Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bardzo prosze o radę......

Witamina B17, amigdalina - jakie są zagrożenia?

Polecane posty

Gość Bardzo prosze o radę......

Mam dylemat. Mam w rodzinie osobe chora na raka, sa przerzuty i opieka paliatywna. Czytalam na temat cudownych wlasciwosci witaminy B17. Wiem jednak, ze cyjanowodór zawarty w witaminie B17 moze zaszkodzic choremu. Czy sa tu osoby, ktore maja jakas wiedze na ten temat i moglyby mi doradzic. Osoba chora jest juz w zasadzie w stanie przedagonalnym, bez zastosowania terapii alternatywnych z pewnoscia umrze i to prawdopodobnie kwestia dni, ewentualnie tygodni. Czy amigdalina podawana w tabletkach w odpowiednich dawkach i zgodnie z ulotką rzeczywiscie moze zaszkodzic? bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo prosze o radę......
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba już za późno
nie pomoże, tak myśle i współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo prosze o radę......
no tak, wiem ze szanse sa minimalne, ale czy nie zaszkodzi? nie chce zyc z wyrzutami sumienia, ze czegos nie zrobiłam, a mogłam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popierdolonamarzycielka
a o terapii gersona słyszałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo prosze o radę......
tak, ale osoba chora jest w zbyt ciezkim stanie na jakiekolwiek glodowki, diety, moze przyjmowac tylko suplementy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4234234234
chyba to pytanie do lekarza... ale w takim stanie to co może jeszcze zaszkodzic... przykro mi...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo prosze o radę......
lekarze to konowały, maja uklady z koncernami farmaceutycznymi i wiadomo, ze beda na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę ze najlepiej poczytać o zatruciu-cyjanowodorem-mogą być podobne objawy ale słabsze;).Ja chyba z wiśniami przesadziłem i miałem objawy typowe dla anemii:O.Dlatego proponuję jako dosyć skuteczny środek przeciw objawom ubocznym związki żelaza:classic_cool:. A co do nowotworu-kategorycznie odradzam stosowanie tylko tego:P.Powinno sie zastsować wszystkie metody jakie tylko sie da-wtedy jest szansa sporo większa:classic_cool:.Doi najtańszych zaliczają sie: ograniczenier ilości związków cynku i sodu,łykanie związków potasu(najlepiej l askorbinian potasowy),miedzi i germaNU(ale tylko w roślinach bo inaczej moze być problem z przyswojeniem),siemię lniane albo olej lniany:classic_cool:.to na wstepie:classic_cool:.Jakby co mogę podać szczegóły:classic_cool:.A oficjalne kuracje odradzam-tu o nich: http://www.faceci.com.pl/r_rak_metody_konwencjonalne.html :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
Oprócz zatrucia cyjankiem zagrożeń nie ma. A że to nie działa to inna sprawa, wiem, że człowiek zdesperowany spróbuje wszystkiego, ale fakty są, jakie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"eeeeeeee???????? Oprócz zatrucia cyjankiem zagrożeń nie ma. A że to nie działa to inna sprawa, wiem, że człowiek zdesperowany spróbuje wszystkiego, ale fakty są, jakie są." Nie widzę dowodów na to że nie działa:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxbnnfb
No jak moze byc cos tanszego od pestek,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxbnnfb
No jak moze byc cos tanszego od pestek,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faustynaa
Zetknelam sie z rakiem w rodzinie. Rak byl juz z przezutami. Postanowilismy chwytac sie roznych metod. Pozostalismy przy bioenergoterapii i specyfikach ktore zalecil bio. Papryka chilli z olejem z pestek winogron. Spirytus z chrzanem Nafta Woda utleniona Ziola Ciasto zmaki i olejku rycynowego. Oprocz tego chemia i naswietlania Rak sie cofa, guz sie pomniejsza. Osoba jest pelna zycia i co najwazniejszemodlimy sie za nia nowenna pompejanska. Mam nadzieje ze wyjdzie z tego, bo jest bardzo mloda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxbnnfb
faustynaa,no dobrze,ale po co jeszcze ta chemia i naswietlania,czesciowo niwycze terapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronie www.astraja.com można zakupić wyciąg z pestek moreli tzw witaminę B17, amigdalinę. Polecam odnośnik na stronie : najczęściej zadawane pytania. Warto również obejrzeć filmiki z udziałem profesowa Edwarta Griffina. Mówi on o właściwościach amigdaliny. Warto poszerzać swoją świadomość. Lekarze tego nie zachwalają ale mają w tym swój cel. Działanie amigdaliny : Po jakim czasie są widoczne efekty terapii B 17? Ile czasu zajmuje zlikwidowanie i usunięcie komórek rakowych z mojego ciała? Zwykłe obserwuje się dwa rodzaje efektów terapii metabolicznej laetrilem. Można je uznać za efekty subiektywne i obiektywne. Efekt subiektywny obserwuje się natychmiast po rozpoczęciu leczenia - to zmniejszenie bólu, którego wskazówką jest zazwyczaj zmniejszenie dawek środków przeciwbólowych, poprawa samopoczucia, zwiększenie apetytu, zniknięcie odoru, wzrost energii i wytrzymalości chorego, przyrost wagi oraz wzrost siły mięśni. Efekt obiektywny to poprawa wyników badania krwi i moczu, zwiększona regeneracja tkanek, zmniejszenie obrzęków, spadek poziomu gonadotropiny kosmówkowej w moczu i osoczu oraz cofnięcie się wszystkich objawów choroby. Efekty te objawiają się w ciągu 3 tygodni leczenia, a najpóiniej w przeciągu czterech miesięcy. Całkowity efekt można zaobserwować w zasadzie po 4 miesiącach leczenia, maksymalnie - po roku. Generalnie rzecz biorąc, w trakcie terapii laetrilem komórki nowotworowe zostają zaatakowane natychmiast. W przypadku niektórych typów nowotworu, np. raka kości lub mózgu, witamina B 17 potrzebuje więcej czasu by wniknąć do chorych tkanek. Według dr. Krebsa na leczenie B17 najszybciej reaguje rak skóry: "Już po tygodniu stosowania można dostrzec widoczną poprawę, a w wielu przypadkach całkowita regresja następuje w czasie krótszym niż trzy tygodnie. W przypadku niektórych odmian raka regresja może trwać nawet kilka miesięcy, ale odnotowano przypadki całkowitej regresji raka mózgu w czasie krótszym niż trzy tygodnie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoszly klient
Z uwagi iz zaatakowano mnie na innych forach gdzie opisalem zaistniala sytuacje chcialem jeszcze dodac male wyjasnienie. Pisanie o tym co mnie spotkalo podczas kontaktu z tym czlowiekiem i jakie byly i sa moje odczucia chyba nie jest zadnym swinstwem czy tez bezczelnoscia a wrecz obowiazkiem wobec innych w potrzebie. Potrzebowalem pomocy, niestety z czym sie spotkalem - juz pisalem wczesniej. Ludzie ktorzy bronia tego czlowieka, nie biora pod uwage drugiej strony - w dzisiejszych czasach jest pelno oszustow chcacych wyludzic kase od ludzi. Pisze o tym na forach gdyz uwazam, ze ludzie powinni o tym wiedziec, szczegolnie ludzie, ktorzy znajduja sie w tak trudnej sytuacji, a wnioski kazdy wyciagnie sam. Ps. Pisze o tym na prosbe mojego brata, ktory choruje na glejaka i b17 mialo byc dla niego. Teraz zamowilem lek ze strony producenta w Meksyku. Koncze juz jakiekolwiek wypowiedzi w tym temacie, bo nie chce zawracac sobie czasu takimi ludzmi jak ten czlowiek i cala ta otoczka wokol niego, Jest ktos kto potrzebuje go znacznie wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmad
No nie wiem jak się to odbywał ou Ciebie, ale ja zamówiłęm , dostałem jest ok. Mieszkam również w pobliżu radomia. jakby co to mogę tam pojechać i sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi2753
mam na zbyciu amigdalinę w dawce 100 mg CYTO-PHARMA DE MEXICO Kontakt 696225239

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Mam zakupiona przez rodzinę amigdalinę w płynie do podania dozylnego razem ze suplementami, jednak mimo, iż mam osobę, która może zrobić mi zastrzyk, kompletnie nie wiemy jak sie do tego zabrać...Słyszałam, że niby we wlewie kroplówkowym..Czy to prawda?...Choruję na raka juz półtora roku i ostatnio jest troche gorzej, tym bardziej,że pojawiły się przerzuty do węzłów chłonnych, a nie mozna ustalić źródła pierwotnego, przez co nie wiadomo jaka podawać chemie i lekarze szukają...:(...Prosze o pomoc, lub podanie kontaktu do osoby, która mogłaby takowej udzielic, gdyż chciałabym szybko zacząć stosowanie, a nie czekać niewiadomo ile czasu:( Pozdrawiam serdecznie Liwia liwiaweidemann@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amigdaline właśnie bierze moja koleżanka. Z tego co mówiła trzeba podawać oczywiscie dożylnie bardzo bardzo powoli - tak jakby ją podawała kroplówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaję nr telefonu 503077131

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrzeba brac wit B17,w tabletkach,lepsza jest naturalna pestki moreli brzoskwini itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piroxeni
Też się zastanawiam, dlaczego ludzie sięgają po tabletki, syropy i inne specyfiki, na których łapę położył koncern farmaceutyczny? Jaką macie pewność, że owe środki zawierają wit.B17? Proponuję dokładnie gryźć pestki z jabłek, a większe mielić Dorzucam link o właściwościach tejże witaminy http: // www.eioba.pl/a/1zy7/witamina-b17amigdalina-amygdalina-laetrile-letril-to-lekarstwo-na-raka A ponadto odsyłam do książki M.Tombaka "Uleczyć nieuleczalne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Innowicz
Człowieku , co ma tą stroną otwarte24 , czy jakoś tak . Na głowę upadłeś z tymi cenami ? ! . Nieźle się zarabia na schorowanych ludziach , prawda ? . Ja odkąd dostałam od Ciebie polski zamiennik , bo podobno " celnicy wam zatrzymali meksykański preparat " a zapłaciłam I TO NA KONTO ( głupia jestem ) . Po oryginalnej Amigdalinie czy Novodalinie , którą zamawiałam na www.novodalin.pl , nie było takiego czegoś ! Bo to były produkty z Meksyku ... Ale ja głupia chciałam zaoszczędzić 100zł i poszłam do konkurencji ! Nie kupujcie u tego kolesia powyżej , prędzej Was wywiozą do góry brzuchem , niż się wyleczycie preparatami tego " Pana " i tej " Pani " .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholerka79
Witam, czy ktoś miał jakieś doświadczenia z : www.cytopharmaonline.pl ?? Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.06.16 Ale po co kupowac tabletki najlepsza migdalina jest w pestkach,moreli brzoskwini i innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królewska Zielarnia Lublin
bardzo ciekawy artykuł o amigdalinie - wpisz w wyszukiwarkę: Królewska Zielarnia - Amigdalina. Znam wielu ludzi, którym B17 na pewno przedłużyła życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przedłuzyła zycie??trzeba sie wyleczyc a nie przedłuzac zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pestki moreli (gorzkie ) sa ok , ale chyba zawieraja duzo błonnika bo mój ojciec jak zazywa to ma cały czas bardzo luźny stolec i to po kilka razy dziennie. To znaczy ze dwa razy to jest stolec , a potem czuje parcie , ale niewiele juz leci bo nie ma z czego. Faktem jest, że wyleczył sie z raka prostaty . Lekarze kiedy go zdiagnozowano uznali, że stan jest beznadziejny (PSA 2400). Nie mógł sam chodzic, ledwo trzymał sie na nogach, miał juz chyba przerzuty na inne organy, ale .... zrobił wszystkim psikusa wziął i nie umarł. Żyje , ma sie co raz lepiej . Mozna powiedziec, że jak na swoje lata czuje sie bardzo dobrze (80 lat). Ostatnie badanie PSA na poziomie 7 (słownie siedem). Dla tych co sie boją powiem, że przez pierwsze 4 miesiące brał ok 85-90 pestek na dobę. Poza w/w luźnym stolcem nie było żadnych objawów ubocznych negatywnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×