Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćWiktoriaaaa

swim and play Balsam Nivea dla dzieci

Polecane posty

Gość gośćWiktoriaaaa

SWIM & PLAY BALSAM OCHRONNY NA SŁOŃCE DLA DZIECI to najlepszy produkt dla malucha, z którym idziemy na plażę albo w jakieś inne miejsce gdzie nasz maluszek może nałapać trochę słoneczka :) Ostatnio wróciłam z wakacji z moim Pawełkiem i balsam ten się idealnie spisywał. Mój synek nie miał w ogóle żadnych problemów na plaży, dobrze chroni skórę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaTutaj82
Również polecamy z moją Zosią ten balsam - jest rewelacyjny. Dobrze chroni i szybko się wchłania, jest dobry dla skóry dziecka czyli wrażliwej, moja Zosia spędza w miarę aktywnie czas na plaży i ani razu jej skóra po użyciu tego balsamu nie była spieczona. Serdecznie polecam wam drogie mamy i waszym pociechom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyBad
Dla dzieci dla mnie najlepsze kremy ma Floslek. Cudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaSiwicka1989
Ja również od siebie polecam bardzo Balsam Nivea Baby Swim & Play - bardzo dobrze chroni skórę dziecka, w tamte wakacje prawie codziennie w użytku, bo basen niedaleko domu. Ani razu mój Maks nie narzekał na poparzenia od słońca więc ochrona jest wysoka + bardzo szybko się wchłania, co przy niecierpliwych dzieciach na pewno na plus(mamo mogę już iść do wody już pewnie się wsmarowało hahah!). A no i cena bardzo niska tak jak i wydajność zresztą :) Polecamy z Maksem bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×