Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kalina1

Zdrowe odżywianie

Polecane posty

Próbujecie się zdrowo odżywiać? Może macie jakieś pomysły na zdrowe posiłki? Czego się trzymacie, a co odrzucacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tome0601
zdrowe odżywianie jest bardzo ważne ale w obecnych czasach jest cholernie ciężko odżywiać się zdrowo.ja nie używam cukru, ograniczam tłuste pokarmy,nie pije kawy i herbaty zwykłej,owoce,warzywa...No i zero soli.Do tego jem sporo ryb.Efekty są bardzo szybko widoczne.A jeśli do tego damy wysiłek fizyczny to życie ulega znaczącej poprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska warszawaska
dużo owoców i warzyw, zupy bez zasmarzki itp. piję wodę, soki robimy w sokowirówce, pieczywo żytnie, jem kaszę jaglaną bo jets b. zdrowa, ziemniaki tylko w zupach. do każdego drugiego dania sałatka (sałata, papryka, pomidory itp.) sieję kiełki w kiełkownicy i dodaję do wszystkiego. zmieniłam cukier z białego na trzcinowy i co wązne słodzę mniej, lub np. miodem, sól tez zmieniłam ze zwykłej na morską. i wazne - czytam etykiety w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham naturę :)))
Kasza to wcale nie jest zdorwym pokramem :) to tylko taka sciema jak wszytsko inne. Najzdrowsze pokarmy to takie które szybko opuszczaja nasze ciał, nie pozasoawiajac po sobie żadnch odpadów, czyli warzywa, owoce, a cała reszta to śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobne restrykcje i u mnie - dużo warzyw i owoców (ale więcej tych pierwszych), zero soli, zero cukru i duuużo wody. I błonnik w diecie. A słyszałyście coś o superfoods i żywności funkcjonalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zerknąć sobie tutaj http://greenwitch.pl . Jest tam wiele cennych informacji i porad, z których warto skorzystać. Autorka bloga wszystko opisuje prostym językiem, zrozumianym dla wszystkich, dzięki czemu można się sporo dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście mogę polecić przy zdrowym odżywianiu błonnik owsiany, który stabilizuje gospodarkę metaboliczną. Dostępny w Aptece pod Smokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja! Kiedyś też stosowałam błonnik podczas diety i przyznam, że był do doskonały wybór. Teraz moja przyjaciółka zamierza przejść na dietę, więc śmiało zamierzam jej polecić go. Widzę, że można składać zamówienia online w Aptece pod Smokiem, więc jest to pozytywna informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka2771
Zdrowe odżywiania, to też zdrowe przekąski. Nie lubię odmawiać sobie przyjemności. Praktycznie codziennie mam ochotę na ciasteczko jak piję kawę (bez której też nie mogę żyć). Ciekawą ofertę mają Irenki. Ich produkty są naprawdę smaczne. Są tam certyfikowane produkty BIO oraz ciasta dla wegan. Dla mnie ciastka owsiane z pestkami dyni są genialne! Mają swoja stronę na FB https://web.facebook.com/ciastkairenki . Warto sobie tam spoglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio natknęłam się na fajne zdrowe przekąski na alezielonysklep.pl jak kupowałam kosmetyki naturalne. Są tam też różne bakalie, orzechy, płatki itd. które można dodawać do owsianki. Ja ostatnio zakochałam się w mące kokosowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio natknęłam się na zdrowe przekąski na alezielonysklep.pl jak kupowałam kosmetyki naturalne. Są tam też różne bakalie, orzechy, płatki itd, które lubię dodawać owsianki. Ostatnio zakochałam się też w mące kokosowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście staram się zdrowo odżywiać. Najczęściej szukam przepisów na stronach lifestylowych lub sportowych, jak womenshealth.pl i runners-world.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najczęściej szukam inspiracji na zdrowe posiłki na stronach lifestyle'owych, jak menshealth.pl i womenshealth.pl lub sportowych (na http://www.runners-world.pl/ mają ciekawe przepisy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×