Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość prawie owłosiony

Tabletki na wypadanie włosów, jakie polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Biotebal tabletki , efekty po 2 miesiącach: włosy -absolutne ZERO poprawy; paznokcie - znaczna poprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szampon schauma i odstaw odzywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie działają. Na czasie biotebal, Noble health, bioxsine. Idealny sposób by stracić kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżykTotu
U mnie zdecydowanie wygrywają tabletki Biotebal z najwyższą dawką biotyny. Już po kilku tygodniach zauważyłam, że włosów wypada mniej, a po trzymiesięcznej kuracji ograniczyło się ono do minimum. Dodatkowo są mocniejsze, błyszczący i chyba nawet szybciej rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatka45
ja polecam Biotebal. obecnie sama stosuję i widzę różnice w wypadaniu włosów. teraz wypada ich o wiele wiele mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liśkowa
U mnie sprawdzają się masaże głowy i kilkumiesięczna kuracja lekiem - Biotebalem w tabletkach. Zawiera najwyższą na rynku dawkę biotyny, więc skutecznie hamuje wypadanie włosów, a dodatkowo pobudza wzrost nowych. Pierwsze efekty widać było u mnie już po dwóch miesiącach, więc jak dla mnie 10 na 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki ze skrzypem pomagały mi tylko, gdy je brałam. Jak przestawałam łykać, to za miesiąc znowu mi włosy tak samo wypadały. W aptece doradzili mi BIOTEBAL i rzeczywiście pomogło mi na dłuższy czas. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura45
ja polecam tabletki Biotebal. Sama stosowałam i przyniosły zamierzony efekt, czyli zdrowe i piękne włosy, które już tak nie wypadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luttik9
U mnie dobrze się sprawdza zestaw szampon i odżywka z Biotebal, ponieważ po pierwsze dobrze hamują wypadanie włosów i porządnie je odżywiają. Dodatkowo regulują pracę gruczołów łojowych, więc już po kilku tygodniach zapomniałam o problemie z przetłuszczającymi się włosami. Kolejny plus jest taki, że włosy bardzo dobrze się rozczesują na mokro i nie niszczy się kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
włosy zacząłem tracić mająć 22 lata. Długo nie mogłem sobie z tym poradzić i szukałem czegoś skutecznego co może mi pomóc. udało się dopiero jak zacząłem stosować suplement diety HairVities. W krótkim czasie zauważyłem, że włosy przestały wypadać i zaczeły rosnąć mi nowe. Fajnie to na prawdę działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pomaga Biotebal w kapsułkach. Mają również szampon i odżywkę ;) cała seria na prawdę pomaga. Pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz kupic leki na recepte w tej licencjonowanej aptece za wypadanie wlosów za pomoca tylko prostej konsultacji medycznej w http://www.europepharmacy.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki z olejem z wiesiołka GAL. Dodatkowo codziennie pij herbatę z pokrzywy i skrzypu polnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam biotebal, który zawiera najwyższą możliwą dawkę biotyny. Biotyna skutecznie hamuje wypadanie i powoduje, ze włosy szybciej rosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biotynę można też kupić pod inną nazwą kapsułek i jest o 60% tańsza od Biotebalu. Reklama kosztuje. Olej z wiesiołka również wybieram polskiego Gala, a nie reklamowanych w TV firm i tak samo płacę mniej za to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze Biotebal to lek, a nie suplement diety, a po drugie dawka biotyny w tym leku jest największa, więc jak chce się mieć efekty, to trzeba brać skuteczne preparaty, a nie tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie. Można brać cokolwiek zamiast czegoś skutecznego. Z jakiegoś powodu biotebal to lek. U mnie efekt po jego stosowaniu preszedł najsmielsze oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie stosowałam tabletek, tylko plastry przeciwko wypadaniu włosów z http://dermastic.eu/ i bardzo fajnie pomogły, więc cieszę się, że nie musiałam się faszerować dodatkową chemią żadną bo jednak zawsze branie tabletek wydaje mi się dużą ingerencją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest regularne olejowanie włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi żadne tabletki nie pomogły, dopiero stosowanie plastrów Dermastic dało super efekty, z dnia na dzień wypada mi coraz mniej włosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Biotebal jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba zacząć od naprawy skóry głowy, bo to tam są problemy! Dlatego skuteczne będą wcierki, jak ktoś napisał np. Nefret, bo one pobudzają cebulki włosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki! Malujecie się? Jest konkurs nawww.facebook.pl/novacebydgoszcz <- wystarczy zrobić sobie makijaż, może być nawet tusz do rzęs, polubić fanpage strony i czekać na nagrody. Główna nagroda to paczka z GOLDEN ROSE, i nagrody pocieszenia usmiech.gif ! Zapraszam do udziału! NOVA Centrum Edukacyjne w Bydgoszczy ul. Krasińskiego 2 tel. 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolX3
To nic nie da, niestety wiem to z doświadczenia. :( Ja poszedłem na zabieg mikropigmentacji micro haar, który dał prawdziwy efekt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2018.07.25 gdzie dostanę Nefret?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej włosy wzmacniać od środka, sama stosowałam regularnie biotyne, zawartą w Biotebalu i uważam, że to własnie ona zatrzymała moje wypadanie włosów. Zrobiłam nawet kontrolne badanie TTSH ale na szczęście nic nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie był niedobór biotyny, więc biotebal w tabletkach sprawdził się bardzo dobrze. Ma najwyższą dawkę witaminy H na rynku, więc efekt widziałam już po 3 miesiącach. Nie dość, że wypadanie się zahamowało to jeszcze włosy lepiej rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×