Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość klonuss

WYPADANIE WŁOSÓW

Polecane posty

Gość klonuss

Witajcie, mam ostatnio ogromny problem, a mianowicie włosy wypadają mi garściami. Szukam jakiegoś specyfiku, który pomoże mi uporac się z tym problemem, bo już domowe sposoby nie pomagają :( Czytałam ciekawy artykuł, o preparacie Hairmastic (http://www.e-odchudzanie.com.pl/hairmastic-opinie.html), czy ktoś go stosował i może polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego specyfiku nie znam, robiłaś podstawowe badania, poziom hormonów? Jak mi wypadały włosy to zaczęłam brać oeparol piękna skóra włosy, po kilku tygodniach było już lepiej. Ma w składzie olej z wiesiołka, minerały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie wypadanie włosów może wskazywać na brak jakiś witamin czy minerałów. Dobrze jest sięgnąć po jakieś preparaty, które pomogą włosy wzmocnić i zminimalizować ich wypadanie. To może być jakiś kompleks witamin lub preparat typowo dla włosów. Wystarczy zapytać w aptece, a na pewno uda się wybrać coś odpowiedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi lekarz powiedzial ze suplementy i tak niewiele daja, no ale mozna je stosowac jesli sie chce. Moze udaj sie na podstawowe badania, sprawdz czy nie masz niedoboru witamin a potem wzbogac diete o skladniki zawierajace odpowiednie witaminy i mineraly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosalonmed zaczęłam używać , jest bardzo dobry, a straciłam już nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, wcale nie widac, ze caly watek to reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypadanie włosów może być spowodowane złą dietą, ale też np. złym ukrwieniem skóry głowy. Próbowałeś/łaś może masaży głowy? Poprawiają ukrwienie i pobudzają cebulki włosów. O tym możesz więcej dowiedzieć się tutaj http://pieknojestwtobie.com/problem-wypadajacych-wlosow-jak-zaradzic/. Ewentualnie może twojemu organizmowi brakuje magnezu i w taki sposób się buntuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

  Dzien dobry. Zapraszam po świetne naturalne kosmetyki. Pomagaja w zwyczajnej pielegnacji ale tez przy luszczycy, wypadaniu włosów, łysieniu. Zapraszam do kontkatu pokaże katalog, przemiany klientek. Dobierzemy kosmetyki 🙂 luizaaa977@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2015 o 13:55, Gość gość napisał:

Nie, wcale nie widac, ze caly watek to reklamy

no niestety 😞 a szkoda bo liczyłam ze czegoś ciekawego się tu dowiem xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś bardzo wypadały bardzo włosy, koniec końców użyłam specyfiku z tej strony: 

wlosomaniaczkapl.wordpress.com moje włosy wróciły do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś bardzo wypadały bardzo włosy, koniec końców użyłam specyfiku z tej strony: 

wlosomaniaczkapl.wordpress.com moje włosy wróciły do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×