Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Crazy Martynka

Skuteczne zabiegi wyszczuplające w Krakowie

Polecane posty

Gość Crazy Martynka

Cześć! Czy możecie polecić jakąś profesjonalną klinikę medycyny estetycznej w Krakowie? Mam 34 lata. Po drugiej ciąży niestety zostało mi pare zbędnych kilogramów, a na ciele zauważyłam większy cellulit i rozstępy. Często pracuje jako hostessa więc wygląd jest dla mnie bardzo ważny. Poza tym każda z nas chce się czuć komfortowo. :) Ćwiczenia niestety nie przynoszą szybkiego efektu, dlatego jestem zdecydowana na zabiegi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D0MA
A może jednak warto poczekać? Każda kobieta potrzebuje po ciąży trochę czasu by wrócić do poprzedniego wyglądu. Kiedy rodziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crazy Martynka
Niecałe pół roku temu. :) Wiem, że nie minęło zbyt wiele miesięcy, ale muszę już wrócić do pracy. Nie mogę czekać kolejnych miesięcy na poprawę wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilQa300
takie zabiegi i tak zazwyczaj stosuje się w seriach więc na efekty będziesz musiała jeszcze trochę poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma robiła sobie zabieg slimLipo w Elite (to jest niestety w Warszawie, ale z efektów była bardzo zadowolona). Też po ciąży jej zostało kilka kg których nie mogła zrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na czym ten zabieg polega? Ile kosztuje i kiedy są widoczne efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadly enough
na cellulit i rozstępy najlepszy jest laser :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trinka
Hej! :) Poczytaj o krakowskiej Vesunie. Chodzę tam do kosmetyczki, ale wiem że zabiegi też mają bardzo dobrej jakości :) Poszukaj o nich opinii w internecie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvvirka
chyba każda z nas miała ten problem po ciąży :( mi pomogły masaże i duuużo ćwiczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w Krakowie chodzę do www.jadoreinstytut.com na kriopolizę. Polega na wymrażaniu komórek tłuszczu, które co prawda nie znikają od razu ale później się nie odradzają. Przekonały mnie do tego dziewczyny, które spotykałam w salonie i w miarę jak tam przychodziłam na różne zabiegi to słuchałam kolejnych zadowolonych dziewczyn i uznałam, że spróbuję. Nie jest to jakies super tanie ale jak się kupuje cały zestaw to można przyoszczędzić nawet 1000zł, a prawda jest taka, że tyle samo kasy wydaje się na siłownie czy inne zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crazy Martynka
Dziki za wszystkie opinie. :) Poszukałam jeszcze innych opinii i chyba laser wydaje sie najepszą metodą. Do Vesuny mam bliżej, wygląda dobrze... chyba umówię się na konsultacje. :) Dziewczyny, a znacie jeszcze jakieś srpawdzone diety?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczka12
Masz blisko do Wrocka, to jedź do Dermamedu na Venus Legacy. To jest bardzo nowoczesny zabieg, i bardzo relaksujący. Wyszczupla i jeśli masz celulit czy jakieś zmarszczki to bardzo pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam trochę za dużo i dość szybko się poddawałam z dietami. prowadzę dość nieregularny tryb życia, często zarywam noce ipodróżuję. no i stres - który zajadałam. i w końcu zdecydowałam się na zabieg i się udało. w końcu jestem zadowolona ze swojego ciała http://luksusportal.pl/pl/zdrowie-i-medycyna/prezentacje/vesuna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crazy Martynka
Czyli Vesuna po raz kolejny. :) Pomarańczka - wolę coś na miejscu. :) Ta metoda Vanquish też wydaje się ciekawa... zobaczę co doradzi lekarka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie sama chciałam napisac o tej metodzie vanquish :) chodziłam na takie zabiegi. wprawdzie nie w krakowie, a w warszawie. mogę zdecydowanie polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betti70
Akurat ja z Kliniki La Perla korzystam w W-wie, ale w Krakowie też mają swoje SPA. I właśnie ich polecam. Akurat ja ich lubię bo mają bardzo nowoczesne sprzęty, obsługa bardzo miła i profesjonalna, zawsze znajdę sobie cos ciekawego. A z typowo odchudzających zabiegów to polecam Liposonix, bo daje mega efekty, kilka cm mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marhitta
chyba każda z nas zdaje sobie sprawę, że oprócz zabiegów ważna jest zrównoważona dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może kriolipoliza? Brzmi skomplikowanie, a to jest po prostu wymrażanie tkanki tłuszczowej. Powiem Ci, że ja zrobiłam kilka zabiegów w salonie Vici na św. Sebastiana i jestem baaardzo zadowolona. Przede wszystkim mają tam sprzęt typowo medyczny (mało który salon ma taki sprzęt, raczej używa się kosmetycznego). Naprawdę widzę u siebie niezłe efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeździłam do katowic, do kliniki medycyny estetycznej borczyka. Poziom zabiegów jest dużo wyższy niż w placówkach w krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczkapolna
Zabieg Redustim jest bardzo dobrym zabiegiem wyszczuplającym. Ja zrobiłam już trzy takie zabiegi w salonie Vici na św. Sebastiana, przede mną jeszcze dziewięć bo wykupiłam od razu serię dwunastu (podobno 12 daje najlepsze efekty, poza tym mają teraz promo na pakiet dwunastu zabiegów - 2000 zł za całość).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj opinie i oceny gabinetów i specjalistów. Pod adresem: https://ranking.abczdrowie.pl/c/59,medycyna-estetyczna,641,krakow jest ranking placówek medycyny estetycznej w Krakowie. Warto poczytać, żeby dokonać wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka34
Polecam zabiegi mezoporacji bezigłowej z wykorzystaniem urządzenia Dermation. Nie są to typowe zabiegi wyszczuplające ale świetne działają na cellulit i rozstępy, ujędrniają skórę. Polegają na bezigłowym wprowadzaniu w skórę substancji aktywnych. Ujędrnienie widoczne jest natychmiast, u mnie po kilku zabiegach cellulit zniknął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin1991
Wyszczuplanie to jedno, a cellulit drugie. Często kobiety chcą schudnąć bo myślą, że tak tylko pozbędą się cellulitu. Niestety i ja żyłam w podobnym błędzie. Miałam okropny cellulit i ważyłam tylko 55kg! Pierwsze kroki z takim problemem skierujcie do mojego zaprzyjaźnionego salonu http://www.artclinique.pl/jak-upiekszamy/kosmetologia/nir-stop-cellulitowi/ Jak usuwanie cellulitu w Krakowie to tylko tam - mają taki nowoczesny laser od niedawna, więc wypróbujcie póki pół miasta się zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarlenKa19
A próbowałyście zabiegu na cellulit urządzeniem VelaShape III?? Mają go w salonie drLegrand.pl w Krakowie. Chodzę do nich już jakiś czas i dopiero niedawno skusiłam się na ten zabieg i jestem zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uado99
Zacznij ćwiczyć a wyrzeźbisz sobie mega ciało;) ja odchudzałam się przez 4 miesiące ważyłam 90kg na początku tylko szybkie spacery i jazda na rowerze co by stawy i kręgosłup były w porządku do tego dieta i suplementacja African Mango http://szczupla-kobieta.pl i tak w przeciągu 2 miesięcy zrzuciłam 10kg! i wtedy zaczęłam biegać, chodzić na basen i siłownie, jazda na rowerze została również i tak moje ciało stawało się jędrniejsze i ładnie się formowało w przeciągu następnych 2 miesięcy zrzuciłam kolejne 10kg i tak zaprzestałam z dietą ale dalej trzymam się regularnych posiłków i ćwiczeń może w mniejszej ilości ale daje podtrzymuję to wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze działa połączenie proshock ice i kriolipolizy. Byłam już 3 razy na tych zabiegach w MTT Estetica i widać znaczną różnicę w wyglądzie mojego ciała. Jest smuklejsze, skóra jest bardziej elastyczna i co najważniejsze dla mnie - cellulit na udach zniknął całkowicie. Wszystko w połączeniu oczywiście ze zrównoważoną, zdrową dietą. Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzanananananananana
Polecam zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę w klinice Dr Legrand w Krakowie. Najpierw zdecydowałam się na zabieg Vela Shape III który doskonale ujędrnil i zagęścił moja wiotka po ciąży skore na brzuchu, a następnie dla jeszcze mocniejszych efektów 4 tygodnie później wykonałam zabieg liposonix. Efekty są spektakularne! Mniej w obwodzie, skóra jędrna i napięta. Jestem gotowa na lato i bikini ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie świetnie sprawdziła się endormologia alliance którą robiłam w sprawdzonym wielokrotnie gabinecie Kosmetyka ID. Z tego co wiem jest to nowość i mogę ją polecić. Zabieg dał świetne efekty wyszczuplenia i wysmuklenia sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZarioLa
Ja jestem po serii czterech zabiegów odchudzających na boczki i jestem super zadowolona. Zdecydowałam się na lipoliza iniekcyjna w Klinice Rubinkiewicz Med w Krakowie i po tych kilku zabiegach jest o niebo różnica bo kilkanaście cm. w obwodzie. Dodatkowo jak zostawalo nam trochę preparatu to Pani Patrycja podawała mi go w Podbródek i tu jest efekt wow. Już nie mam takiej drugiej brodki. Polecam klinikę i zabieg Lipolizy iniekcyjnej z ultradźwiękami razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka33

Karboksyterapia + drenaż BHS w Instytucie Piękna Bielenda daje super efekty jeżeli chodzi o likwidację cellulitu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×