Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lenalenalena5

Yasumi Legnica OPINIE

Polecane posty

Gość lenalenalena5

Byłyście? Korzystałyście z zabiegów? Co możecie powiedzieć mi o zabiegach odchudzających? Osobiście jestem nimi najbardziej zainteresowana. Wszystkie opinie mile widziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne miejsce, dobre ceny, miła obsługa. Mają szeroki wybór zabiegów, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Osobiście nie korzystałam z zabiegów odchudzających, ale słyszałam, że dużo kobiet właśnie w ten sposób zgubiło zbędny tłuszczyk i pozbyło się cellulitu. Spróbuj ;) Umówiłaś się już na wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinka993
Ja polecam zabieg Body Master Combo na cellulit - świetna sprawa. W Yasumi dysponują najnowszym sprzętem, więc efekty są rewelacyjne ;) Jeżeli zależy Ci głównie na pozbyciu się cellulitu, to polecam ten zabieg :) Byłam tu już kilka razy,a to co mnie przekonało najbardziej, to chyba cena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenalenalena5
No właśnie jeszcze się nie zapisałam :P. Chciałam wiedzieć, czy ktoś tam był i zobaczyć, co powiecie mi na ten temat. Ale widzę, że dość pochlebnie się wypowiadacie. Ogólnie to w zeszłym miesiącu rozpoczęłam dietę, którą chcę teraz wspomóc odpowiednimi zabiegami tak, żeby wyjść na plażę zadowolona z siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam aktualnie z promocji, wykupiłam karnet u p.Małgosi, super efekty, a pani bardzo profesjonalna, polecam każdej ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam salon Prestiż, chodzę od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Uważam że takie sieciówki nie starają się tak bardzo jak małe salony. Pani Ania zawsze tworzy niezapomnianą atmosferę a zabiegi są przeprowadzone na na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Sieciówki" jak to mówisz właśnie wg mnie są sprawdzone, bo nie pozwolą sobie na to by rozczarować klienta. I ja z salonu Yasumi jestem bardzo zadowolona. Chodziłam tutaj na zabiegi laserowe, a teraz już w innych sprawach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Fotoepilacja pach kosztuje tak jak każda inna strefa 99 zł. Korzystam i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm... chyba pani powyżej złą informację podała.. ja za depilację pach płaciłam 49 zł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za to w Kielcach Szydłówek Górny jedna wielka tragedia, syf, zabiegi nieskuteczne, robione nieprofesjonalnie, spamują ciągle na telefon "promocjami", nie mają klientów, kilka razy robiłam różne zabiegi właśnie skuszona tymi pseudo promocjami NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest marka, dlatego oni nie pozwolą sobie na niezadowolenie klienta. Osobiście chodzę do Yasumi w Legnicy i nie mam im nic do zarzucenia. Dużo fajnych zabiegów po dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie dokładnie mieści się ten gabinet? Bo nazwę kojarzę, ale ulicy, czy w ogóle lokalizacji to kompletnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy ul. Bilsego 7 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetny gabinet kosmetyczny, w którym klient traktowany jest z szacunkiem i kulturą warto :) dużo ciekawych i przede wszystkim skutecznych zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i mają dużo zabiegów jak chcę się zrelaksować i odprężyć i zrobić na bóstwo to umawiam sie do Yasumi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam pierwszy raz na depilacji pach i powiem wam, że chętnie wróce ponownie do tego gabinetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mają dużo ilości zabiegów do modelowania sylwetki ja jestem już "po" i powiem wam, że dawno nie czułam i nie wyglądałam tak dobrze jak teraz polecam zabieg Body Master Combo na cellulit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne miejsce - osobiście chwalę sobie zabiegi liftingujące poza tym osoby pracujące w tym gabinecie, to specjaliści w dziedzinie kosmetyki warto tutaj przyjść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sądzicie o powiększaniu ust w tym gabinecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja np. trochę się obawiałam tego zabiegu, ale ostatecznie się zdecydowałam i nie żałuje moim zdaniem warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam :) gabinecik ładny, nowoczesny, ceny też nie są jakieś wysokie na pewno wrócę ponownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam :) bardzo miło mnie tu obsłużono wspaniała atmosfera, cisza, spokój można tu naprawdę oderwać się od szarej rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię yasumski klimacik <3 dużo promocji i zniżek, a zabiegi laserowe w bardzo przystępnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tylko zabiegi laserowe :P byłam przed świętami i mieli zniżki na podstawowe zabiegi;) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś dostałam od ukochanego bon podarunkowy na zabiegi w tym gabinecie bardzo miło wspominam wizytę :) z chęcią wybiorę tu też przed walentynkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sądzicie o zabiegu Volume Lips? warto? przyznam, że nigdy nie słyszałam o możliwości powiększenia ust bez użycia igły, więc ten zabieg mógłby być świetną alternatywą ale wolałabym poznać wasze opinie może ktoś z was był na tym zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam :) i jestem zachwycona, też nie chciałam powiększać ust igłą, więc szukałam czegoś w zamian, no więc ten zabieg spadł mi jak z nieba! jest to zabieg bezinwazyjny i bezpieczny, stąd też doskonale sprawdzi się dla osób, które obawiają się igły, więc idealny dla nas; ) efekt jest - może nie jakiś mega, ale jest widoczna zmiana, widoczne powiększenie, usta wyglądają na ponętne, seksowne, pełne kobiecości i zabieg nie jest taki drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam i korzystałam z zabiegu efekt jest bardzo miłe panie polecam gabinet na 6 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również polecam,wspaniała obsługa ;) teraz skorzystałam z 50% rabatu na Expresowe oczyszczenie:) zabieg ten umożliwia nie tylko pozbycie się martwych komórek naskórka, ale rownież wygładzenie skóry, lecz również dokładnie usuwa sebum z porów, zaskórniki oraz bakterie po zabiegu czułam gładką skórę, mega uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Body Master ;) oni ostatnio mieli i chyba nadal trwa promocja na zabiegi ja zamiast 690 zł za 10 zabiegów, zapłaciłam 490 zł, wiec 200 zł w kieszeni jestem mega zadowolona Body Master, to doskonała jakośc i skuteczność w walce z cellulitem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×