Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiollla

VICHY NORMADERM- co o nich sądzicie???

Polecane posty

Gość wiollla

Witam!Chcę kupić kosmetyki vichy z serii normaderm. Mam tłustą cerę, z pojawiającymi się wypryskami i grudkami. Stosowałam dużo kosmetyków, ale nic mi nie pomaga. Czy warto kupić vichy? Pomogły one komuś na cerę z wypryskami??? Proszę o wpisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam to samo co ty
i szczerze ci radze jesli nie chcesz pogorszyc sobie stanu cery to lepiej tego nie kupuj mi sie po tym super specyfiku cera pogorszyla chociaz poczatkowo bylo lepie ale za jakies dwa tygodnie widzialam pogorszenie wiecej wagrow krost i ogolnie gorszy wyglad ale decyzja nalezy do ciebie ja szczerze odradzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoc
w kosmetykach Vichy sa sterydy i bardzo przyzwyczajaja buzie do siebie a potem trudno przestawic sie na inne kosmetyki. Tak mi powiedziala pani dermatolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoc
w kosmetykach Vichy sa sterydy i bardzo przyzwyczajaja buzie do siebie a potem trudno przestawic sie na inne kosmetyki. Tak mi powiedziala pani dermatolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona
Mi pogorszył stan skóry,możliwe,że działa tak,że najpierw wszystko wyłazi potem jest lepiej nie wiem...W każdym razie ja byłam niezadowolona.Produkty Vichy,moim zdaniem,są przereklamowane,są kiepskiej jakości.Dużo kosztuje a nie jest tego wart.Rozczarowanie moje duże.Zresztą nie oszukujmy się krem na krosty,grudki nie pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×