Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ganiore

Wypadają mi włosy ratunku!

Polecane posty

Gość ganiore

Mam straszny problem, dokładniej chodzi o wypadanie włosów! To jest jakiś koszmar, codziennie cała szczotka jest we włosach :( Kiedyś tak nie miałam i nie wiem co się stało. Dziewczyny pomóżcie pliis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbadaj hormony tarczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kirkira
Miałam dokładnie to samo z tym,że po ciąży. Główna przyczyna były rozregulowane hormony. Ale tak jak ktoś pisał może to również być związane z tarczycą więc warto abyś zrobiła badania. Ogólnie na wypadanie stosowałam coś takiego http://www.vichy.pl/produkty-do-pielegnacji-w%C5%82osow/aminexil-pro-kuracja-przeciw-wypadaniu-w%C5%82osow-o-potrojnym-dzia%C5%82aniu-dla-kobiet-dercos/p2940.aspx i już po zakończeniu pierwszej kuracji efekty były jak najbardziej widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Moze pomysl o calcium panthothenicum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no po pierwsze koniecznie badania - przyczyn może być mnóstwo, też zastanów się czy dobrze je pielęgnujesz, nie za często związujesz etc. :) na pewno trzeba zainwestować w porządne preparaty, jeśli sytuacja jest kiepska czekanie aż domowe sposoby czy jakieś tanie szampony raczej Ci zaszkodzi, bo im szybciej tym lepiej :) ja bym stawiała na jakieś wcierki bez spłukiwania, widziałam że dercos z vichy ma jakieś nowe ampułki. W każdym razie - nie zwlekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malineczka900
Przy takiej dolegliwości kosmetyki do włosów muszą być dobierane bardzo ostrożnie. Na porost włosów i przeciw ich wypadaniu mogą także pomóc ampułki Radical Farmony http://farmona.pl/promowane-produkty/kosmetyki-do-wlosow-pl/ . Ampułki oparte są na naturalnych składnikach, które nie tylko aktywują cebulki włosów do ich wzrostu ale także wzmacniają włos od środka. Po więcej info zapraszam na powyższą stronkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszek
Ja miałem problem z wypadającymi włosami aż w końcu trafiłem na kurację Vichy Dercos Aminexil Clinical 5 dla mężczyzn. Z tego co wiem jest też coś takiego dla kobiet. Jeśli o mnie chodzi to poskutkowało. Bardzo łatwo się to stosuje. Aplikator ułatwia nałożenie preparatu na skórę głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na wypadające włosy stosowałam suplementy i pomogło. Wiadomo, włosy trzeba także odpowiednio pielęgnować - ja używam naturalnego szamponu i odżywki, żeby nie zaszkodzić moim włosom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli wyniki badań są dobre, to polecam serum przeciw wypadaniu włosów KOXIDIL , jest to bardzo dobry produkt firmy Kosswell :) Jego aktywne składniki poprawiają mikrokrążenie skóry głowy i stymulują aktywność komórkową u nasady włosów, zwiększając ilość włosów w okresie wzrostu i zmniejszając liczbę strat w fazie wypadania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HanxaOla
To ja nie wiedziałam, że Vichy zrobiło wersję dla mężczyzn :) Ja miałam problemy z wypadaniem włosów po ciąży ale właśnie dzięki tym zabiegom doprowadziłam skórę głowy i włosy do porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszą rzeczą na wypadanie włosów jaką spotkałam była kuracja prosalon med od chantal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posed
Bardzo dobre doświadczenia miałam w tej kwestii z szamponami Elastabion Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszek
Tak, Vichy Dercos Aminexill Clinical 5 istnieje w wersjach dla mężczyzn i dla kobiet. W moim przypadku stosowanie przyniosło odczuwalne efekty. Na pewno warto spróbować. Zwłaszcza,że Vichy to sprawdzona marka i działanie zostało potwierdzone klinicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie zwykle bazowałam na ich szamponach, jakiegoś dramatycznego wypadania włosów nie przeżyłam, zawsze powtarzam że co apteczne dermokosmetyki to nie drogeryjne badziewie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate92ii
Polecam mezoterapie igłową. Konieczna jest seria 6 zabiegów (wykonywane co dwa tygodnie). Z problemem wypadania włosów walczę już 4 lata, wszystkie badania wychodzą dobrze, nic mi nie dolega a mimo to włosy wypadają garściami. Brałam różne dostępne w aptece tabletki, kupowałam specjalne szampony oraz maseczki i nic nie pomagało. Jestem obecnie po dwóch zabiegach mezoterapii (jutro kolejny) i już widzę pozytywną zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małagonia_
Badanie hormonów tarczycy to jedno. Drugie, warto kupić w aptece jakieś "wcierki", np. w ampułkach, i dobry suplement na wzmocnienie włosów. Może czegoś brakuje w diecie. I też warto obchodzić się z włosami delikatnie, bo np. szarpanie podczas rozczesywania bardzo je osłabia. Mogę polecić szczotkę Tangle Angel http://www.miskejt.pl/2016/01/tangle-teezer-kontra-tangle-angel.html/ . Naprawdę świetna, inne szczotki się do niej nie umywają. Poradzi sobie z rozczesaniem każdych włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seria Bioxsine z droższych, trochę upierdliwe stosowanie z tańszych rozwiązań szampon Dermena a z toników Seboradin Niger jak już przestaną wypadać to możesz używać Vichy Dercos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurelia_
ja też polecam szczotkę, o której wspomina "małagonia_". wydawało mi się, że nie ma większego znaczenia to, jakiej szczotki się używa. a teraz widzę, że znaczenie ma ogromne, bo odkąd mam Tangle Angel włosy się nie łamią, nie elektryzują. można zresztą o niej poczytać na stronie http://tangleangel.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam tanio Alpicort E. NOWY, nieotwierany. Zużyłam jedno opakowanie, kuracja wcześniej dobiegła końca, a byłam zaopatrzona w dwa opakowania. Jedno całe zostało. Zapłaciłam za niego w aptece 70zł, sprzedam za 40zł. Proszę pisać pod adres Lotos-79@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×