Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bardzo prosze o radę......

Witamina B17, amigdalina - jakie są zagrożenia?

Polecane posty

Gość bobek152
Witam mam do sprzedania witaminę b17 sprowadzoną z Meksyku. Około 30 ampułek przeznaczonych do wlewów dożylnych oraz jedno opakowanie tabletek (100). Były przeznaczone dla mojego Taty lecz niestety przez wyniszczające działanie chemioterapii nie można było mu tego podać. Posiadam również do sprzedania około 60 buteleczek witaminy C do wlewów (Pascorbin). Praktycznie wszystko zapakowane fabrycznie. Całość powinna starczyć na jedną pełną terapię. Sprzedaje po cenie po której to zakupiłem, nie chce nic zarabiać na tych produktach. Proszę zainteresowanych o kontakt na mail BOBEK152@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGosiaM
Ktoś powyżej wspomniał o Sorafenibie , u nas niestety okropnie dużo kosztuje , ale kupiony w aptece w Indiach kosztuje około 900 zł . Można zamówić przez internet , wystarczy mieć receptę . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Annakarlowska proszę jakiś mail lUB kontakt. Chciałabym się dowiedzieć coś więcej na temat leczenia b17. Mam w rodzinie osobę chora na raka. To mój mail paula9292@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł73
Witam, posiadam do sprzedania oryginalny niemiecki letril (robiony na zamówienie) 3g/20ml ampułka (data ważności: 12/2016). W komplecie jest 8 ampułek plus 1 do połowy. Posiadam również oryginalny letril (amigdalinę) meksykańską firmy CytoPharma 3g/10ml (data ważności: 2018r) - ściągana bezpośredni z Meksyku w ilości 22 ampułki. Wyżej wymienione środki stosowaliśmy do leczenia naszej suczki (golden retrievel), ale niestety było już za późno. Zmiany nowotworowe w piersi, guz 13cm, podejrzenie mięsaka. Nasza suczka zaczęła się już po prostu dusić i musieliśmy podjąć decyzję o uśpieniu. Piszę o tym wszystkim, ponieważ chcę powiedzieć, że te środki naprawdę działają (a też miałem wątpliwości - wiadomo jak to jest z informacjami z neta). W pierwszym tygodniu podawania dożylnie powrócił pieskowi dobry apetyt i odzyskała wagę należną ponieważ była już trochę wychudzona, była też wyczuwalna zmiana samopoczucia na plus, czyli dokładnie tak jak to opisane jest w książce "Terapia metaboliczna". Tak więc byliśmy z żoną pełni nadziei, lecz niestety było tego guza w klatce suczki zbyt dużo i nie dała rady z utylizacją tej całej masy. Chcę sprzedać po kosztach zakupu. Tel.: 608 614 608

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30314
mam do zaoferowania B17 i B15 w pełni naturalne gbsie@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja zażywam codziennie tej witaminy sprowadzonej z Anglii w kapsułkach. A zaczelam brac po zakonczonej chemioterapi. DIAGNOZA - bardzo złośliwy rak piersi. Kochani zachęcam do przeczytania mojej histori. Za każdy nawet najdrobniejszy gest wpłaty dziękuję. https://zrzutka.pl/wygrac-z-rakiem-i-ty-mozesz-mi-pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiam na laventi.pl. Mają szybką wysyłkę i niskie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sumaren
Czas nagli więc przeczytałem tylko 1stronę tematu. Niech autorka skupi się na pestkach z wnętrza pestek moreli. Czyli z tego co pamiętam to najlepiej świeże. Lub z brzoskwiń. Pestki jabłek i maniok też mają B17. Z tego co czytałem to cyjanowodór jest toksyczny selektywnie, na komórki raka. Enzym rodanaza (vide gugle) rozkłada cyjanowodór m.in. na kwas benzoesowy który podobno leczy np. guzy żołądka. Gugle: Laetrile vs Cancer an Australian Story. I naturalne rzeczy i jedzenie antybakteryjne i antyzapalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sumaren
Rokitnik i żeńszeń koreański np. instant. Podobno czystek i ostropest bez śladowych orzechów. Rooibos. Tyle że pamiętaj że nie wiem jak to jest z rakiem hormonozależnym. Obserwtj po czym dobrze się czuje, ale rokitnik to nawet na sprawy popromienne jak pamiętam. Wszystko od małych dawek. Prócz tego podobno dobra dieta dr Budwig. Leżakowanie trochę na słońcu bo wit.D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sumaren
Sok rokitnika najlepszy. Czytałem że szałwia hiszpańska dobra (ale uwaga bo np. zwykła ze sklepu pita w nadmiarze powoduje trzęsawkę i padaczkę, zwłaszcza przy odwodnieniu, ja biorę szczyptę, żeńszeń, rooibos i nieco liśc***apai NatVita bo bez śladu orzechów, plus trochę rokitnik w proszku i zalewam wrzątkiem; po obiedzie, ale ja raka nie mam). Siemie lniane (trzeba z tym odpowiednio pić bo może zatkać jelita). Musisz poczytać co na raka. Guglaj: **** rak (gdzie gwiazdki to dowolne słowo, produkt).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sumaren
Wyżej napisałem "nieco liś/ci /pa/pai NatVita"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sumaren
Chlorek magnezu też podobno dobry na raka ale nadmiar może robi biegunkę, chyba że to inna forma magnezu robi.Unikaj siarczanu magnezu. Zawsze możesz spróbować oliwę magnezową (chlorek magnezu z apteki) rozcienczyć z wodą (bo inaczej "parzy") i wcierać w przedramiona. Odrobinę,a resztę spłukać jak po kąpieli w morzu. Acz co do chlorku nie jestem pewiem to na pewno rokitnik najlepszy.Nie reklamuje Ci żadnych stron,ale może (bo nie zdążyłem sprawdzić) jakieś opracowania i artykuły mają tu: www.OasisOfHope.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sumaren
Chlorek magnezu też podobno dobry na raka ale nadmiar może robi biegunkę, chyba że to inna forma magnezu robi.Unikaj siarczanu magnezu. Zawsze możesz spróbować oliwę magnezową (chlorek magnezu z apteki) rozcienczyć z wodą (bo inaczej "parzy") i wcierać w przedramiona. Odrobinę,a resztę spłukać jak po kąpieli w morzu. Acz co do chlorku nie jestem pewiem to na pewno rokitnik najlepszy.Nie reklamuje Ci żadnych stron,ale może (bo nie zdążyłem sprawdzić) jakieś opracowania i artykuły mają tu: www.OasisOfHope.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam laventi.pl/produkty/witamina-b17-reishi. Świetne działanie. Dodatkowo fajna cena i szybka wysyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam wspaniały film z historiami osób chorych na raka, którzy stosowali leczenie terapią hipertermii onkologicznej i którym hipertermia bardzo pomogła. Warto obejrzeć, naprawdę bardzo wzruszające: https://www.youtube.com/watch?v=aNtVjoE_O6k&a mp ;a mp ;t=156s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipertermia onkologiczna w Polsce. NOWOŚĆ na Raka w Polsce. ♥ BiałaOnkologia.pl™ _ www.bialaonkologia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Witam. Mam do sprzedania nowe opakowanie amigdaliny dozylnej i dwie ampułki luzem. Niestety męzowi juz nie pomogą.. Zainteresowanych prosze o kontakt 668 847 706.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×