Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalalallalalala1111

buty na studniówkę

Polecane posty

Gość gfytfgfgcfgcdjg
Nieładne na studniówkę. Zamszowe nie pasują. Moje zdanie. Obcas w sam raz, bo w za wysokich nie wytanczysz cala noc, a w za niskich bedziesz brzydko wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męda :P
pierwsze ładne, drugie koszmarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem jak tylko pasują do kreacji to ok, ale obcas duży około 6cm na pewno, chyba wystarczająco. Bo ja bym na pewno w szpilkach 9 cm nie poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polija
No pewnie, że będą pasować ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaPolakowska
o, a ja biore juz udział! Głosujcie na olę! mam andzieje ze wam się spodoba stylizacja :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_bakus
Jestem bardziej za tymi ostatnimi - będą ok. Wcześniejsze mogą być trochę zbyt wysokie - mnie by nie odpowiadały, ale oczywiście każdy może mieć własne gusta. Jeśli potraficie się bawić na wysokim obcasie, to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na studniówkę muszą być buty eleganckie, ale jednocześnie wygodne. Obcas zdecydowanie powyżej 5cm, nie więcej niż 10, koniecznie na platformie., wtedy sylwetka prezentuje się bardzo dobrze. Duży wybór butów jest na CoZaCena-http://www.cozacena.pl/ To porównywarka cenowa. Polecam z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bekka
Myślę, że wyłącznie klasyka ma sens - http://amoreshoes.pl/kolekcja/frontpage/czarne-czolenka-sonia Akurat ich buty możesz zakładać na imprezę nawet bez wcześniejszego testowania, poważnie. Za pierwszym razem miałam je na weselu i kompletnie nic mi się nie działo ze stopami. Ewentualnie - jeśli nie lubisz wysokich obcasów, bo poszukaj czegoś na płaskim ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×