Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

termometr

Polecane posty

Gość gość

Przez tydzien spalam z rozbitym termometrem pod poduszka zupelnie nieswiadoma ://///// nie wiem jak to sie stalo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak mam to sprzatnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego najlepiej kupić w http://aptekapultusk.pl/ taki elektryczny, albo na podczerwień i wtedy nie bedzie problemu z rozbitym termometrem :) Zależy jeszcze kiedy kupiłaś ten termometr. Jeśli niedawno, to nie miał on już rtęci, tylko alkohol, więc na spokojnie nic złego sie nie mogło stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grypska
no gorzej jak miał rtęć, szczęście miałaś. Ja to nie kupuje już takich, zresztą chyba ich już nie ma w sprzedaży, kupowałam na avans.pl termometr jak się syn rodził taki co nawet nie przykładasz do czoła, na podczerwień mierzy w sekunde temperaturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takiego pecha ze stary z rtecia juz zpstal rozbity... a ten to niee wiem.. nie byl jakis stary z kilka lat (?) .. ale najbarrziej sie boje o skutki tego ze spalam z nim tak tydzien nic nie swiadoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam uwag do tego kompletu od Sanity BabyTemp + kompres. Polska marka, wysoka jakość produktów, wszystko działa zgodnie z instrukcją. Szybki termometr mocny wytrzymały kompres który można sobie przygotowywać na dwa sposoby – albo na zimno (w zamrażarce) albo na ciepło (my grzejemy w mikrofalówce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego powodu wycofano rtęciowe termometry, bo rozbicie ich może być niebezpieczne dla zdrowia! Ale z drugiej strony mam w domu ten galowy i zbić z niego temperaturę to jakaś masakra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto mieć termometr bezdotykowy można sobie zaoszczędzić i czasu i nerwów. My używamy polskiego BabyTemp i działa bez zarzutu. Łapie tak samo dokładnie temperaturę ciała jak i temperaturę powietrza czy mleka w butelce dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaszłyk
Ja od 2 miesięcy mam włoski Visiofocus Smart i polecam. Co prawda zapłaciłam za niego 250 zł, ale i tak na https://medyczny-rzeszow.pl/p/78/1173/termometr-visiofocus-smart-bezdotykowy-elektroniczny--termometry.html jest o 20 % taniej niż pokazuje Ceneo. Fajne w nim jest to, że można mierzyć nim idealnie temperaturę powietrza a nawet wody. A pomiar jest precyzyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam termometr BabyTemp + kompres w zestawie kupowanym od marki Sanity i wszystko działa bardzo dobrze. Kompres można stosować na ciepło i na zimno,a termometr ma ten plus że poza gorączka to zmierzy tez nam ile stopni jest w pokoju albo na ile ciepłe jest już mleczko dla cureczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również podpowiem BabyTemp. Długo się zastanawiałam jaki termometr wybrać, czytałam wszystkie możliwe fora i strony z opiniami, ostatecznie stanęło na tym modelu i to był trafiony wybór. Atestowany, dokładny, nie jest to termometr sprzedawany jako medyczny ale jednocześnie nie posiadający certyfikatów...a takich jest sporo w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Nam służy BabyTemp też bardzo dobrze. Bez błędów w badaniach, ładna prezentacja wyniku na wyświetlaczu, wszystko widać perfect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara
Dnia 22.10.2018 o 15:06, Gość gość napisał:

Mam termometr BabyTemp + kompres w zestawie kupowanym od marki Sanity i wszystko działa bardzo dobrze. Kompres można stosować na ciepło i na zimno,a termometr ma ten plus że poza gorączka to zmierzy tez nam ile stopni jest w pokoju albo na ile ciepłe jest już mleczko dla cureczki.

Oryginalna nie będę i też podpowiem zestaw   BabyTemp+kompres. Polska marka Sanity, porządna jakość produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remm

Ja też sobie chwalę model BabyTemp. Proste w zrobieniu badanie, nie trzeba się tutaj pół godziny zastanawiać jak wycelować, jak uruchomić czy przełączyć badanie z ciała na przedmiot i z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkkk

Przy gorączce to super zdaje egzamin zestaw BabyTemp+kompres. Termometr wynik podaje w ciągu sekundy, a kompres idealnie zbija wysoką temp. Wystarczy go wrzucić do zamrażarki i w razie potrzeby wyciągasz i używasz. Nie cieknie z niego woda jak z kostek lodu co bardzo ułatwia sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka
Dnia 29.01.2019 o 14:51, Gość remm napisał:

Ja też sobie chwalę model BabyTemp. Proste w zrobieniu badanie, nie trzeba się tutaj pół godziny zastanawiać jak wycelować, jak uruchomić czy przełączyć badanie z ciała na przedmiot i z powrotem.

Też sobie chwalę Baby Temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Też polecę komplet Babytemp + kompres. Proste w obsłudze przedmioty, bezpieczne i co najwazniejsze – skuteczne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×