Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wizyta u kosmetyczki, oczyszczanie twarzy

Polecane posty

Gość gość

Cześć dziewczyny ? Zacznę od tego, że mam cerę tłustą, a jej największym minusem, są powracające wągry na nosie, minimalne zaskórniki. Nie tak tragicznie, ale meczy mnie co kilka dni robienie wszelkich maseczek, dających minimalne efekty. Opłaca się w moim przypadku, wybrać do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy ? :) Efekty będą dłuższe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napewno sie oplaca sprubowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie jakiego typu to oczyszczanie, czy będzie ręcznie wyciskać całą twarzy czy może zrobi kwasy, piling kawitacyjny, a tylko kilka zaskórnikow usunie ręcznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umyj sie kobieto z tej twojej tapety, bedziesz miala wtedy czysta skore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że się opłaca. Dodatkowo może ci wtedy doradzić jakie najlepsze środki używać by problem nie wracał. Ja poszłam z tym do http://www.studioangel.pl/ i od tamtego czasu nie mam już większych problemów z cerą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studioangel to straszni partacze dlatego musza zatrudniac do spamowania takie gnidy jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz znakezc dobry i sprawdzony salon to wejdz na stronę www.dobrakosmetyczka.pl i wpisz nazwę swojego miasta. Ja dzięki tej stronie znalazłam wspaniałe miejsce i zostałam stałą klientką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nie sprobujesz to sie nie przekonasz :) fajnie pomaga na zanieczyszczona skore mikrodermabrazja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślałam o takich zabiegach ale w połaczeniu z nawilżaniem. teraz zima to jednak trzeba troche skóre nawilzyc. Wykupiłam sobie pakiet w do slonce spa, na caly weekend mam zamiera pojechac. Zabiegi swoj adroga, ale jakas sauna i łaznia tez by sie przydała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w zimie to nie tylko nawilżanie ale i natłuszczanie. Polecam zabieg odżywczy thalgo z kompleksem algomega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieg Acti Biotic marki Ericson Laboratoire to wyjątkowa pielęgnacja i leczenie skóry tłustej czy problematycznej. Jest to kuracja antyhormonalna i antybakteryjna. Zabieg działa silnie detoksykująco, co znacznie przyspiesza usuwanie zmian spowodowanych trądzikiem. Skóra pozostaje zdrowa i matowa. Zabieg do wykonania w wybranych gabinetach kosmetycznych w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast manualnego oczyszczania polecam mikrodermabrazję korudową. W tym tygodniu miałam robioną mikrodermabrazję z ampułką nawilżającą i maską algową, a teraz skóra jest super gładziutka i nawilżona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie znajome poleciły http://dayspa.bielsko.pl/ gdzie poddałam sie zabiegowi oczyszczania twarzy po którym nie mam już na szczęście problemów z cerą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam, że bardzo fajnie jest raz na 2-3 miesiące iść do kosmetyczki, na początku ona sama zaproponuje zabieg. jeśli skóra jest bardzo zanieczyszczona do będzie to manualne oczyszczanie, a jesli nie to mikrodermabrazja lub jakiś peeling. niedługo w znalezieniu usług pomoże mbooking.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz problem ze swoją cerą, to warto wybrać się do dobrego salonu kosmetycznego. Ale najlepiej takiego profesjonalnego jak Wyspa Piękna we Wrocławiu. Można u nich skorzystać z odpowiedniego pakietu oczyszczającego http://www.wyspapiekna.pl/oczyszczanie/ , który obejmuje nie tylko oczyszczanie manualne, ale też masaż twarzy oraz specjalistyczną pielęgnację kosmetykami. A wizyta w tym salonie kosmetycznym rozpoczyna się od diagnozy cery i dobraniu odpowiedniego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też myslę ze regularne wizyty u kosmetyczki to najlepsze rozwiązanie żeby utrzymać skóre twarzy w dobrej kondycji. Ja chodze do http://spaszczecin.com/ na zabiegi oczyszczające i nawilżające i widze i czuje znaczna poprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudzinka1
Ja chodziłam na peeling kawitacyjny do salonu J'adore w Krakowie i powiem Wam, że moja cera wygląda o wiele lepiej, zniknęły zaskórniki i inne przebarwienia. Miałam pewne wątpliwości bo mam wrażliwą skórę, ale nic złego się z nią nie stało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie polecam ci taki zabieg oczyszczania twarzy u kosmetyczki. Przede wszytki kosmetyczka będzie widziała jaki zabieg będzie odpowiedni dla twojej cery i wykona ci go w bezpieczny sposób. Są rożne zabiegi mikrodermabrazja, peeling chemiczny czy kawitacyjny. Takie dogłębne oczyszczanie i złuszczanie naskórka poprawia koloryt cery, redukuje wydzielanie sebum. Często chodzę do swojej kosmetyczki http://agnieszka-marosz.pl/ na różne zabiegi w tym na oczyszczanie twarzy. Potem rewelacyjnie się czuję i podobam się sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczyszczanie twarzy ci na pewno nie zaszkodzi ;) no chyba ze masz sporo krost, wtedy lepiej wybrać np kwasy, bo mikrodermabrazja moze je roznieść po twarzy i pogorszyc sprawe. ja sama zluszczam buzie regularnie we wroclawskim mad clinic i nie mam juz problemow z cera. wszystko sie ladnie wygoilo i uspokoilo. musiałam sie tylko uzbroic w cierpliwość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne i skuteczne zabiegi na twarz mają w Artimex w Raciborzu. Byłam tam już kilka razy i zawsze wychodzę zadowolona. Personel jest profesjonalny, a gabinety bardzo komfortowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lankusiaa
A czy są tutaj jakieś osoby, które prowadzą własny gabinet kosmetyczny? Jestem teraz na etapie kompletowania wszystkich niezbędnych rzeczy i trafiłam na stronę http://www.dermaoxy.pl/czym-jest-dermaoxy gdzie poczytalam bardziej o zabiegach infuzji tlenowej. Bardzo dobrze oczyszczaja i z tego co pisza klientki sa bardzo zadowolone sadzicie ze warto wylozyc na to pieniadze i na pewno sie zwroca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×