Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rosalinda25

tak bardzo chciałabym miec normalną cerę

Polecane posty

Gość rosalinda25

taką, zktora nie wstyd byloby wyjsc na zewnatrz bez szpachli na twarzy smiac mi sie chce,jak laski z piekna cera wala sobie tapete na twarz.po co,pytam sie? lato,upał,a ja musze robic tapete przez godzine. twarz cala w bliznach,krostach,zaskornikach...ohyda. po wyszpchalowaniu tez tylko z daleka wyglada dobrze po pol godzinie juz sie swiece po dwoch godzinach łój spływa ze mnie,wygladam ohydnie i nie ma szans na poprawe.mam tradzik cale zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kleżanka ma piękną cerę i sie maluje dlatego że jej cera jest sucha gdyby się nie malowała to by jej kura zaczeła źle wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może by pomyśleć o środkach na poprawę przemiany materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezłomna i waleczna
Na poprawę ZAWSZE jest szansa, nie wpędzaj się w depresję, tylko zaciskaj zęby i walcz z tym cholerstwem. Wiem, co mówię, z trądzikiem męczę się od 14-15 roku życia, mam 22 lata. Mam trądzik nietypowy, niewynikający z żadnych problemów hormonalnych, regularne miesiączki, żadnego nadmiernego owłosienia, nadmiaru androgenów, etc. Też całe życie chodzę ze szpachlą na twarzy, ostatnio jej warstwa jest coraz mniejsza, bo po latach wreszcie zaczęłam z tego wychodzić. Zrelaksowałam się po prostu, odzyskuję wiarę w siebie, dzięki temu, że od 3 lat uprawiam sport. Skoczyło mi poczucie własnej wartości, wyrzeźbiłam sobie ciało, zaczęłam widzieć w sobie jakieś atuty, poznałam chłopaka, który mnie kocha, szanuje i docenia. Trądzik u mnie wynika najpewniej z wieloletniego stresu i z nadmiaru leczenia. Antybiotyki to błędne koło, doustna izoretynoina jest niebezpieczna. Polecam sport, czysty retinol (La Roche Posay - Redermic R, Vichy i kilka innych droższych firm też ma; taki jak na zmarszczki, nie wysusza skóry i wygładza zniszczenia po wyciskaniu) i ziółka do picia (herbatka na problemy skórne Herbapol, najpierw wysyp, po paru miesiącach poprawa). Może potrzebne Ci wsparcie psychiczne? Psycholog naprawdę nie gryzie, tylko musisz znaleźć dobrego. Nie wolno tracić nadziei, tylko walczyć, a przy tym starać się dojść do jakiegoś rozejmu z samą sobą, wiem, co mówię, przeszłam gehennę, wydrapywałam sobie zaskórniki do krwi, blizn chyba nie usunę całkowicie nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezłomna i waleczna
I to nie jest takie pie*dzielenie kotka za pomocą młotka tylko po to, żebyś poczuła się lepiej. Naprawdę wiem, co czujesz. Mnie się skóra bardzo poprawiła paradoksalnie po tym, jak przestałam tak strasznie ją leczyć. Sport, zdrowa dieta, dobry krem MOCNO nawilżający (łojotok nasila się po tych wszystkich wysuszających środkach przeciwtrądzikowych) i dobry krem na noc (ja po prostu wielbię ten Redermic R od La Roche) i jak najwięcej relaksu, staraj się walczyć ze stresem. Jesteś wierząca - chodź do kościoła, ja tam nie widzę nic złego w odmawianiu 'zdrowasiek' w intencji ładnej cery. Nie wierzysz - medytuj, biegaj, szydełkuj, cokolwiek, byle nie wpędzać się w doła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cięzka sprawa z bliznami i trądzikiem. Polecam olej arganowy Silk Oil of Morocco. Kupilam go mojej chrześnicy, która borykala się z trądzikiem i bliznami. Świetny ! Pomół jej bardzo ! Nie jest tani ale bardzo wydajny, a przedewszystkim pomaga ! Plecam www.oilofmorocco.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cięzka sprawa z bliznami i trądzikiem. Polecam olej arganowy Silk Oil of Morocco. Kupilam go mojej chrześnicy, która borykala się z trądzikiem i bliznami. Świetny ! Pomół jej bardzo ! Nie jest tani ale bardzo wydajny, a przedewszystkim pomaga ! Plecam www.oilofmorocco.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaciekawiły mnie podkłady, ciekawe jaki skład i szkoda że próbek nie ma. ale sam olejek arganowy to nabijanie w butelkę. to nei jest tani olej, to chyba każdy wie, ale taka przebitka jaką ta firma daje to już przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do podkładu to swietnie nawilża, skład jest fajny. Co do ceny to ja znów sie nie zgodzę ze olej tłoczony ręcznie w szklanej butelce moze kosztować 30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wplywa na cere retinol? mozecie napisac cos wiecej o kremu Redermic z la roche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
retinol pobudza wydzielanie kolagenu, rozjaśnia blizny, ujędrnia skórę, ale nie nadaje się dla cer z problemem naczynek, rumieniem. tani i naprawdę dobry krem z retinolem robi firma Ava pod marką L'Arisse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam ale krótko - mam cerę naczynkową. rzeczywiście skóra jakaś tak napięta bardziej była i ślady po pryszczach się zaczęły rozjaśniać - po chyba 2 tygodniach stosowania. ale niestety cera była zarumieniona troszkę bardziej więc przestałam stosować. ogólnie naprawdę dobry krem, warty przetestowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kogoś interesuje retinol to polecam bardzo skuteczny zabieg o nazwie Retix C. W salonie kosmetycznym są nakładane specjalne preparaty, które zmywa się w domu po paru godzinach. Po 2-3 dniach zaczyna się łuszczyć cera i to łuszczenie trwa może 5-7 dni. Potem skóra jest jak nowa, gładka, o wyrownanym kolorycie, bez zmarszczek, bez nierównosci i róznych wyprysków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o skórę naczynko wą to waro sprawdzić jak działa Mirvaso. Bardzo ciekawy lek jest od niedawna w aptekach a ma niesamowite działanie. Potrafi przywrócić, skórze naturalny kolor w pół godziny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do d**y ma działanie! Dobry mi "lek" jak u więcej niż 10% ludzi powoduje efekty ODWROTNE: "Najczęstsze działania niepożądane związane ze stosowaniem leku Mirvaso (mogące wystąpić u więcej niż 1 na 100 osób), zwykle występujące z nasileniem od łagodnego do umiarkowanego, to rumień (zaczerwienienie), świąd (swędzenie), rumienienie i pieczenie skóry." Dziękuję, nie zaryzykuję na pewno, zwłaszcza za taką cenę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giwers0
Nie wiem o co ci chodzi to mega lek. Od wielu lat nie było nic w aptece żeby leczyć skórę naczynkową w końcu można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mega szajs!!! dałam sobie to wcisnąć... KOSZMAR!!! Wyglądałam, jakby mnie ktoś we wrzątku wykąpał, pół dnia nie mogłąm się ludziom na oczy pokazać!!! to nie powinno być dopuszczone do sprzedaży!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka299
Moim zdaniem, próbowałam ostatnio, to Mirvaso to rewelacja! Polecam w kilka minut mam normalną skórę ba buzi, na życzenie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imjunwama1984womfk
a czy stosowalas ten krem? jakie efekty? i jak dlugo trzeba na nie czekac? Jasne http://i.ex.lv/ayTW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewkis220
Nie wiem co ci się stało ale to bardzo bezpieczny lek, z mojego doświadczenia wynika, że po pierwsze działa bardzo szybko a po drugie skutecznie - efekty długo się utrzymują w związku z tym radze porozmawiać z jakimś lekarzem na ten temat, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara20d
Ja bynajmniej nie spamuję ale informuję. Kupiłam Mirvaso jakieś 3 miesice temu z polecenia osoby na tym forum i nic nie żałuję. W końcu wyglądam jak człowiek i nie wiem czemu nie zdecydowałam się szybciej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty się tak burzysz społeczniak... jak chce pisać to niech pisze o Mirvaso o czym chce to wątek na ten temat a to forum dyskusyjne a ty tylko plujesz jadem, widziałem na kilku wątkach robisz to samo w stosunku do jednego leku a potencjalna reklama dotyczy wielu inny produktów to co równi i równiejsi weź się ogarnij i sprawdź o co ci dokładnie chodzi synuś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettap220
Nie rozumiem mi Mirvaso bardzo pomógł, dzięki niemu w końcu normalnie wyglądam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubekkeSSe
Mirvaso to dobra opcja ale na tym forum jakoś nie można na ten temat nic powiedzieć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×