Odpowiedz na ten temat

Strasznie cienkie włosy

• gość 2015.06.08 [10:49]
    Cienkie włosy to nie dramat, pod warunkiem, że są gęste. U mnie niestety tak nie było, więc zdecydowałam się na kurację biotebalem, który zawiera biotynę (najwięcej z preparatów dostępnych na rynku) i pobudza porost włosów. Teraz moje włosy są znacznie gęstsze, więc nie przeszkadza mi, że są cienkie, bo wygląda to już ok.
  • emmanuelle55 2015.06.08 [11:10]
    Odżywki.
    Ci, którym świat ucieka w przeciwnym kierunku, myślą, że wciąż idą naprzód.
  • gość 2015.06.14 [21:42]
    Mnie na cienkie włosy bardzo pomógł olej arganowy. Po 3 miesiącach stosowania zmieniły się całkowicie. usmiech.gif Kupiłam niedrogo olejek w sklepie http://www.sklep.profarm.com.pl/ i uważam, że ten specyfik działa cuda.
  • Marysia40 2015.12.03 [11:33]
    spróbuj sobie DrHaira, mnie poleciła go przyjaciółka która robi we fryzjerstwie jak miałam podobne problemy.. generalnie nie da się z tym nic zrobić stale, każdy ma swoją urodę i tyle, a z wiekiem będzie się pogarszac... a DrHair to taki kosmetyk i codziennie rano jak robisz makijaż to posypujesz sobie tym włosy i masz od razu efekt zagęszczonych i pogrubionych włosów
    wejdź sobie na http://drhair.de/ i zobacz filmik to zrozumiesz o co mi chodzi usmiech.gif
    super sprawa, polecam!
  • gość 2016.01.08 [09:28]
    Ja z cienkimi włosami zmagałam się od kiedy pamiętam! Testowałam już chyba wszystko, począwszy od strzyżenia, po modelowanie, a kończąc na pielęgnacji. Znalazłam teraz coś co mi pomogło, nie mam burzy włosów, ale różnica jest widoczna usmiech.gif W aptece pani mi poleciła szampon Seboradin FitoCell (dodatkowo była promocyjna cena) więc się skusiłam :d i zdecydowanie nie żałuje! Polecam go każdemu, kto chce mieć sensowne włosy usmiech.gif
  • Ameralka 2016.05.10 [01:12]
    Eee tam, z cienkimi włosami można sobie szybko poradzić http://leczymysie.pl/cienkie-wlosy-jak-zwieks zyc-ich-objetosc Gorzej jakby Ci wypadały w przerażających ilościach.
  • elizka29 2016.09.11 [23:28]
    Zajrzyjcie sobie tutaj http://www.jestesdoskonala.pl i poczytajcie na temat kosmetyków do włosów PERFECT.ME . Dla mnie są rewelacyjne, ponieważ po pierwsze mają wysoką jakość, po drugie nie zawierają konserwantów, sztucznych barwników i parabenów, a po trzecie kupując je w drogeriach Natura można wziąć udział w konkursie i wygrać cenne nagrody.
  • Ewellka 2016.09.12 [06:45]
    Moim zdaniem za wiele zdziałać nie można, ale wystarczy je odpowiednio dobrze pielęgnować i też ładnie się w takich wyglądausmiech.gif Próbowałaś olejku arganowego? Ja mam z Venity taki i bardzo go lubię, włosy dzięki niemu są nawilżone, zdrowsze, mocniejsze.
  • gość 2016.10.14 [15:42]
    U mnie fajnie działa zabieg kerastase, robię go w In Harmony raz na dwa miesiące i włosy mam dużo grubsze i mocniejsze niż wcześniej.
  • gość 2016.12.05 [08:42]
    Ta maska czyni cuda na moich włosach: http://www.royalmoroccan.pl/regeneracyjna-mas ka-do-wlosow/ usmiech.gif
  • Klubara 2016.12.30 [20:29]
    Ja także miałam bardzo cienkie włosy i nic nie pomagało... Wyglądałam strasznie... Dopóki nie odkryłam zagęszczania mikrowłóknami. Metoda jest super, bo nie niszczy włosów, a wyglądają one po prostu super! Korzystam z tego kosmetyku od Luciano http://lucianohair.pl/kmax-zageszczanie-wloso w/9-kmax-25g-zageszczanie-wlosow-mikrowlokna.html i jestem bardzo zadowolona, więc wszystkim z piórkami jak moje mogę polecić usmiech.gif
  • Zlosnicazla 2016.12.31 [14:45]
    Cienkie włosy nie muszą być problemem pod warunkiem, że jest ich dużo. Żeby pobudzić cebulki do wzostu jak nakładasz szampon stosuj masaże skóry głowy. Po umyciu na wilgotne włosy można nakładać np. Revitacell kurację do skóry głowy i włosow. Efekty są bardzo duże usmiech.gif
  • gość 2017.01.13 [13:44]
    Przede wszystkim używajcie szamponu HB Jeunesse - tutaj widać będzie dużą poprawę, ale dopiero stopniowo, z czasem, przynajmniej u mnie tak to wyglądało. Udało się przywrócić włosom wygląd, jakiego naprawdę nie miały od dawna i póki co udaje się go nadal utrzymywać.
  • gość 2017.01.16 [09:34]
    Odpowiednio dobrana fryzura bardzo zmienia wygląd włosów. Moje nareszcie mają dobry kształt i jest ich wizualnie więcej odkąd pani Ania Mochocka z Akademii Perfect Hair mnie ostrzygła. Teraz będę chodzić tylko do niej usmiech.gif
  • gość 2017.04.04 [21:27]
    Ja jak potrzebuje jakąs fajną fryzurę na wyjście to po prostu używam dopinek, czegoś takiego - http://europe-hair.com Ja mam te clip-in i bardzo łatwo je doczepić a nie widać w ogóle łączeń i to ładnie wygląda usmiech.gif mozna je modelować swobodnie czy to lokówką czy prostownicą także pełna dowolność
  • gość 2017.04.05 [20:06]
    Fajnie jest także wzmocnić te włosy, bo skoro są cienkie, to trzeba je trochę zagęścić i spowodować, żeby nie wypadały. Świetnie na wzmocnienie działaja plastry dermastic, które można kupić w aptece. Przykleja się je na noc, a one uwalniają substancje aktywne.
  • gość 2017.05.19 [19:17]
    Ktoś pisał o zabiegu kerastase, polecam też na cienkie włosy. Trzeba kilka zabiegów, ale efekty widać. Też czasem chodzę do In Harmony do pani Kasi i ona mi właśnie poleciła ten zabieg.
  • gość 2017.05.21 [14:35]
    Gdzie jest In Harmony?
  • SoBad 2017.05.21 [22:16]
    Mi bardzo pomógł szampon Elastabion Floslek.
  • gość 2017.05.23 [12:40]
    mi bardzo pomaga spray volume hair plus
    http://volumehair.pl/
    idealny do cienkich włosów
  • kleuaoas 2017.06.05 [20:59]
    Jak dbać o cienkie i łamliwe włosy? Moim zdaniem jak są już zniszczone to jest za późno. No chyba, że ktoś ma takie od urodzenia, a o tym to czytałam na http://www.vichy.pl/blog/masz-cienkie-i-%C5%8 2amliwe-w%C5%82osy-sprawdz-jak-o-nie-dbac/vmag60782.aspx Cenne porady.
  • gość 2017.06.06 [00:16]
    WON kuuuvurvoWON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvoWON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvoWON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvoWON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvoWON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvoWON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvoWON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvoWON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvoWON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvoWON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvoWON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurvo ze spamem srichy!!!! WON kuuuvurv

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...