Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

soczewki a okulary

Polecane posty

Gość gość

Witam mam pytanko... Na co dzień chodze w soczewkach kontaktowych jedynie na noc jak jestem w lozku i ogladam tv to zakładam okulary. Mam wade -3.5 na soczewkach,a okularach -3.75. I np jak nieraz nie zdaze ubrać rano soczewek i chodzę w okularach tak dajmy do popołudnia,to jak pozniej założę soczewki to kreci mi sie w oczach i słabiej widzę. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczonaokularnica
nie myślałas przy takiej wadzie o zabiegu? ja też mam sporą wadę i męczą mnie już i soczewki i zastanawiam się nad metodą Lentivu, zapisałam się już na wizytę kwalifikacyjną i mam nadzieję, że niedługo pozbędę się okularów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, ze to normalne, bo oczy są przyzwyczajone do innej ostrości. Różnica w widzeniu pewnie powoduje takie zawroty głowy, bo mózg się musi szybko przestawić z na inne widzenie. Ja kupiłam i okulary i soczewki w salonie optycznym http://www.drmichnowski.pl/salon-optyczny.php o takiej samej mocy, więc nie mam tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się wydaje, że coś jest źle dobrane.... Może powinnaś zmienić optyka...a wczęsniej iść jeszcze raz do okulisty. Ja mam dobrane dobrze okulary i soczewki i jak robie zmianę to nić się nie dzieje. Mam swojego optyka w Ursusie w salonie optycznym www.optometriaciborek.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spamujcie, to jest normalny objaw - oko musi się dopasować do innej mocy szkieł, to tzw. akomodacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo dobrze dobrano szkła w www.optometriaciborek.pl i teraz zawsze tam kupuję szkła kontaktowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Początkowo zawsze odczuwalny będzie pewien dyskomfort związany znoszeniem okularów czy soczewek, gorzej natomiast jeżeli objaw nie znika po upływie kilku dni czy tygodnia, wówczas można podejrzewać iż zostały one źle dopasowane. Ja soczewki zamawiałam na www.MrHilary-sklep.pl i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nosze soczewki z CooperVision, i najczęściej kupuję je w alonie optycznym w Warszawie www.optometriaciborek.pl. Teraz maja promocję przy zakupie 2 opakowań dostaje sie płyn pielegnacyjny 100 ml gratis i jedną parę soczewek kontaktowych na wypróbowanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zrezygnowałam w końcu z soczewek na rzecz wyleczenia wzroku. Zrobiłam to w Optegrze we Wrocławiu i dr Nawrot był doskonałym wyborem! bardzo pomocny, bardzo fajnie poprowadził do zabiegu, jestem mega zadowolona! super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×