Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Salon Fryzjerski Eric Stipa Kraków OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Korzystaliście z usług tego salonu? Co powiecie na temat fryzjerek? Która najlepsza? Cenowo ? Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny nie są niskie, ale dla jakości i efektu warto. Ja polecam Izę - super fryzjerka, z głową pełną pomysłów. Nigdy mnie nie zawiodła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie korzystałam z usług tego salonu ale za to korzystałam z usług salonu Vici, na ul. św. Sebastiana. Tam przyjęła mnie Pani Ania, fryzjerka, która wykonała na mojej głowie genialny flamboyage. Szczerze polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię ten salon, ale chodzę do nich raczej rzadko. Tak, czy inaczej cenowo uważam, że nie jest źle. ;) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie niestety ciężko trafić na salon fryzjerski z prawdziwego zdarzenia, już na niektórych się przejechałam, ale ten jakoś jak na razie jest ok. Słuchają klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,a powiedzcie mi, czy robią oni keratynowe prostowanie włosów? I w jakiej cenie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Keratynowe prostowanie robią i teraz można odebrać nawet jakiś rabat na tą usługę, bo kumpela mi mówiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, ale gdzie dokładnie znajduje się ten salon fryzjerski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w centrum handlowym w M1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś obojętnie przechodziłam obok tego salonu fryzjerskiego, ale ostatnio zaryzykowałam. Wierzcie mi lub nie, ale obsługa jaka tutaj pracuje jest godna zaufania. No i nie tak wygórowane ceny, jak myślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra1968
Moją ulubioną fryzjerką jest pani Ewelina Miś z salonu Vici Clinic w Krakowie. Wie, jak zadbać o moje włosy tak, abym była zadowolona z każdej wizyty :) Nigdy jeszcze się nie zawiodłam na jej talencie. Polecam, najlepsze sombre w mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×