Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adhadf

Trądzik mnie niszczy!

Polecane posty

Gość adhadf

Trądziku dostałem rok temu w czerwcu. Było to dla mnie nieoczekiwany zwrot akcji w moim życiu. W gimnazjum byłem pewnym siebie (aż zbyt) chłopakiem dopoki nie dostałem trądziku. Po tym czasie sie zamknąłem w sobie. Poszedłem do liceum. Tam nikt nie ma trądziku(oprócz tam 2 osób,ale co to jest) wszyscy niemalże perfekcyjne cery itp. A ja wypryszczony z wągrami i wiecznie tlustą twarza. Miałem tego dość. poszedłem do derma dał mi tabletki i jakies mascie. Troche sie poprawiło. Teraz po tym czasie używam maści cynkowej isotrexinu i punktowa benzacne 10%. Próbowałem wszystkiego, nawet solą się okładam(podobno zmienia ph skóry i to skórze pomaga sie regenerować) i jest w miare ok. Wiecznie mam czerwone policzki od trądziku.Czolo w wągrach. Nie wiem co robić. Mam dosć. Często było tak,ze przez pryszcza nie wychodziłem do szkoły. Powiedzcie co wam pomogło. plis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdfh
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fortuna się kołem toczy trala
Koleś ja walczę z trądzikiem 8 lat i miałem jeden z najcięższych na twarzy,torbielowaty,a mam 20 lat już,musisz być cierpliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbabab
autorze podaj meila to napisze ci jak ja wyleczylam tradzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onomato-peja
chłopaku pokonałam trądzik a uwierz,dla dziewczyny to większa kara ;-) smarujesz zinnerytem 3xdziennie tak na początku przez miesiąc potem smarujesz benzacne (bez recepty) 2 tygodnie a potem 2tyg znowu zinneryt i tak już przez cały czas, zmieniasz lek co 2 tyg. bo potem skóra nie raeguje wiem, przesrane ale jak nie chcesz chodzić z bulwami to lepiej nie zapominaj o lekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onomato-peja
i zamiast soli ASPIRYNE maseczki z aspiryny każda dziewczyna ci powie jak to robić no i pożegnaj sie z czipsami czekoladą i fastfoodem a także sokiem jabłkowym i cytrusami wszystko w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety (?) lekiem na trądzik jest sex vide "Poranek kojota"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki seks
z taką twarzą to może z rąsią tylko odrwotnie, najlepszym lekarstwem na seks jest NIE POSIADANIE TRĄDZIKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neferetetes
trądzik to paskudztwo, walczę z tym od wieku dojrzewania a mam 25 i w sumie teraz jest dobrze ale odwiedziłam tylu dermatologów ze masakra, którzy przepisywali mi isotrexin, zinerit, tetracykline w tabletkach i jeszcze wiele innych, wszystko skutkowało na chwilę, a poszłam do starszej pani dermatolog i przepisała mi robiony spirytus za 5zł i pomogło:-), czasami nie warto przepłacac, ale tak naprawde za tradzik odpowiedzialna jest gospodarka hormonalna i w pierwszej kolejnosci należałoby zrobic badania na poziom hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adhadf
Nie jem fast foodów od kilku lat, nie używam cukru,nie pije gazowanych napojów. Ogólnie patrze co jem. Wybieram jedzenie bez zbednej chemii. Nie jem chipsów ani batonow. Czasami czekolada, jaj mam juz kompletnie dość i wszystko mi jedno :( mój meil :szulim17@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fortuna się kołem toczy trala
Chorujesz rok i już masz dość ? słaby z ciebie zawodnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adhadf
nie rok! miałem na myśli ten prawdziwy bardzo zaawansowany trądzik. Wcześniej już mialem tradzik, ale ''lżejszy''. Czy słaby ze mne zawodnik ? chyba tak ... masz racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbabab
sprawdz poczte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adhadf
sex na trądzik nie pomaga!! mówie wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adhadf
a co myslicie o urynoterapii ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Certyfikowane piękno
Niestety trądzik to nie tylko i wyłącznie problem okresu dojrzewania, ale ludzi w każdym wieku. Jest to choroba skóry, której początek występuje w wieku młodzieńczym, kiedy pod wpływem zmian hormonalnych (nadmiernej stymulacji androgenowej) dochodzi do nadmiernego pobudzenia czynności gruczołów łojowych (łojotoku). Produkowany łój zatyka ujścia mieszków co objawia się stanem zapalnym i bakteriami. Objawem trądziku są zaskórniki i grudki. Zaawansowane leczenie trądzika powinno być pod nadzorem lekarza i to lekarza dermatologa. Pamiętajmy, że nieleczony trądzik może doprowadzić do infekcji i powstania blizn potrądzikowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itylllle
adhadf, Ty przeczytałeś to co ci wyżej Mrówa podała? bo jakoś wątpię, a tam jest kupa wiedzy.jedną z podstaw walki z tłustą skórą i związanymi z nią problemami są kwasy, co jak sam widzisz pomaga bo przecież cytryna zawiera kwasy aha. kup sobie krem z odpowiednimi kwasami i będzie jeszcze lepiej bez cytryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuwajczi
Próbowałeś epiduo? Jeśli nie to spróbuj. Na pewno ci pomoże z tego co opisałeś to masz cerę idealną pod zastosowanie tego leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam 22, a męczyłam się z trądzikiem już od 11 roku życia..Pojawiła się pierwsza miesiączka - pojawił się i mega trądzik.. Głęboki, podskórny..Wiele wizyt i u kosmetyczki, i u dermatologa, i endokrynologa .. Pomógł wreszcie ginekolog-endokrynolog który stwierdził że to przez PCOS.. Jak już udało mi się troszkę uregulować hormony, nowy ogniska przestały wychodzić, wtedy "zaatakowała" je laserem IPL - zabieg nie drogi, bo 100zł ale w moim przypadku na prawdę skuteczny! Nie mam blizn, a wszyscy zapewniali że takowe pozostaną. Ja miałam 4 zabiegi 2 lata temu i do tego czasu cud! Tzn cera nie jest jak u niemowlęcia, ale w porównaniu z tym co było zawsze to jestem wniebowzięta! Teraz raz do roku robię sobie ten zabieg laserem tak na zapas ;) I wypijam codzienni po nawet 3-4 litry płynów - m.in. czerwonej koniczyny -tak poleciła mi pani od tego lasera IPL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszym preparatem na trądzik są tabletki IQFACE. Usuwa istniejące wypryski oraz przeciwdziała pojawianiu się nowych. Widocznie i stosunkowo szybko poprawia kondycję skóry twarzy i jest bezpieczny dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plucerlumro1971fsbww
i zamiast soli ASPIRYNE maseczki z aspiryny każda dziewczyna ci powie jak to robićno i pożegnaj sie z czipsami czekoladą i fastfoodem a także sokiem jabłkowym i cytrusami wszystko w temacie Jasne http://0je.org/6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×