Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Trądzik

Polecane posty

Gość gość

Hejka mam 15 lat i dość duży trądzik z którym staram sie uporać. Byłam u dermatologa ale on przepisał mi diete (stosuje ją). Chciałabym was się poradzić czy kosmetyki które używam są skuteczne. Rano: Mydełko (barwa siarkowa), Tonik (barwa siarkowa), Krem nawilżający( synergen), Fluid(under twenty) Puder(synergen, anybakteryjny) Na noc: Zmywam makijarz, Mydło(barwa siarkowa) Tonik(barwa siarkowa) Krem nawilżający (synergen) Nwm czy dobrze rb :) jak macir jakies dobre i dość rozsądne kosmetyki to piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie sprawdź, czy to co stosujesz pomaga. Jak nie, to wtedy do zmiany. Polecam lekturę: http://www.laboratoriumurody.pl/forum/tradzik-zwyczajny-porcja-teorii,t1069.html http://www.laboratoriumurody.pl/forum/tradzik-lojotok-a-dieta,t1012.html I na tamtym forum najlepiej dopytywać, tam się ludzie znają na pielęgnacji, tu zaraz dostaniesz kupę reklam tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed chwila odpowiedzialam w podobnym watku- u mnie te kosmetyki sie nie sprawdzily. dermatologprzepisal ci tylko diete? czy dal jakies masci dermatologiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest ta dieta? Ja bym zrezygnowała z mleka, serów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam tabletki IQFACE i efekty po tych tabletkach są super.Wystarczą dwa miesiące stosowania i na dobre pozbyłam się problemu.W sumie pierwsze delikatne zmiany można zauważyć już po pierwszym tygodniu stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iq oszustwo!!! W "waszym" wątku już wyszło, żeście naciągacze, to teraz inne zaśmiecacie? Proszę:www.f.kafeteria.pl/temat/iqface-opinie-p_5884 783/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pare lat temu poradziłam sobie z trądzikiem dzięki pewnej pani dermatolog która poleciła mi naświetlanie twarzy niebieskim światłem led. Co 3 dni przez ponad miesiąc chodziłam do gabinetu dermatologa na takie naświetlania i muszę przyznać, że poprawa kondycji skóry była bardzo znacząca. Z tego co widze teraz można sobie kupić takie domowe urządzenia do leczenia niebieskim światłem led

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może spróbuj jakiś domowych sposobów według mnie są najlepsze Coraz więcej osób robi maseczki z cebuli, by złagodzić zmiany skórne, ale dużo korzyści przynosi również konsumpcja tego warzywa. Przygotowując cebulę do jedzenia, należy obrać ją możliwie oszczędnie. W górnych warstwach cebuli znajduje się bowiem najwięcej flawonoidów, kwercetyny oraz antocyjanów. Usunięcie zbyt wielu zewnętrznych warstw cebuli może spowodować utratę nawet 75% cennych substancji. Nie należy martwić się o wartości odżywcze cebuli w czasie gotowania. Gdy cebula jest podgrzewana przez co najmniej pięć minut, kwercetyna i inne flawonoidy pozostają nienaruszone i po prostu przenoszą się z warzywa na danie. Cebulę można oczywiście spożywać również na surowo. Badania wykazały, że konsumpcja 2-7 cebul dziennie wystarczy, by dodatkowo zmniejszyć ryzyko wystąpienia kilku odmian raka. Cebule są również skuteczne w regulowaniu poziomu insuliny w organizmie, co oznacza, że warto sięgać po nie w profilaktyce cukrzycy. Niektóre badania dowodzą, że cebula spełnia istotną rolę we wzmacnianiu tkanek łącznych kości i mięśni. Potrzebne są co prawda dalsze badania dotyczące wpływu cebuli na układ krążenia, ale nawet teraz wiadomo, że doprawianie dań cebulą jest wskazane, nie tylko z powodu walorów smakowych tego warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam problemy z trądzikiem i cerą. Myślałam że do końca życia będę się siebie wstydzić. Zaczęłam stosować tabletki IQface które przysłała mi koleżanka ze Stanów Trądzik i inne problemy z cerą zniknęły. Tyle czasu z tym walczyłam a teraz mogę z uśmiechem na twarzy spojrzeć w lustro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iq oszustwo!!! W "waszym" wątku już wyszło, żeście naciągacze, to teraz inne zaśmiecacie? Proszę: www.f.kafeteria.pl/temat/iqface-opinie-p_5884 783/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×