Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sok sok sok

SOKI A CERA TRADZIKOWA.

Polecane posty

Gość sok sok sok

Słuchajcie, usłyszałam ostatnio że przy cerze tradzikowej nie powinno się pić soków... czy to jest prawda? ja tak bardzo lubie wszelkiego rodzaju soki. powiedzcie co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaai
soki (te kartonowe) maja duzo cukrow wiec to niektorym szkodzi. zreszta nawet te przypuscmy swieze ale z owocow cytrusowych tez moga zle wplywac na cere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolteks.
ja mam cere tradzikową i pije soki. nie wiem jaki maja wpływ nie słyszałam nigdy zeby miały negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz trądzik i myślisz że soki są tego przyczyną to uważam że jest to nieprawda..Przecież nie każdemu wyskakują krostki od soku...Przyczyna tkwi chyba gdzieś indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierutne bzdury
badania naukowe nie potwierdzily zadnego zwiazku diety z przyczyna tradziku. niektorzy pacjencji tylko obserwuja pogorszenie istniejacego juz tradziku przy spozywaniu czekolady. nie ma na to dowodu ale niewielki odstetek sie na to skarzy. reszta to brednie nie potwierdzone naukowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawilka

a może warto pić też soki zdrowe, wyciskane metodą cold press? ja kupuje soki nuja - są pożywne smaczne i naturalne. I nie mam problemów z cerą mimo że bardzo moja cera reaguje na to co jem lub piję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×