Odpowiedz na ten temat

Tabletki na wypadanie włosów, jakie polecacie?

• prawie owłosiony 2014.04.05 [20:40]
    Jakie tabletki, szampony czy inne środki polecacie na wypadanie włosów?
  • gość 2014.04.30 [21:02]
    u mnie ani szampony ani odzywki się nie sprawdzily, pomogła mi biosilica, też mi włosy wypadały ale po miesiącu brania było dużo lepiej, jak na razie biorę 3ci miesiąc i na razie chybazrobię sobie przerwę bo włosy już doszły do siebie
  • eryniaa 2014.05.05 [12:18]
    U mnie aż tak strasznie włosy nie wypadały, ale było ich więcej niż powinno. Ale tak jak powyżej, stosowałam bio silicę. Zawiera dużo skrzypu polnego i cystynę. Teraz jest już duzo lepiej, włosy tez zaczęły ładnie, zdrowo wyglądać.
  • gość 2014.05.05 [14:30]
    tabletki niekoniecznie
    trzeba sprawdzić czy to nie zaburzenia hormonów tarczycy
    lub czy nie ma anemii
    ewentualnie wyrzucić wszystkie szampony z silikonami
    mi od tych ostatnich ciągle wypadały włosy
  • gość 2014.05.05 [22:13]
    ja właśnie sobie zrobiłam badania tarczycy, wszystko w normie (tzn. tsh i te ft4,ft3), szamponów używam takich dziecięcych więc w nich chyba nie ma silikonów? Włosy wypadają jak wypadały smutas.gif , chyba poszukam czegoś ze skrzypem
  • gość 2014.05.05 [23:35]
    Spróbuj terapi mikroigłowej na skórę głowy. Listę gabinetów znajdziesz na stroniewww.arkana.pl
  • gość 2014.08.15 [09:43]
    ja biorę skrzypolen z biotyną. efekty pojawiły się dość szybko. ma fajny skład, ale nie za dużo składników, łykam 2 razy dziennie i już. włosy nie wypadają i się wyraźnie wzmocniły.
  • gość 2014.08.15 [09:48]
    brałam biotebal przez 4 miesiące, chyba pomogło...nadal troszkę mi leci tych włosów, chociaż zdaniem fryzjerki bardziej się urywają bo sa zniszczone niż wypadają, teraz zaczęłam brać kompleks witamin dla kobiet vita min plus
  • natka443 2014.12.17 [14:00]
    Wiesz co, jeśli nic Ci nie pomaga to może spróbuj tego szamponu co ja teraz stosuję. Chodzi o specjalną serię na porost włosów od Nisim – www.nisim.pl . Jest to unikalny skład witamin, który głęboko odżywia włosy i sprawia, że po prostu zamiast wypadać zaczynają szybciej rosnąć. Efekt ja zaobserwowałam w ciągu pierwszego miesiąca, więc dość szybko.
  • Bliskaa 2014.12.20 [13:26]
    Polecam coś przetestowanego, by mieć pewność, że będą skuteczne. Poczytajcie tu http://sylwetkowy.pl/test/tabletki-na-wypadan ie-wlosow.html o takich tabletkach.
  • gość 2014.12.29 [12:55]
    U mnie po ciąży wypadła 1/3 włosów, wszędzie je znajdowałam. Mnie pomogła harmonella, to kompleks witamin, który jest również dedykowany kobietom stosujących antykoncepcję hormonalną gdyż osłania serce i wątrobę. Włosy stały się mocniejsze a fryzjerka zauważyła dużo małych włosków u nasady.
  • gość 2014.12.29 [13:08]
    A u mnie po dwoch tygodniach wcierania w skore glowy pomogla kozieradka. Cuchnie ale da sie przezyc. A wlosy nie wypadaja wrecz rosna szybko nowe.
  • Specjalista Aspazji 2014.12.30 [20:25]
    Aby zapobiec wypadaniu włosów możesz przyrządzić maskę z paru kropli nafty, żółtka i oleju. Taką maskę nakłada się na skórę głowy i włosy na godzinę przed myciem głowy. Zabieg mezoterapii skóry głowy stosuje się w leczeniu łysienia androgenowego i plackowatego. Zabieg jest skuteczny także w przypadku włosów słabych i potrzebujących odżywienia.
  • gość 2015.01.23 [11:10]
    Nigdy nie miałam problemu z nadmiernym wypadaniem włosów ale zauważyłam że odkąd zażywam harmonellę jako osłonę przy pierścieniu hormonalnym włosy są lśniące, a paznokcie przestały mi się rozdwajać.
  • gość 2015.01.23 [12:47]
    Ja Ci polecam tabletki Merz Specjal mi pomogły lub sporo tańsze ale również skuteczne Calcium Pantothenicum
  • thyacilmokind1984fqgvr 2015.01.23 [16:05]
    brałam biotebal przez 4 miesiące, chyba pomogło...nadal troszkę mi leci tych włosów, chociaż zdaniem fryzjerki bardziej się urywają bo sa zniszczone niż wypadają, teraz zaczęłam brać kompleks witamin dla kobiet vita min plus
    Jasne http://url.dy.fi/13
  • gość 2015.01.23 [16:10]
    Mi trochę pomógł Vitapil. Ale zanim tabletki zaczną działac, warto używac czegoś jeszcze. Mi kilka razy w roku lecą masowo włosy, więc wypróbowałam sporo rzeczy. Świetnie zadziałał u mnie szampon Garnier Neril...śmierdzi jak zgniłe ziemniaki, ale działa cuda. No i tanie, ale kolejne śmierdzidło to kozieradka. Szczerze ją polecam, po około tygodniu wypadanie prawie całkowicie zahamowane
  • gość 2015.02.21 [18:51]
    Pełno jest środków na wypadanie włosów ale niewiele z nich działa, polecam ten https://vimeo.com/120243322
  • gość 2015.02.21 [18:53]
    mnie pomaga Biotebal, już drugi raz musiałam po niego sięgnąć i widzę, że mnie nie zawiódł...ale trzeba brac systematycznie, co najmniej 2 miesiące
  • MilusiaAdasia 2015.03.17 [15:11]
    Vitapil, biorę od mniej więcej półtora miesiąca. Nic mi nie dało takich efektów jak te tabsy. A! i rzuciłam farbowanie. W tym czasie pozwoliłam sobie tylko raz ściągnąć kolor produktem "colour b4" i mam fajne, całkiem gęste ombre smiech.gif
  • dorianr 2015.03.22 [12:52]
    przychylam się do zdania o Nisim. Jako facet stosuję szampon BioFactors i działa. Wcześniej korzystałem z DX2 i jedyny efekt jaki uzyskałem to przesuszone i jeszcze szybciej wypadające włosy.
    Osobiście polecam wersję dla włosów normalnych/przetłuszczających się. Nie obciąża włosów a ładniej pachnie niż ta dla suchych oczko.gif
    http://nisim.pl/13-zapobieganie-wypadaniu-wlo sow.html
  • gość 2015.03.22 [17:38]
    Dzięki, to już wiem czego NIE używać, spam,erskie pomioty! pechowiec.gif
  • domka1 2015.03.23 [11:15]
    ja głównie robie sobie maseczki, jakies wcierki, uzywam oleju arganowego, a raz na jakis czas robie sobie kuracje tabletkami. nie zawsze sa jakies spektakularne efekty, ale zawsze jakies miałam, ostatnio brałam vitapil. nie dawno skonczyłam opakowanie i po nim akurat rosna mi nowe małe włosy, no i moze tez trooszke mniej wypadaja. ale wydaje mi sie ze takie suplementy to trzeba brac rzeczywiscie ok poł roku zeby efekty były bardziej widoczne.
  • gość 2015.06.07 [15:36]
    Ja polecam tabletki biokap anticaduta. Działają szybko, już po dwóch tygodniach widać efekty. Połączone z pozostałymi produktami serii dają rewelacyjne wyniki w krótkim czasie usmiech.gif
  • JuleczkaKropeczka 2015.06.08 [09:18]
    Jak mi kiedyś zaczeły wypadać włosy, zostawało dużo na szczotce to w aptece kupiłam Oeparol Piękna skór,a włosy, paznokcie. poważnie leciało ich mniej z czasem. Dodatkowo zyskałam promienną skórę na twarzy jezyk.gif
  • iwona1991 2015.06.08 [09:46]
    nie kupujcie SUPLEMENTÓW diety bo one nic nie wnoszą do organizmu. dawki sa znikome.
    sprawdziłam wiele, ale tez wiele sie naczytałam
    wszelkie niedobory leczcie lekami.
    Jesli chodzi o wypadanie wlosow to polecam Biotebal.
    x
    A poza tym zrobcie sobie kuracje drożdżowa. wlosy i paznokcie w super stanie. sama sprawdzilam usmiech.gif
  • gość 2015.08.24 [13:32]
    Polecam PILOXIDIL (http://www.piloxidil.pl ). Ja na Twoim miejscu bym się nie zastanawiał.
  • gość 2015.09.02 [13:37]
    stosuje profolan który zamówiłem na tabletkinawlosy.co.pl i jestem bardzo zadowolony. W końcu coś skutecznie hamującego wypadanie włosów oraz stymulowanie ich odrastaniu. Polecam
  • Vanitas246 2016.02.05 [09:13]
    Wspomniano tu już o Vitapil i słusznie. Nie można omijać postów z nazwami preparatów, bo być może ominiemy naprawdę ważną radę. Łapcie http://www.vitapil.pl Czytajcie, testujcie i nie martwcie się usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...