diagnostykę, to powinieneś się wybrać do stomatologa (http://www.vipdental.pl/) jak najszybciej. Nie mam na co czekać, jeśli zauwazyłeś jakieś niepokojące objawy to powinieneś jak najszybciej zapisać się na konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regularne wizyty u dentysty (http://www.nzozalmadent.pl/) to podstawa dbania o zęby. Dlatego dobrze, że jesteś już zapisany do stomatologa, na przyszłość musisz pamietać, żeby odwiedzać go częściej, a nie tylko jak boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udaj sie do dentysty, z tym nie ma zartow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie idź do lekarza bo to może początek jakiejś choroby i niedoboru witamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×