Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dagmla

Szukam osób, które chcą się związać z branżą prozdrowotną

Polecane posty

Szukam osób, które chcą się związać z branżą prozdrowotną. Od lat stosuję suplementy (m.in. witaminy) jednej z firm (nie chcę tu pisać jakiej, bo zaraz mnie zaatakuje hejterstwo) i bardzo mi pomogły. Jestem mamą i czasu mam niewiele, więc potrzebowałam dodatkowej pracy, którą mogłabym układać pod tryb życia mojej rodziny. Może są osoby, które mają tak samo jak ja, a chciałyby podszkolić się w dziedzinie zdrowia (szkoleń i informacji przekazujemy mnóstwo) i dodatkowo zarobić na polecaniu produktów. Nic nie trzeba na siłę sprzedawać. Większość osób, które znam kupują na potrzeby swojej rodziny, a jak są zadowolone polecają innym. Z miła chęcią pomogę i opowiem o osobach z mojego otoczenia, które super wzmocniły swój organizm, oczyściły, schudły, poprawiły wyniki. P.S. Proszę o nie zamieszczanie tu krzywdzących komentarzy. Jeśli ktoś nie jest zainteresowany, po prostu niech ominie ten temat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z miła chęcią się dowiem. Możesz coś jeszcze napisać. Tyle teraz tych produktów na rynku. A do tego jakby sensownie się współpracowało z tą firmą to byłoby super. Też siedzę w domu i chętnie coś ciekawego bym zrobiła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wkręcają studentom, to: Aliness, Formeds, A-Z Medica, MyVita, Calivita (nieco mniej). Ja bym wybierała Aliness. Kiedyś siana na tym nie robili, ale może Ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×